www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Covidowa depresja (3390 - wyświetleń)
- Autor MarkoI Dodany 2020-05-05 10:52
Robi ktoś grila z Lubuskiego? Miałby miejsce kogoś zaprosić (mniejsza o jedzenie) niepełnosprawną osobę? Mam samochód, prowadzę, choć mam laskę itp... No samemu już jobla można dostać. Obojętnie gdzie i obojętnie kto. Może gdzieś razem pojechać?
Nadrzędny Autor BradyWeber Dodany 2023-03-17 15:44
Przepraszam, ale nie do końca rozumiem, o co pytasz. Czy szukasz kogoś, kto ma grill w Lubuskiem i mógłby Cię zaprosić wraz z niepełnosprawną osobą? Jeśli tak, to może warto poszukać osób z Twojego otoczenia lub skorzystać z ogłoszeń online. Co do propozycji jazdy w nieznane, to radzę zachować ostrożność i mieć na uwadze swoje bezpieczeństwo.
Nadrzędny Autor ZaneHull Dodany 2023-03-17 19:22
It seems like you're looking for someone who has a grill in the Lubuskie region and could invite you and a disabled person over for a gathering. If that's the case, it might be worth trying to find people in your local area or looking for online advertisements. As for the proposition of going on a drive with someone you don't know, it's important to be cautious and keep your safety in mind.   
Nadrzędny Autor ZaneHull Dodany 2023-03-21 14:07
Hej! Jeśli masz problem z depresją spowodowana niepełnosprawnością, to może zamiast grilla skorzystasz z pomocy terapeuty? :-) Wiem, ze kontakt ze znajomymi może znacznie pomoc w przypadku choroby depresyjnej, ale jednak terapeuta może pomoc znacznie lepiej. Ja sam miałem problem z depresja i skorzystałem z https://pleso.com.pl/ i udało mi się wyjść z problemów z pomocą specjalistów pracujących dla tej poradni. Oczywiście można także poszukać czegoś dla siebie w okolicy, ale ja zauważyłem, ze terapia online jest dla mnie o wiele wygodniejsza od fizycznego kontaktu i jeżdżenia do miasta obok na spotkanie.
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2023-03-21 22:31
Izolacja, zamknięcie i napływ negatywnych informacji na pewno nie podziałały pozytywnie na naszą psychikę. Jeśli macie obniżony nastrój i możecie podejrzewać, że to depresja to koniecznie musicie poszukać pomocy u specjalisty! Gdyby ktoś z was był z małopolski to leczenie depresji w Sensusmed Kraków jest możliwe, na pewno wam tam pomogą.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Covidowa depresja (3390 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill