www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / jakie sportu uprawiaja osoby niepelnosprawne (10564 - wyświetleń)
- Autor agajka Dodany 2006-07-12 15:29
ciekawa jestem jakie sporty uprawiacie,wiadomo , ze ruch to najlepsza  rehabilitacja , dlatego tutaj zamiescilam ten watek.Ja zaczynam sie interesowac joga,ktora pomoze mi sie bardziej usprawnic,lubie tez plywac. a wy??
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2006-07-12 20:00
Za mną w biografii krótki epizod z jazdą konną. Rozrywkowo bardziej niż sportowo (w sensie dla zabawy a nie wyniku) grywam w "amerykańskie kręgle" czyli bowling. Genialna zabawa i zarazem szansa na rozwijanie równowagi, precyzji ruchów oraz siły mięśni. trochę gorzej, że to niespecjalnie tania przyjemność.
Nadrzędny Autor WEKTOR Dodany 2006-11-18 08:30
To wspaniale,że osoby niepełnosprawne interesują się sportem! Super. Osobiście  jestem osobą sprawną - konstruktorem sprzętu dla osób niepełnosprawnych. zajmuję się równiez arteterapią ( wspomaganie leczenia energią drzew, emisją muzyki i śmiechu) Ale moją pasją życiową
jest lotnictwo-sam czynnie latam. I znam kolegę,który po cięzkim wypadku na motolotni, nie porzucił swojej pasji, lecz z wóżkiem zajmuje miejsce na tym cudownym aparacie latającym i...nadal lata! We Francji istnieje Stowarzyszenie Pilotów z Niepełnosprawnością, dla których
w samolotach montowane są systemy sterowania przeznaczone dla osób z dysfunkcją kończyn np. dolnych. Zatem dla niepełnosprawnych otwarte mogą być nawet przestworza. Pozdrawiam serdecznie Edmund P.S Jęsli to Was interesuje podaję maila : edtom50@op.pl
Nadrzędny Autor majim Dodany 2007-01-11 09:43
Witam!
Start Białystok prowadzi nabór do drużyny koszykarzy na wózkach. Wszyscy chętni mogą się wybrać na treningi, które odbywają się w SP nr 14 na ulicy Pułaskiego 25 od 18:30 do 20(podjazd z tyłu budynku). Nie krępujcie się i przyjedźcie zobaczyć jak to wszystko wygląda :-) Można się trochę poruszać, wyrwać z domu i przy okazji poznać nowe osoby. Nie liczy się wiek lecz chęci. Może nie koniecznie wy byście chcieli ale wasi znajomi?
pozdrawiam
M.
p.s. jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej to zostawiam adres mail : majim@poczta.onet.pl
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2007-02-12 21:37
Ja uwielbiam pływać! To moja pasja!
Nadrzędny Autor januszl Dodany 2007-02-15 22:59
Witam serdecznie ! Z tym ruchem , to jest różnie, najdalsza droga to codzienna ścieżka do garażu.
Czasami chętnie strzelam z wiatrówki i to chyba wszystko , co jest związane ze sportem.
Totalny brak ruchu !
Pozdrawiam/januszl
Nadrzędny Autor Marzenia Dodany 2007-02-19 12:47
Witam Mam na imie Marzena mam 17lat.. Jestem osoba nieplenosprawna i uprawiam sport.. Podnosze ciezary lezac.. Kocham to.. i nie wyobrazam sobie zycia bez tego... Trenuje juz od lipca 2005roku i mam juz bardzo duze osiagniecia.. Jestem w kadrze Polski rowniez.. I w tym roku jade pierwszy raz na Mistrzostwa Europy z czego jestem bardzo dumna.. Bo nawet nie wiedzialam ze mnie stac na az tyle...
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-15 10:54
Witam mnie się marzy koszykówka na wózkach.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / jakie sportu uprawiaja osoby niepelnosprawne (10564 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill