www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankieta anonimowa (dla chętnych) (6465 - wyświetleń)
- Autor Bartlomiej Pacuda Dodany 2006-07-05 12:09
Szanowni Pańtwo,
przeprowadzam ankietę na temat 'Osoby niepełnosprawne a praca' (okręg mazowiecki, zwł. okolice Warszawy).
Przeprowadziłem już dużo wywiadów z osobami pracującymi, natomiast mam problem z dotarciem do osób niepracujących, zwłaszcza tych szukających pracy. Chciałbym dotrzeć do możliwe szerokiego spektrum osób niepełnosprawnych (różny wiek; różny stopień niepełnosprawności - też lekki; różne rodzaje schorzeń).
Być może ktoś z Państwa byłby zainteresowany wzięciem w niej udziału?
Szczegóły: bpacuda@wp.pl

Bartłomiej Pacuda.
Nadrzędny - Autor Paulla Dodany 2006-07-15 00:33
Witam! A tutaj Pan zerkał? http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,48200.html?group=pl.soc.inwalidzi Może znajdą się chętni do wzięcia udziału w Pańskiej ankiecie.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Bartlomiej Pacuda Dodany 2006-08-01 11:55
Dziękuję bardzo Pani Paulino.
Niestety czas naglił i nie miałem kiedy wcześniej Pani odpowiedzieć. Jeśli badanie zostanie powtórzone na pewno się do Pani odezwę oraz skorzystam z podanego przez Panią odnośnika.
Dziękuję również wszystkim osob które potencjalnie byłyby zainteresowane wzięciem udziału w badaniach. Zostaje ono zakończone (choć być może będzie powtórzone).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankieta anonimowa (dla chętnych) (6465 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill