www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / czy mogę.... (3780 - wyświetleń)
- Autor angela1526 Dodany 2007-09-12 20:02
witam :-) szczerze mowiac odwiedzilam ta strone po raz pierwszy ale nie moge sie od niej oderwac :-) od wrzesnia zaczelam nauke na kierunku terapii zajeciowej ale zadrecza mnie jedno pytanie-czy jezeli jestem osoba niepelnosprawna fizycznie (jestem osoba samodzielna i radze sobie ze wszystkim-moja niepelnosprawnosc polega na tym ze mam wade stopy) czy moge w takim razie kontynuowac nauke na tym kierunku i pomagac osaba niepelnosprawnym ktore potrzebuja wiekszej pomocy?
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2007-09-13 08:56
Witam
Szanowna Pani. Jesli jest pani samodzielna i defekt stopy nie uniemożliwia Pani poruszanie się a co za tym idzie pracę i naukę, to jak najbardziej niech Pani nie rezygnuje z tego kierunku. Chyba że zarząd szkoły ma coś przeciw temu.
Pozdrawiam Zygmunt
Nadrzędny - Autor angela1526 Dodany 2007-09-13 15:44
Dziekuję za odpowiedź :-) teraz to już na pewno nie będę miała żadnych wątpliwości co do wybranego kierunku :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2007-09-14 14:46
I tak trzymać. Trzymam kciuki za pomyślność i postępy w nauce. To piękny kierunek a zważywszy na Pani zaiteresowania, nader właściwy dla Pani. Życzę wielu sukcesów.
Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / czy mogę.... (3780 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill