www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / PROGRAM P.F.R.O.N.-SPRAWNY DOJAZ (4235 - wyświetleń)
- Autor Bozenka Dodany 2008-08-27 16:21
PROGRAM ''SPRAWNY DOJAZD''- TO PIC NA WODĘ. W MARCU BIEŻĄCEGO ROKU ZŁOŻYŁAM WNIOSEK NA DOFINANSOWANIE NA ZAKUP SAMOCHODU. WSZYSTKIE WYMOGI SPEŁNIAM TZN. MAM ZNACZNY STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI NA NARZĄD RUCH, POSIADAM PRAWO JAZDY, PRACUJĘ, ITP. WEDŁUG ZAŁOŻEŃ TEN PROGRAM ADRESOWANY JEST DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO. Z TEGO CO WIEM WNIOSKI SKŁADAŁY RODZICE DZIECI MAJĄCYCH GRUPĘ NA WZROK.NIESTETY NIE STARCZYŁO ŚRODKÓW DLA MNIE MIMO, ŻE OBOJE Z MĘŻEM PORUSZAMY SIĘ NA WÓZKACH. PO CO OGŁASZANE SĄ TEGO TYPU PROGRAMY SKORO NIE MA PIENIĘDZY NA TEN CEL? A PRZECIEŻ MEDIA OGŁASZAŁY,ŻE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PROGRAMU ŚRODKÓW STARCZY.
W OSTRÓDZIE NIKT NIE DOSTAŁ DOFINANSOWANIA.
                                                 Bozenka
Nadrzędny - Autor yanusz52 Dodany 2008-08-28 11:04
Witajcie.
jestem ON wstopniu znacznym,P.O.CH.P.Chce sie dowiedziec jak sie maja doplaty do samochodu.Nie mam prawa jazdy ale sa pojazdy typu
motorower i one to zalatwiaja.Sa tansze[o wiele]od wozkow ak.Czy ktos zainteresuje sie takim pojazdem?
Nadrzędny - Autor Bozenka Dodany 2008-08-28 20:01
NIE WIEM CZY KTOŚ JESZCZE PRODUKUJE TAKIE MOTOROWERY DLA ON. KIEDYŚ BYŁY WÓZKI TRÓJKOŁOWE MOTOROWE TYPU PICCOLO DUO. DOFINANSOWANIE NA SAMOCHODY ADRESOWANE SĄ DO OSÓB Z USZKODZONYM NARZĄDEM RUCHU POSIADJĄCE PRAWO JAZDY, OSÓB AKTYWNYCH ZAWODOWO-CZYLI PRACUJĄCE.INFORMACJE DOTYCZĄCE PROGRAMU SPRAWNY DOJAZD MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE
  http://www.pfron.org.pl

                           Bozenka
Nadrzędny Autor yanusz52 Dodany 2008-09-29 09:21
Szanowna Bozenko
Piszac pojazdy typu ,,motorower" mialem na mysli sympatyczne autko na ktore nie trzeba pr. jazdy a jedynie dow.os. Auto ma silnik o poj.
50 ccm , 5 KM i predkosc do 45 km/godz.Pojazd niemiecki firmy ,,Ligier" nalezy do grupy ,,kwadrycykle lekkie" (motorowery inne).
Sprowadzane sa do nas jako poj. uzywane (cena nowych jest znaczna).Dla przykladu zajrzyj na ,,Allegro" na sam. os. i wpisz Ligier.
Ligiery sa tez jako uzywane na www.moto.de Ogromnie jestem ciekaw Twojej opinii jak i innych zainteresowanych.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-28 13:14
Pieniądze przeznaczone na te cele są rozdysponowane w nie właściwy sposób, między innymi dla cwaniaków którzy dorabiają się kosztem "ON" forum....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / PROGRAM P.F.R.O.N.-SPRAWNY DOJAZ (4235 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill