www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CENZURA (Strona 2) (26349 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-21 18:00
bronisz szczerbatego tylko dlaczego skoro on wszystkich obraża widać że  macie coś wspólnego
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-11-21 18:08
JA TEŻ GO BRONIĘ I MAM PRAWO DO TEGO
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-21 19:58
do ciebie kierowałam post fakt źle napisałam przepraszam dobRANOC
Nadrzędny Autor magdan10 Dodany 2008-11-21 18:40
Dyskryminacja to dyskryminacja.

Uważam, że każdy ma prawo kochać i być kochanym i nie ma znaczenia czy są jednej płci czy odmiennej.
Nie lubimy gejów, to nie lubmy ale szanujmy ich decyzje i nie dyskryminujmy.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-11-21 17:33 Zmieniony 2008-11-21 17:37
MOI DRODZY PRZECZYTAŁAM DOKŁADNIE WSZYSTKIE POSTY OBECNE (USUNIĘTE TEŻ CZYTAŁAM). NADAL UWAŻAM ŻE NIC ZŁEGO NIE PISAŁ I NIE PISZE. POCZYTAJCIE FORA OGÓLNEGO DOSTĘPU BEZ LOGOWANIA SIĘ ZE STRONY ONETu. TAM PISZĄ DOKŁADNIE CO IM ŚLINA NA JĘZYK PRZYNIESIE A U NAS MA BYĆ CACY GLACY. DLACZEGO???

JESTEM CAŁKOWICIE PO STRONIE SZCZERBATEGO. NAPADACIE NA NIEGO JAK KRUKI NA PADLINĘ A NIBY DLACZEGO NIE MA MIEĆ SWEGO WĄTKU I PISAĆ W NIM CO CHCE?
MA PRAWO MIEĆ SWOJE ZDANIE I POGLĄD INNY NIŻ RESZTA FORUMOWICZÓW
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-11-21 18:11
REGULAMIN FORUM.NIEPELNOSPRAWNI.PL (fragment)
4. Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści:
a) sprzecznych z prawem,
b) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,
c) propagujących przemoc,
d) zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego,
e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie,
f) naruszających prawa autorskie,
g) reklamowych i promocyjnych.

i

6. Użytkownik Serwisu zamieszczając wpis:
a) przyjmuje do wiadomości zasady niniejszego regulaminu
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 18:11 Zmieniony 2008-11-21 18:17
JA TEN TEMAT ZACZOLEM I JA PROPONUJE GO ZAMKNAC. DOWIEDZIELISMY SIE ZE CENZOR NAS KONTROLUJE I NASZE PRYWATNE TEZ NAPEWNO CZYTA WIEC UWAZAJCIE CO PISZECIE I JAKA MILOSC PROPONUJECIE PARTNEROWI PRZYJEMNIACZKI. AMEN

JUZ MIALEM SKONCZYC ALE SIE NIE DA .JAKIS KOLES WYSKAKUJE Z REGULAMINEM. CHCE ZEBY GO TRZYMANO JAK PSA NA LANCUCHU I PISANO KOLEJNE REGULAMINY I ZAKAZY.
CIEKAW JESTEM CZY JEGO ZYCIE JEST TAK POUKLADANE JAK REGULAMIN. A MOZE SAM SOBIE PISZE REGULAMIN. NAM NAPISAL CENZOR I BEZDYSKUSYJNIE MUSIMY SIE MU PODDAC. SMIECHU WARTE. PEWNIE TO JAKIS MAGISTER.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-11-21 18:11
Nie wiem dlaczego twierdzisz-Elu ,że napadam na Szczerbatego . Nie mam zamiaru nikogo nawracać na ' jedynie słuszne ' sadzenie o... pedałach,lesbijkach ,Żydach,wierzących , czy  innych nacjach . Ale jak się wypowiada na forum to już nie ... Mówisz,że w swoim wątku to już można pisać wszystko co ' ślina przyniesie ' . Ja zaś twierdzę ,że jednak nie ,że trzeba stosować autocenzurę,że jest się jednak jest sie odpowiedzialny za swoje słowa . W tym temacie nie wszyscy się wypowiadali ,tak więc nie znamy ' wszystkich ' zdanie - w tym temacie ;-) .Pozdrawiam nie kruk :-( .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-11-21 18:13
maclisc jak już pisałam poczytaj fora onet u tam znajdziesz więcej tego niż tu. ODCZEPCIE SIĘ OD SZCZERBATEGO
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-11-21 18:20
Ella, wkleiłam fragment REGULAMIU FORUM.NIEPELNOSPRAWNI.PL, nie ONET.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-11-21 18:43
maclisc ty mi tu regulaminem nie ciskaj( a tak się zastanawiam czy Ty ich sama nie układasz?) a poczytaj antek emiigrant czy jasio smietana.......

SZCZERBATEGO ZOSTAW W SPOKOJU.....jego wątek jego sprawa
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-11-21 19:04
Ella, spokojnie.
A SZCZERBATEGO się zupełnie nie czepiam.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-11-21 19:09
OK
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CENZURA (Strona 2) (26349 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill