www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / O.N. (Strona 2) (53680 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-11-07 13:16
Bogusiu, chciałbym ale czy Basia zechce to wielki znak zapytania, a poza tym nie mam nastroju do kłótni o zakłady pracy chronionej, ponieważ zakłady pracy chronionej to getta takie jak w Warszawie w latach okupacji hitlerowskiej było getto żydowskie... Chodzi mi jedynie o to aby trzymać się tematu i uszanować autora wątku a do tego wielu użytkownikom tego forum daleko. Panu Owsianowi chodzi o zgodę i poszanowanie "innego człowieka" musimy się wzajemnie wspierać jako "ON" a nie tak jak napisała Basia:

>jak nie możesz to popuść i pęcherzyk nie będzie bolał a jedynie majtusie będziesz zapierał:-)>


lub

> dzięki za za[roszenie alw ze staruszkami nie zadaje się>



Na to, tylko odpowiem:  Przymrużeniem OKA i uśmiechem... Skoro Basia jest osobą wykształconą to zrozumie swoją gafę...
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-11-07 13:22
skoro jest:).pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor OWSIAN Dodany 2008-11-09 01:17
B.Mycko!

przystopuj, bo jesteś wulgarna!
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-11-09 11:17
Panie Owsian

Im więcej będziemy nawoływać do wspólnego dialogu i wzajemnego zrozumienia to skutek tego będzie zawsze odwrotny. Tak samo jak rzeczy oczywiste, racja nie będzie przyznana temu co w rzeczywistości ją ma... To jest mentalność ludzi którzy zbyt długo byli pod "pantoflem komuny", to komuna w nich jeszcze siedzi i jeszcze długo będzie siedziała....
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-11-04 18:33
:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-11-03 15:38
Ktoś tu ze mnie chce matoła zrobić.......

maclisc czy to nie Twoje forum nie Twoja wypowiedź;

> Rozumiem, ale ostatecznie porażona została lewa strona?


Ile Twoim zdaniem funkcji życiowych wróciło i po jakim czasie?
_________________

Mariol                                http://maclisc.phorum.pl/viewtopic.php?t=530
admin

--------------------------------------------------------------------------------


> nie, prawa też, ale powróciła w 90%, po 2 m-cach >


_________________

myślałam, że jestem chora, a to chorzy ludzie mnie otaczają

I jeszcze jedno pytanie? A dlaczego nie masz podnóżków? Jak bezwładne nogi mają się przesuwać? Twoje nogi stoją na podłodze i nie powiesz mi że tą jedną ręką radzisz w przesuwaniu nóg  a poza tym masz dużą poprawę.......

Dla niewtajemniczonych podaję stronkę z forum naszej w/w koleżanki

TOMASZ JESTEŚ WIELKI.... I TO BEZ ZŁOSLIWOŚCI.....POWINNI INNI BRAĆ PRZYKŁAD Z CIEBIE.... :-))))

Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-11-03 16:02

>A dlaczego nie masz podnóżków? Jak bezwładne nogi mają się przesuwać? Twoje nogi stoją na podłodze i nie powiesz mi że tą jedną ręką radzisz w przesuwaniu nóg<


gdzie napisałam, że mam bezwładne obie nogi?
cytujesz moją wypowiedź:

>prawa też, ale powróciła w 90%, po 2 m-cach<


pytam, czy 90% sprawności to bezwład?
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-11-03 16:46
Mnie chciałaś wmówić że nigdzie nie chodzę, że nic nie wiem, że przez nas zamknięto jakieś forum, a teraz chcesz na "Chama" uzdrowić Maclisc... Ja zaś zastanawiam się, czy masz, Ella problem z wyborem lekarza, ponieważ coś  "NIEWYRAŹNIE PISZESZ"....
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-11-03 16:47
Ella, no, nie mogę!
czytam i czytam to co piszesz i nie mogę pojąć jaki w tym cel?
co i komu chcesz udowodnić?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-11-03 17:06 Zmieniony 2008-11-03 17:17
Z wyborem lekarza to Wy oboje macie problem.......dla was dyskusja już zamknięta. To już wszystko co mam wam do powiedzenia. Kłamstwa mają zbyt krótkie nogi......Czy mam podać wszystkie linki które maclisc sama podała? Znacie przysłowie.... "Uderz w stół a nożyce sie odezwą" tym razem chórem to zrobiły.... Żegnam was oboje
Nadrzędny Autor Toomasz Dodany 2008-11-03 17:52
Ella dzięki, to miłe słowa. Nie jestem pewny czy zasłużyłem. Ja pisałem na forum, że życie samo na nas wiele wymusza, zwłaszcza jeśli jest się często zdanym tylko na siebie.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-11-03 18:33
O tak Tomasz i dlatego Cię podziwiam....Nie marudzisz, nie domagasz się, ale starasz na wszelkie sposoby zaradzić nad swoją niepełnosprawnością.
JESTEŚ NAPRAWDĘ WIELKI I STAWIAM CIĘ NA WZÓR INNYM. ŻYCZĘ CI DUUUŻO SUKCESÓW NA TWEJ ŻMUDNEJ DRODZE I OBY BYYŁA ZAWSZE LŻEJSZA I NIGDY POD GÓRKĘ.
Ciepluśko pozdrawiam Cię. Miłego wieczoru. Spokojnej nocki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-11-03 17:42
Myślę, że Owsian zakładając ten wątek nie oczekiwał w odpowiedzi takich postów. Nie o kłótnię mu chodziło. Nie wiem czy zauważyliście, że na forum najmniej narzekają ludzie będący w takiej sytuacji jaką opisał Owsian tzn Ci którzy sami z domu wyjść nie mogą.

>Lecz on mało co chce. Chce pogadać tylko, tylko się przytulić. < 


Może tacy ON wchodzą na to forum i co widzą? Biadolenie i kłótnia. Czyż nie pomyślą o nas - głupcy, możecie wyjść z domu, możecie pracować, nie musicie oczekiwać na pomoc innych, dlaczego tego nie doceniacie, dlatego krzyczycie na siebie za nieudolność rządzących, za to, że o nas zapomnieli. I powiedzieli by pewnie tak jak powiedziały dziewczyny: wyjdźcie z domu, zostawcie te komputery pokazujcie swoją niepełnosprawnoiśc ludziom, to nie zapomną, że istniejemy. Powiedzą: Wy niepełnosprawni mogący chodzić, pokazujcie światu swoją pracę i swoją niepełnosprawność, swoje zdolności i swoją mądrość, to ludzie sprawni nauczą się z Wami żyć i nauczą się Was szanować, a dzięki temu przypomną sobie o tych co wyjść  z domu nie mogą. Pracujmy i zakładajmy własne firmy, każdy zgodnie ze swoimi możliwościami, a świat o nas nie zapomni. Wiem, że na tym forum jest wiele takich dzielnych osób, dających swoją postawą  przykład załamanym i niepewnym. Szanujmy się i doceniajmy. Każdy z nas ma własny sposób na zmagania z niepełnosprawnością.
Nadrzędny - Autor OWSIAN Dodany 2008-11-03 17:55
i o to chodzi, LIDIAN! O zmianę naszego wizerunku.

pozdrawiam
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-10 04:02
Pozdrawiam tego któremu na sercu leży zmiana wizerunku. Cieszę się że nie jestem pierwszy który widzi taka potrzebę zmiany
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-10 13:50
Walduś... I co, jakie zdanie masz, teraz o tym, dlaczego takie a nie inne zdanie miałem o tym forum, na którym wszyscy, no prawie wszyscy zarzucali mi biadolenie????
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-11-03 18:24
Właśnie, tak to rozumiem, właśnie, nie o kłótnię  a o zgodę w tym wszystkim chodzi....  Zgoda zawsze buduje a niezgoda rujnuje.....
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-10 16:07
Tylko, że obaj nic z tego nie zrozumieliście, niestety :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-10 17:43
A ty, Rea zrozumiałaś???
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-11 18:06
Napisałam to w kontekście Waszych komentarzy treści wpisu OWSIAN.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 19:18
Ja ci się pytam: Czy ty to zrozumiałaś??? A nie, skąd to wzięłaś...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-12 16:39
A jak myślisz?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-12 23:22
że, nie...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / O.N. (Strona 2) (53680 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill