www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / AZS na głowie (403 - wyświetleń)
- Autor Kajka31 Dodany 2023-01-23 08:12
Czy orientujecie się moze jak powinno się leczyć atopowe zapalenie skóry na glowie?

Czy znacie najlepsze możliwe metody?
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2023-01-23 10:23
Robić regularnie peeling skóry głowy np. mi bardzo służy z vianka peeling normalizujący do skóry głowy  jeśli są takie strupki to trzeba i tesywnke natłuścić skórę głowy może być oliwa z oliwek, nałożyć folie lub czepek do głowy ,.na to ręcznik potrzymać kilka godzin i delikatnie wyczesać. Szampon to np. zoxiderm albo niebieski z pharmaceris do suchej skóry głowy potrzymać kilka minut na głowie i porządnie spłukać. Świetne są również kosmetyki na atopowe zapalenie skóry w verdelab.pl - jakiś czas temu poleciła mi moja dermatolog, trochę załuję ze nie odkryłam ich wczesniej bo naprawdę działają.  Ważne jeśli myjesz włosy na noc to dobrze je wysusz mokre włosy i skóra to niezła pożywia dla drobnoustrojów.
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2024-01-16 14:17
Maszynki Wahl to marka ceniona na całym świecie za jakość i niezawodność. Są one dostępne w różnych wariantach, od prostych modeli do codziennego użytku po zaawansowane maszynki do strzyżenia profesjonalnego. Wyposażone w ostrza najwyższej jakości, maszynki Wahl zapewniają precyzyjne i równomierne strzyżenie. Szeroki wybór akcesoriów, takich jak nasadki czy smary, pozwala dostosować maszynkę do indywidualnych potrzeb.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / AZS na głowie (403 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill