www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Tani odkurzacz dla faceta (2329 - wyświetleń)
- Autor Kook1973 Dodany 2020-01-17 22:37
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Mikko Dodany 2020-01-21 11:09
Wygląda na praktyczny odkurzacz, wyższej technologii. Mi się podoba, ale czy nie będzie za ciężki?
Nadrzędny - Autor Słodka Dodany 2020-06-10 11:43
ja polecam roombę, nie jest tania ale za to dla faceta idealna - nie będzie musiał sam odkurzać :-)
Nadrzędny Autor kasiawu Dodany 2024-01-06 14:26
Szczerze mówiąc roomba jest już trochę przereklamowana :-) Teraz na topie bezprzewodowe odkurzacze od Dyson oraz Hizero, który sama posiadam. Nawet mój mąż korzysta i nie wymiguje się od sprzątania :p to dwa w jednym bo również myje podłoge, dla mnie super i bardzo polecam. Ja swój znalazłam i kupiłam internetowo.
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2023-03-19 17:02
A może jakiś bezworkowy? To moim zdaniem wygodna sprawa jest. Na tej stronie wrzucono ranking takich odkurzaczy zerknijcie sobie - https://vobis.pl/poradniki/ranking-odkurzaczy-bezworkowych-poznaj-najlepsze-modele . Warto zrobić dobre rozeznanie zanim zdecydujecie się na zakup odkurzacza.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Tani odkurzacz dla faceta (2329 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill