www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SONDA (8277 - wyświetleń)
- Autor manio Dodany 2006-04-24 19:02
P:JAK OCENIASZ RZADY PIS?
O:........................................
Nadrzędny Autor teka48 Dodany 2006-04-25 12:55
nie , no w porzo , szczególnie po tej informacji , że faceta za publikowanie karykatur P. Kaczyńskich chcą wsadzić na 3 lata do pierdla. kocham PIS i chce coby rzadził jak najdlużej.
Nadrzędny - Autor ewita Dodany 2006-04-25 13:51
Źle. To bałagan, rozliczanie różnych ludzi wtedy, kiedy trzeba budować, kłótnie i przepychanki... A gdzież się podziało to tytułowe prawo? Że o sprawiedliwości już nie wspomnę... Stara zasada: zgoda buduje, niezgoda rujnuje" - ma odzwierciedlenie w obecnych rządach. :-(
Tak naprawdę - nie interesują mnie partie polityczne! Interesuje mnie natomiast to, co rządy tych partii są w stanie zaoferować państwu i społeczeństwu. No i... w moim odczuciu bardzo niewiele mogą...
Nadrzędny - Autor manio Dodany 2006-04-25 18:51
TAAK JA TEZ MOGE SIEDZIEC ,MAM NA DYSKU DUZO MATERIALO....... DAJCIEV SPOKOJ ,ONI NIC JESZCZE  DOBREGO NIE ZROBILI...  JAK OGLOSILI WYNKK WYBOROW TO O MALO NIE ROZBILEM PILOTA O TV
ZAUWZCIE NOWY PODZIAL WLADZY , OJCIEC DYREKTOR,, PREZES PIS I DOPIERO PREZYDENT
Nadrzędny Autor cOOba Dodany 2006-09-28 23:56
Mam nadzieję, że koniec PIS-uarów (w jakikolwiek sposób, czy to przez wcześniejsze wybory, czy JAKKOLWIEK INNY) jest już bliski. Zanim dobrną do końca swojej 5-latki to kraj albo schyli się ku upadkowi, albo wyemigruje z niego 90% obywateli [co też z chęcią bym zrobił]. Ja w każdym badź razie pod jakąkolwiek decyzją tych baranów nie podpiszę się nawet 1 palcem. A niech ich szlag nagły trafi !!!
Nadrzędny Autor zanikowiec Dodany 2006-05-13 10:49
pożyjemy zobaczymy oceniał bede dopiero po kadencji rządu ... bo o rządach SLD to raczej szkoda mówić aż wstyd się przyznać że sam głosowałem na nich mam cichą nadzieje że drugi raz tego błędu nie popełniłem ;-)
Nadrzędny - Autor Thomas Dodany 2006-07-11 12:45
Moim zdaniem obecny rząd jest zwiastunem kompletnej klęski tego kraju. Dowodem na to choćby liczne prostesty krajów nie tylko z Unii Eurpoejskiej. Przeraża mnie nietolerancja Kaczorów czy współpraca z ojcem dyktatorem Rydzykiem. Nie chcę kościelnego, homofobicznego państwa!!!
Nadrzędny - Autor teka48 Dodany 2006-07-12 12:21
Thomas - daj spokój ! przeciez to tylko politycy ! a naród swoje zdanie na ten temat ma. Zblizają się wybory samorządowe. Każdy ma szansę oddać swój głos na swoich ulubieńców. według sondaży , na dzisiaj to jest mniej więcej fifty - fifty .
Nadrzędny - Autor Thomas Dodany 2006-07-12 14:51
Czekam na te wybory z niecierpliwością wielką.
Nie możesz mówić "to tylko politycy" - dziś politycy mają wpływ niemal na wszystko (niestety) co dzieje się wokół nas. To oni reprezentują nasze państwo. A obecni ośmieszają Polskę w świecie i temu chyba nie zaprzeczysz.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-10 02:04
Mam pytanie? Czy coś się zmieniło w sprawie oprócz rządu?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SONDA (8277 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill