www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Brak ochoty na seks u mężczyzny (1360 - wyświetleń)
- Autor bertek Dodany 2022-11-20 13:40
Witam. Od kiedy ukończyłem 30 lat nie mam już takiej ochoty na seks. Wytryski są również mniejsze oraz mam mniejszą erekcję .Czasami muszę sobie pomagać ręką aby dojsć do pelnej sprawności. Zrobiłem sobie badania hormonalne i wszystko jest w porżądku. Byłem również u urologa oraz ten nie widzi problemów.
Co mam robić jeszcze? Bo widzę,ze coś jest nie tak
Nadrzędny - Autor tessla Dodany 2022-11-20 14:22
Cum on, odczuwalnie poprawia libido i wytrysk. Ma l argininę, żeń szeń i inne składniki.
Nadrzędny - Autor kowals Dodany 2022-11-21 06:44
Ja również jestem zdania,ze warto będzie wprowadzić jako suplementy środki zawierające żeń szeń. Oprócz cum on mogę polecić penie complete bo wiele osób sobie to poleca na forach ( chociaż sam nie miałem okazji spróbować). Sam obecnie natomiast przyjmuje Cum on. Jest to preparat witaminowy na lepszy wytrysk, lepszą erekcję .Zawiera w sobie komplet ziół. W tym również wspomniany tutaj żeń szeń.
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2022-11-21 06:57
Ciężko co kolwiek doradzić nie znająć szczegółowo przypadku. Przyczyn może być kilka - może znudzenie życiem, zmniejszona ilość testosteronu itd. Udaj się może do seksuologa. Mogę Ci ewentualnie polecić suplementację w celu urozmaicenia diety i uzupełnienia niezbędnych mikroelementów. Cum on faktycznie jeden z lepszych.
Nadrzędny - Autor bertek Dodany 2022-11-21 08:26
Ale pisałem,że już robilem sobie badania. Wychodzi z nich,że wsyzstko jest ze mna w porządku. Testosteron tez robiłem Jakie niby inne jeszcze mogę sobie zrobić ;/
Po jakim czasie od brania takich suplementów widać jakieś efekty?
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2022-11-21 08:41
Efekty przychodzą dosyć szybko. Już po kilku dniach. U mnie poprawiło się po około tygodniu. Gdybym miał to do czegoś porównać, to doznania i osiągana przyjemność z seksu jest mniej więcej 2x większa.
Nadrzędny Autor bertek Dodany 2022-11-21 11:12
Spoko, postanowiliśmy kupić ostatecznie. Myśle, że niedługo dojdzie. Postaram się napisać jak było (o ile nie zapomnę).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Brak ochoty na seks u mężczyzny (1360 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill