www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Hallowen po polsku (75406 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-28 23:14
Niedługo amerykanie będą obchodzili halloween a u nas już Mickiewicz w "Dziadch"pisał o wigilii zaduszek o obrzędzie zwanym dziady.To właśnie u niego w kaplicy cmentarnej Guślarz wzywał duchy.Pewnie zdarzało sie w waszym zyciu ze zetknęliście sie z czyms nieprawdopodobnym,niewytłumaczalnym, tajemniczym.
Przytocze dwa z wielu przypadków jakie przeżyłam.Kiedyś bedąc pierwszy raz w życiu na Górze Św Anny nagle doznałam olśnienia ze szłam tymi ścieżkami ijuż kiedyś a gdy byłam pewna ze za chwile przejdzie przez ulice starsza pani z psem i gdy rzeczywiście tak sie stało,ciarki przeszły mi
po plecach..
kolejny przykład z życia wzięty.Jest środek stycznia,wychodze rano z domu i jak to o tej porze roku bywa-tu troche lodu,tu poprószył śnieg-ide ulica i myśle ze wszystko w pracy mam pozakańczane,nic na cito i jakbym tak dzisiaj złamała noge to nic wielkiego by sie nie stało.No i stało sie... po chwili leżałam jak długa i...złamanie z przemieszczeniem
Czy to przypadki,podświadomość czy jeszcze cos innego.
Adlaczego ukochany zmarły "przychodzi"do naszego snu a czasem odczuwamy jego obecność prawie namacalną?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-10-29 06:07
wlasnie .dlaczego?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-10-29 07:51
deja vie?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-10-29 10:48
tak to sie nazywa ,ale co to jest i dlaczego?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-29 11:48
BOGUSIA --SZKODA ZE NIE DOZNALAS OLSNIENIA JAKIE BEDA LICZBY W TOTKU BO BY CIE JUZ TU NIE BYLO
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2008-10-29 12:27
Moja droga Bogusiu, napewno wiesz że same nawet myśli mają dużą moc sprawczą a jeśli są poparte słowami i skierowane w jakimś kąkretnym kierunku szczególnie na osobę której chcemy zrobić na złość to jest piorunująca siła . tak też się stało w Twoim przypadku skierowałaś złe myśli na samą siebie które się użeczywistniły czyli dokonały, dlatego powinniśmy bardzo kontrolować swoje myśli i wypowiadane słowa i powinniśmy brać za nie odpowiedzialność, bo możemy wyżądzić komuś wielką krzywdę, myśli mają moc nawet jeśli jest ona nie zamierzona, pamiętajmy że jeśli nawet skrzywdzimy kogoś niechcący , to zło i tak może do nas powrócić, zgodnie z prawem karmicznym,
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-10-29 12:57
Święto Wszystkich Świętych to wspomnienie Tych co nam najbliżsi byli za życia i śmierć tylko jest zaparowaną szybą,która nam odgradza nas od ich obrazu .Nie możesz jej przetrzeć bo zaparowanie jest po drugiej stronie szyby a i rozbić jej nie możesz bo pancerna . Dlatego pamięć jest tym co uchroni Ich i nas od niebytu . Swoją drogą to nie potrafię polubić tego komercyjnego święta jakim jest Halloween . To nie ma nic wspólnego z naszym świętem . Przecież ,to cmentarze były w czasach naszej narodowej niewoli były zwierciadłem  naszej Polskiej historii . Nie zawsze dobrej ,ale ...  . Co do duchów ,to proszę je by mnie nie straszyły a w miarę swoich możliwosci pomagały mi  . Pewnie pozytywne myślenie ma tu również duże pole do popisu . Więc pozytywnie myślę i ...myślę . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-29 13:02
masz racje amalian
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-29 14:11
Szanowni Państwo nikt z nas nie zamierza zmieniać świąt, i każdy wie że Hallowen to nie jest żadnym świętem tylko zwykłą zabawą w którą się bawią ludzie dorośli i dzieci, ja sam osobiście to jestem przeciwny tej zabawie która jednak nikomu nie przeszkadza aby w święto Zmarłych czy w dzień zaduszny pójść na cmentarz popaść w zadumę i pomodlić się na grobach naszych najbliższych którzy już odeszli, ja pisząc post w odpowiedzi Bogusi ani przez chwilę nie miałem na myśli łączyć z tym tematem naszego święta WSZYSTKICH SWIETYCH, jak widać zostałem źle zrozumiany. ale napewno jest wiele osób które mnie zrozumieli, na marginesie tylko dodam że Halloween to inaczej Samhain to nazwa sabatu odbywającego się pierwszego listopada, a w Polsce wziął się z tąd że my Polacy jesteśmy jak małpy które lubią naśladować innych ludzi i tak naśladujemy Amerykanów nie wiedząc nawet co to jest za tradycja,
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2008-10-29 14:26
Do mojego wyżej napisanego postu dla tych którzy boją się duchów dodaję tak zwany kwadrat magiczny, jest to rodzaj talizmanu dającego szczęście lub chroniącego przed złem, tworzą go litery lub liczby wpisane w taki sposób że odczytane w każdym kierunku dają ten sam wynik, oto najsłynniejszy kwadrat magiczny.
SATOR
AREPO
TENET
OPERA
ROTAS
             proszę ten kwadrat czytać we wszystkie strony wzdłuż i wszerz z góry w dół i z dołu do góry.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-29 15:13
Hmmm belmondo jak pragnę zdrowia ale ja myśle że już mamy XXI wiek ..... a o kwadracie do dziś nie miałam pojęcia..... :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-29 17:36
ZEBY NIE ROBIC KRZYWDY MYSLAMI WYSTARCZY NOSIC CZAPKE
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-29 17:45
LITERY AKO TALIZMAN ????????A JK KTOS NIE UMIE CZYTAC ALBO ROBI TAKIE BYKI JAK JA?????????????????????
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-29 17:51
Szczerbaty możesz się wykazać podając przykład kwadratu z liczbami aby w każdą stronę otrzymać sumę liczb równą 15, a będziesz wielki
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-29 18:41
Szczerbaty jest dobry z matmy:)
Belmondo czy myślisz ze talizmany,amulety ochronia nas przed "złym spojrzeniem",przed toksycznymi ludzmi?Ijak juz jest tak-niewiarygodnie-czy pamietacie ze gdzies kilkanaście(kilkadziesiąt)lat temu byly po wsiach takie babki odczyniajace uroki .
dzisiaj rano byl program w tv o komercjalizacji świeta zmarłych,o kremacji i tradycyjnym pochówku.Można zamówic medalion z prochami zmarłego i nosic go na szyji,wiat oszalał.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-29 18:22
szczerbaty nie noszę czapki :-(
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-29 18:56
aha,miałam dodac ze obydwa opisane przeze mnie przypadki to wynik projekcji mojego umysłu,moc podświadomości-tak twierdze.Jeżeli wizualizujemy jakąś sytuacje ona znajduje odbicie w rzeczywistości.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-29 18:56
TAKIE BABKI SA DO DZISIAJ TYLKO TERAZ ZAKLADAJA LEGALNIE DZIALALNOSC GOSPODARCZA I I TAK POWINNO BYC .NIECH KAZDY IDZIE GDZIE CHCE.
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-29 18:57
A JAK SIE TA DZIAŁALNOSC NAZYWA?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-29 19:09
Szczerbaty, Bogusia ja nie rozumiem nic z waszej gadki .....co to za babki i ich działalność?
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-29 19:15
pewnie mieszkasz w wielkim miescie,to były takie kobiety zajmujace sie odczynianiem i rzucaniem uroków.do nich chodziło sie po zioła,kadzidła i miały przepis na wszystko.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-10-29 19:50
Bogusiu teraz nie mieszkam w wielkim mieście ale faktycznie nic o nich nie wiedziałam. Myślałam że to to tylko w powieściach są takie postacie....
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-29 19:16
Odpowiedź dla Bogusi, prawdę mówiąc to ja nigdy tak naprawdę do końca nie wierzyłem ani też nie wierzę w tego rodzaju ochronę jak amulety chociaż przyznaję że coś w tym jest prawdy, bo np. dla chrześcian medalik czy krzyżyk na szyi noszony to nie tylko sam symbol lecz także amulet przed złymi mocami, do dziś można się spotkać z powiedzeniem " odpukać w nie malowane drzewo" czy np. kobiety patrzą kiedy siać w swoich ogródkach jarzyny i sieją tylko wówczas jak księżyca przybywa a nie ubywa, lub np. takzwane dni Maryjne na to wszystko dziś na wsiach zwraca się uwagę a przecież to wszystko to magia, często używamy magi na codzień w codziennym życiu nie będąc tego świadomym.
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-29 19:21
tak,masz racje,a czytałes cos o ludziach toksycznych,co o tym sądzisz? Iczy Twoim zdaniem jest jeszcze  dzisiaj,w XXIw rzucanie klątew?
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-29 19:29
Moja droga chodzi Ci zapewne o magię wampiryczną koncentrującej się głównie na wampiryzmie psychicznym i energetycznym, której celem jest przewarznie wyssanie energi innych osób, najczęściej bez ich wiedzy i zgody jest to magia czarna i bardzo szkodliwa a to jest prawdą bo mieszkam w sąsiedztwie takiego właśnie człowieka wampira energetycznego.
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2008-10-29 19:33
Przepraszam bo nie odpowiedziałem Ci jeszcze co myślę na temat żucania klątw a to jest możliwe i praktykowane dziś w różnych kulturach religijnych,
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-29 19:53
O kurde ja nie myślałam o tych rzeczach ale co do ludzi o złej energii to chyba prawda bo od niektórych aż się ucieka ( pewnie źle się wypowiedziałam ale i tak wiecie o co chodzi).
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-29 20:06
Kochana bardzo dobrze się wypowiedziałaś bo są tacy ludzie, wiele ludzi jest nieświadomymi wampirami energetycznymi, sama ich obecność w pobliżu powoduje u pozostałych osób uczucie silnego zmęczenia,znużenia,i wyczerpania przy takich ludziach czujemy się bardzo źle.
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-29 21:35 Zmieniony 2008-10-29 21:40
czytałam kiedyś na ten temat,Bel a powiedz jeszcze czy to ma cos wspólnego z tym o czym piszesz,ze poznajesz kogos nowego i czujesz całym soba ze tego kogos niepolubisz choćbys nie wiem jak sie starał.
A czakramy i tzw trzecie oko,co o tym sądzisz,wiadomo ze to kazdy to posiada ale nie kazdy z tego korzysta,bo nie chce lub nie wie badz do niczego mu to nie jest potrzebne-wg niegoa niekontrolowane mogło by zadziałac jak złe moce,czy myslisz ze jeżeli tylko chcemy możemy stac sie zli-wiesz o czym mysle.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-29 22:00 Zmieniony 2008-10-29 22:05
Bogusia właśnie to chciałam powiedzieć. Faktycznie czasem już od samego spojrzenia czuję antypatie do danej osoby. Nie wiem co to jest, ale już spotkałam się z ludźmi do których czułam niechęć. Nigdy potem nie chciałam się z nimi widzieć. Dopiero tu poruszyliście temat o którym pojęcia nie miałam bo myślałam, że to tylko w książkach takich ludzi się spotyka. No cóż człowiek całe życie się uczy a głupi umiera. Nie sądzę byśmy stawali się źli, ale pewną energię jaką odbierzemy musimy chyba wyładować gdzieś na czymś czy kimś. Tak sobie myślę. No bo chyba trzeba się rozładować. Jeśli to jest prawda to wolę znikać z pola widzenia ludzi nieprzychylnie nastawionych. Wolę dobrą energię, śmiech radość i szczerość.....
dziś już zmykam. Poczytam jutro co napisaliście. dziś życzę wszystkim miłej nocki, słodkich snów.

Dziękuję Ci belmondo za pewne wyjaśnienia.......
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-30 11:35
Musimy wziąść pod uwagę to że człowiek zły się nie rodzi człowiek złym się staje w wyniku zazdrości, pychy, lenistwa itd, dlatego musimy wszystkiego się nauczyć, co zas dotyczy czakr to wiadomo że mamy ich 7 podstawowych i tak czakra podstawy odnosi się do naszego zdrowia i wszystkich spraw związanych z ciałem fizycznym i kwesti materialnej,czakra seksualna dotyczy miłości ,seksu , pożądania, płodności i poczucia bezpieczeństwa. czakra splotu słonecznego odnosi się do sukcesu, sławy, i wogóle kariery. czakra serca to uczucia przyjaźni, podróże oraz współpraca z innymi istotami, czakra gardła to twórczość i sprawy związane z nauką, czakra trzeciego oka to jasnowidzenie przewidywania przyszłości, poznania wewnętrznego i charmoni duchowej, oraz czakra koronna dotyczy rozwoju duchowego, oddanie się pod opiekę sił wyższych i pracy z karmą. tak to wygląda natomiast zdarzają się przypadki że w wyniku medytacji otwieramy jakąś czakrę i nie potrafimy jej zamknąć i staje się ona jakby przejściem złej energi , tego właśnie zła i póżniej zastanawiamy się co się z nami dzieje. co za licho w nas wstąpiło. nie mylmy jednat tego z urokami które może na nas żucić druga osoba , ale to już oddzielny temat.
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-30 11:52
Bel,moze tego nie doznałes ale tak sie dzieje jak opisała Ella ze przy pierwszym,drugim spotkaniu kogos nagle łapiesz sie na tym ze mimo ze sie starasz to czujesz do tej osoby antypatie.
Tak z tymi czakramami jest tak jak mówisz,sa"od wszystkiego"i mozna je rozwijac ale moga tak jak napisałeś sprawiac'problemy".Jeszcze jedno -obiecuje ostatnie-pytanie w tym kierunku,a co wiesz o ciałach astralnych i mentalnych,to tez my:))
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-30 12:50
Kochana pod pojęciem ciało astralne odpowiada czakra splotu słonecznego odpowiednik fizyczne ciało człowieka które nie należy utożsamiać z duszą astralną pod tym pojęciem rozumie się przewodnik lub organizm,wyrażający namiętności pożądania wzruszenia, dla przeciętnego człowieka niewidoczne gołym okiem ciało z subtelnej materi  u nie rozwiniętego jeszcze człowieka jest ono mglistą nie wyraźną masą o ciemnej barwie rozciąga się we wszystkich kierunkach na odległość 25-30 centymetrów od ciała człowieka, u osoby na przeciętnym moralnym poziomie ciało astralne jest większe i sięga do 45 centymetrów od ciała człowieka i jest o jasnych konturach, spełnia ono trzy zasadnicze funkcje umożliwia powstawanie uczuć oraz wrażeń stanowi pomost pomiędzy umysłem a ciałem fizycznym oraz spełnia rolę samodzielnego narzędzia świadomości i działania to może tyle chociaż można więcej pisać na ten temat . Co dotyczy ciała mentalnego
odpowiada za niego czakra serca, ciało mentalne ma do czynienia z myślami jest zbudowane z cząsteczek należących do czterech niższych poziomów świata mentalnego posiada kąkretną formę i określone cechy, jest ono narzędziem za pomocą którego przejawia się jaźń jako kąkretny intelekt, gdzie rozwija się zdolność umysłu, z pamięcią i wyobraźnią łącznie. ciało mentalne ma jajowaty kształt a jego materia nie jest równomiernie rozłożona a w jego środku tkwi ciało fizyczne, może tyle wystarczy bo za dużo pisania, jak nam wiadomo jest jeszcze ciało materialne, przyczynowe, eteryczne, duchowe, ale żeby to wszystko dokładnie omówić i wyjaśnić to trzeba by było wiele godzin czasu na samo pisanie,
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-30 16:10
ALE NAWIEDZONE TEKSTY. A WIESZ SKAD SIE WZIELO POWIEDZENIE CZUBEK. JAK FOTOGRAFUJA AURE TOBIE PODOBNYM TO NAD GLOWA UKLADA SIE ONA W CZUBEK. CIEKAWE JAK TO JEST U CIEBIE. WIADOMO ZE KARZDE CIALO POSIADA ENERGJE I KAZDY Z NIEJ WYCZYTUJE TO CO CHCE . UZDROWICIELE TAKZE
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-30 17:30
najpierw słówko do mojego przedmówcy.Szczerbaty,rozumiem,ze moze cie to nie interesowac...chociaz pewnie przeczytałes wszystko co tu znalazłeś.Znudów-nie sądze.napisz co ciebie interesuje a porozmawiamy na ten temat,.
Bel,dzieki,zawsze lepiej jest wiedziec niz nie wiedziec.Mówiłam ze to moje ostatnie pytanie...ale wspomniałes ze rzucanie klątw i uroków nie jest ci obce:)),opowiedz cos o tym.Znam jedna klatwe,ktora czasem niestety ma odbicie w rzeczywistości tj"obys cudze dzieci uczył"ale chyba nie o to chodzi:))
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-10-30 17:41
OBYS CUDZE DZIECI UCZYL ...TAK MOWILI CI CO IM SIE NIE CHCIALO PRACOWAC I BYLI NAUCZYCIELAMI Z LAPANKI
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-30 17:49
Jeżeli zas chodzi o nasze polskie Świeto Zmarłych-to dobrze ze to nnie Ameryka.TO krzatanie sie wokół grogów,nawet tych troche zapomnianych,przyozdabianie ich kwiatami,zniczami,ta zaduma nad upływajacym zyciem.Nigdzie na świecie tak nie dba sie o zmarłych jak u nas.Wmojej parafii ksiadz odprawia msze na cmentarzu przy okazji kazdych swiat i w okresie oktawy Bożego Ciała i ZAWSZEprzy kazdej mogile ktos czuwa.
a wieczoremwe Wszystkich Świetych całymi rodzinami idziemy,straszac jaden drugiego,jeszcze raz na cmentarz,aby poczuc ta niepowtarzalna atmosfere.Mistycyzm w dosłownym tago słowa znaczeniu.Dobrze,ze nam tak daleko do tej Ameryki.
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-30 18:07
Moja droga Basiu, klątwa co to jest takiego, a jest to świadomie skierowana na osobę, miejsce, lub przedmiot negatywna energia. w naszym świecie wiara w klątwy czy uroki istniała jeszcze do niedawna dlatego uroki działają, istnieją dwa rodzaje mocy związanej z urokami, moralna i naturalna. Moc moralna polega na akcie woli popełnianym świadomie, i z rozmysłem, a złe skutki zaś rodzą się w umyśle sprawcy. Moc naturalna jest znacznie bardziej przerażająca bo osoba nią obdarzona morze żucić zły urok nie chcący, za sprawą wrodzonego niszczącego spojrzenia i nie wiedząc o tym może sprowadzić na ofiarę szkodliwe skutki, przez wiele lat różni sceptycy nazywali uroki głupim przesądem niemniej jednak do dziś zdarzają się ofiary togo zjawiska przeważnie w rejonach gdzie wiara w złe spojrzenie nadal jest silna, ale narazie tyle na ten temat bo muszę przerwać pisanie bo mam nie zapowiedzianego gościa dlatego muszę przerwać . wrócimy do tematu później.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-10-30 19:34
Dziękuję Wam za te posty. pewnie dalej bym myślała że takie rzeczy są tylko w powieściach. Przeczytałam wszystko z przyjemnością. mam tylko małe pytanie; Czy usuwanie sie od ludzi do których czujemy antypatię uchroni nas od złych "promieni" ? Belmondo proszę odpowiedz mi.
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-30 20:43
Basiuuuuuuu??? kolejna osoba nas dzisiaj pomyliła ! Jestem Bogusia,Bogusława albo Bogna,nie Basia:)
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-30 21:04
niewiedziałam że mam siostre bliźniaczkę :-)
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-30 22:02
Najpierw pragnę przeprosić Bogusię za pomyłkę Jej imienia, bardzo przepraszam, natomiast jeśli chodzi o ochronę przed różnego rodzaju negatywną energią to mogę podać tylko te najbardziej popularne o których większość osób wie i zna nie mogę jednak podać gotowych przepisów na odczynanie tych uroków, najpopularniejsze są amulety w postaci oka wpisanego w trójkąt, lub okrąg, albo dłonie ułożone w kształcie widełek, jeszcze innym talizmanem ochronnym jest dłoń z okiem pośrodku, tego rodzaju talizmany należy specyjalnie magicznie dedykować by wzmocnić ich działanie, w czarstwie od dawna stosowano też odpowiednie gesty, by ustrzec się przed urokami, jeden z nich błędnie mylony jest z gestem satanistycznym--to dłoń zwinięta w pięść, z wyprostowanymi palcami wskazującymi i małym. Znana od czasów starożytnych tak zwana " rogata ręka" to symbol ochrony i powodzenia, broniący przed wszelkiego rodzaju klątwami, innym sposobem na uchronienie się przed urokami jest noszenie czegoś w kolorze czerwonym, błękitnym lub zielonym, ale najprościej jest nosić czerwoną wstążkę pod ubraniem, oprucz tych metod złe czary można neutralizować odwracać i odsyłać za pomocą różnych zaklęć i rytuałów, ale jak już napisałem na wstępie tych sposobów pisać nie mogę.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-31 10:30
ALE SIE USMIALEM .FACET PISZE ZE NIE MOZE PISAC O JAKIS TAM RYTUALACH .ZARAZ PEWNIE NAPISZE ZE JEST W STANIE PRZENOSIC GORY ZA POMOCA WZROKU A NIE DYNAMITU. POPUKAJ SIE W CZOLO A NASTEPNIE ZAMKNIJ SIE W CIEMNYM POMIESZCZENIU  ZBLIZ SIE DO ZAROWKI DUZEJ MOCY OTWORZ OCZY I NAGLE JA ZASWIEC .MOZE CIE COS OLSNI. ZNALAZL SIE EGZORCYSTA -CZAROWNIK. PRZEZ TAKICH JAK TY BABKI WYSYLAJA SWOJE EMERYTURY KSIEDZU A POTEM GLODUJA.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-31 11:12
po części szczerbaty  masz racje
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-10-31 11:38
Akra badakra bum cyk ,cyk bum . Pięćdziesiąt złotych się należy . Kiedyś to mawiano o nich czarownicy teraz bioenergoterapeuci  . Internet ,to bezkres ... czasami głupoty i żerowanie na naiwności .  A poza tym , dobrze się czujesz ??? Bel , życzę dużo zdrowia ,tylko proszę nie pisz więcej o czarach .  Moja już jest pełna . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-31 11:54
dobre dobre amalian
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-31 12:44
W odpowiedzi dla amaliana chcę poinformować że nigdy nie byłem energoterapeutą i nigdy nie będę ponieważ oni czasami potrafią narobić więcej szkody w ludzkiej psychice jak pożytku a za zło nikomu nie zamierzam płacić, a moje zainteresowania tym tematem wynikły z innych przyczyn , o których nie będę pisał. jest jedna zasada że jeśli nie ma się wiedzy w jakiejś dziedzinie to się poprostu milczy a nie zabiera się głosu bo to świadczy o tobie że jeszcze mało wiesz o życiu, i o problemach które mogą cię spotkać, ja wiem że na tym forum są różni ludzie o różnej kulturze i o różnych wyznaniach religijnych wystarczy tylko poczytać czyjeś posty a już się wie że to pisał świadek jechowych, czy jakiś ateista któremu akurat nasza chrześcijańska wiara bardzo przeszkadza, pragnę też zapewnić że z tej wiedzy nie miałem ani też nie mam żadnej kożyści majątkowej, a sam z własnego doświadczenia wiem że uzdrowiciele różnych maści których tak krytykujesz i słusznie bo sam nie mam do nich zaufania bo zbyt dużo wiem na ich temat. ci którzy mają wystawione cenniki i tak zdzierają z ludzi pieniądze to są oszustami, bo napewno prawdziwy uzdrowiciel który chce ci naprawdę pomuc od ciebie pieniędzy nie weźnie a jeśli już to ci nie powie ceny tylko ile łaska, i nie osądzaj nikogo tylko dlatego że nie masz żadnej wiedzy w jakimś temacie.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-31 12:53
skoro wchodzisz głębiej w to to oznavza że katolikiem nie jesteś nasza woara nam zabrania korzystania z bioenergoterapi itd  nie pierdziel głupot o tym na czym się nie znasz amalian ma racje
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-31 13:25
Każdy może mieć własne zdanie na jakiś temat, co nie świadczy że na wszystkim się zna.
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-31 13:33
Jako uzupełnienie mojego wyżej postu to najpierw Basiu przeczytaj mój post ze zrozumieniem a dopiero wówczas odpowiadaj na niego bo przecież ja wyraźnie napisałem że nie zajmuję się energoterapią i nie mam zamiaru ponieważ w nich nie wierzę i ich poprostu nie lubię, a czego nasza wiara zabrania to ja dobrze wiem, a jeśli ty nie jesteś tego pewna to sobie kup biblię tysiąclecia a w niej jest wszystko dokładnie napisane
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Hallowen po polsku (75406 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill