www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Panthera. Tak się zastanawiam. (5062 - wyświetleń)
- Autor Thule Dodany 2007-07-07 07:48
Jezdzi ktoś na Pantherze? Czy rzeczywiście jest to dobra firma? Czy polscy niepełnosprawni nie kupują Panthery bo nie mają wyboru? Tudzież nie stać ich na inne, dobre wózki, dobierane indywidualnie? To pytanie do Was. Jakie są wady i zalety panthery?
Nadrzędny - Autor Kasia DM Dodany 2007-08-10 18:15
Ja osobiście nie jestem użytkownikiem pathery ale wielu moich znajomych jej używa. Kiedyś używali czegoś innego dziś używają panthery.
Zalety
Pracownicy firmy potrafią doradzić i dobrać odpowiedni model wózka nawet dla osób bardzo silnie porażonych

Wady
przede wszystkim cena 6-8 tys wszystko zależy od opcji i preferencji

Ja wiem jedno gdyby produkowali wózki z krzyżakiem sama bym załatwiała pantherę

A tymczasem ja chcę jeździć na Kuschall ULTRA LIGHT wygląda to mniej więcej tak http://www.akson.pl/oferta/produkt_76.html
Nadrzędny - Autor martas Dodany 2007-08-13 22:44
Ja też będe się ubiegać o nowy wózek. Model zależy od środków finansowych jakie uzyskam bo moje są znikome. Dobrymi doradcami są instruktorzy Aktywnej Rehabilitacji. Ja bez ich pomocy dostałam taką kolumbrynę że szok , drugi raz nie dam się nabrać. .
Poszukaj punktu Aktywnej Rehabilitacji w swoim regionie tam powinnaś uzyskać pomoc nie tylko odnośnie modelu wózka ale skąd pozyskać pieniądze. www.far.org.pl
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2007-08-14 22:36
Ja już wybrałam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Panthera. Tak się zastanawiam. (5062 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill