www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdzie kupić? (3923 - wyświetleń)
- Autor marwika Dodany 2008-08-25 19:32
Mam pytanie do mieszkańców Krakowa. Gdzie na terenie Krakowa lub Nowej Huty są sklepy z lampami do mieszkań?  Oczywiście poza marketami takimi jak OBI czy Castorama.
Bedę wdzięczna za pomoc i wszelkie namiary.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-08-25 19:42 Zmieniony 2008-08-25 19:48
Szkoda że nie widziałam trego postu wcześniej. Tylko co skończyłam rozmawiać z Krakwianką. Sama zas nie znam nazw ulic gdzie widziałam różne lampy
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-08-25 19:51
wpisz sklepy z lampami w krakowie np w gogle i szukaj powodzenia
Nadrzędny - Autor marwika Dodany 2008-08-25 21:47
Zanim zadałam pytanie "googlowałam". Wyskakują ogólnikowe dane  z nazwami sklepów sugerujących ,że mają one coś wspólnego z oświetleniem.
Trudno mi wg tej listy jeździć po całym Krakowie i sprawdzać, czy dany sklep czy firma z internetu zajmuje się akurat sprzedażą lamp i czy wogóle jeszcze istnieje(raz ,że nie mam samochodu, dwa,że mam pewne problemy z poruszaniem się).
Pytając tutaj, miałam raczej na mysli ,że ktoś kto może ostatnio robił takie zakupy lub poprostu wie gdzie dokładnie są takie sklepy, podpowie mi.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-08-26 07:44
a czy to musi być w krakowie jak masz dostęp do sieci to kup przeez sieć
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdzie kupić? (3923 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill