www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Chcę zawierać nowe znajomośći... (8518 - wyświetleń)
- Autor iiilcia Dodany 2006-06-20 14:27
Witam Was wszystkich,bardzo chciałabym poznać ludzi,którzy nie przechodzą obok dziejącego się zła szerokim łukiem!
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2006-06-21 09:25
Aż się poczułam sprowokowana...do odpowiedzi ;-)
Czym konkretnie jest to zło wobec którego ludzkość ogółem pozostaje obojętna? I czemu ci szczególnie nieobojętni mieliby być akurat tutaj, a nie na przykład w składzie misji humanitarnych do Rwandy?
Niemniej życzę sukcesu w szukaniu, pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor iiilcia Dodany 2006-06-21 10:17
Witaj,dziekuje za kontakt jest mi bardzo miło!:-)
No coż,mieszkam w malej miejscowosci,niestety ludzie tutaj nie są tolerancyjni,gdy widza potrzebujacego pomocy,najchetniej poslaliby go do diabla.Nie zwracają uwagi na to co sie dzieje,nie chca pomoc,z tragedii robia plotki i nie zaluja przykrosci pokrzywdzonemu.Gdy widza kogos rannego czy tez powiedzmy zebraka,omijaja ich szerokim lukiem,udaja,ze nic nie widza!!!!Kazdego nowo przybytego traktuja jak smiecia.Najgorsze jest to,ze takich ludzi przybywa..........
POZDRAWIAM
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2006-06-21 16:03
I tam "kontakt", mam przewrotny dzień to ludzi zaczepiam, ale aż tak szumnie bym tego nie nazwała. :-) W każdym razie co do tego miło to oczywiście "i vice versa". :-)
A teraz pobawię się w adwokata diabła. Żeby nie było - Twojej miejscowości najprawdopodobniej nie znam więc nie jest to w żadnym wypadku forma ataku, ale zastanawiam się jak to tak naprawdę jest. Czy wszyscy mieszkańcy twojej miejscowości tak się zachowują, czy to tych się raczej dostrzega? Łatwo przecież powiedzieć że "ludzie rozsiewają plotki", ale wiadomo, że nie da się usłyszeć nie rozsiewania plotek. Tak samo łatwej dostrzec cudzą niechęć, bo niechęć w przeciwieństwie do nastawienia "niech sobie żyją" aż wychodzi ludziom z oczu. Zawsze jakoś dziwnie brzmi dla mnie potępianie w czambuł całej społeczności. Bo przecież Ty nie możesz być jedynym przedstawicielem tych "lepszych ludzi" w swojej miejscowości. To by było aż nierealne.
Ale oczywiście ja zawsze mogę się mylić. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Chcę zawierać nowe znajomośći... (8518 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill