www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / komputer dla niepełnosprawnego (6738 - wyświetleń)
- Autor mirka333 Dodany 2007-08-23 20:44
witam, proszę o podpowiedź jak uzasadnić wniosek o zakup komputera w celu likwidacji barier komunikacyjnych.Mam 1grupę, pracuję ale urzędniczka poinformowała mnie, że we wniosku nie można napisać o przeznaczeniu komputera w celach pracy zawodowej-takie wnioski sa odrzucane.
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2007-08-24 08:25
prosze napisać np. ze jako osoba niepełnosprawna moglaby pani nawiązywac nowe znajomosci przez co nie czula by sie samotna, lecz odrotnie, komus potrezban; ze komputer umozliwiłby podnoszenie pani kwlaifikacji zawodowych, udział w kursach on - line, wyszukiwał informacje o oganizacjach, instytucjach pomagających osobom niepełnosprawnym itp.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2007-08-24 16:21
Witam
Dokładnie tak. Trzeba podać fakt że chcę się rozwijać intelektualnie i społecznie. A komputer bardzo może pomóc ON.
Pozdrawiam Zygmunt
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-08-24 18:26
Jak odrzucane? Pierwsze słyszę, to się zdziwiłam...
Nadrzędny - Autor mirka333 Dodany 2007-08-25 10:11
Dzięki za wskazówki, mnie też niezmiernie zdziwiło to, ze czynna praca w pewnym sensie dyskryminuje ON, NO CÓŻ -samo życie...
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2007-08-25 22:20
Mirka, proszę zostaw mi namiary na siebie, jeśli oczywiście chcesz.:-) Pozdrawiam, Ps jak zakończyła się sprawa?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / komputer dla niepełnosprawnego (6738 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill