www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Problemy niepełnosprawnych w społeczeństwie polskim (4209 - wyświetleń)
- Autor pelus14 Dodany 2008-11-21 21:21
Witam wszystkich!
Chciałam Was, bardzo serdecznie prosić o pomoc. Piszę pracę, na język angielski na temat "Problemy niepełnosprawnych w społeczeństwie polskim". Sama jestem osobą pełnosprawną, chciałam więc w tej sprawie zasięgnąć waszej pomocy.  Prosiłabym w komentarzach zawrzeć wszystkie wasze problemy w naszym społeczeństwie. Byłoby to dla mnie  bardzo pomocne, bo ja jako osoba w pełni zdrowa, nie zdaje sobie sprawy, nie mam tylu doświadczeń i nie wiem co jest waszym największym problemem w normalnym funkcjonowaniu.  Za wszelką pomoc bardzo dziękuje.
Pozdrawiam
Kasia
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2008-11-21 21:25
Kasiu - a może tak po prostu poczytaj to forum? Ludzie tutaj rozmawiają o swoich problemach od bodaj dwóch lat. Naprawdę znajdziesz tu dość materiału o ile nie będziesz się ograniczać tylko do tego co tutaj ktoś zechce napisać w komentarzu.
Good luck with your writing,
J.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-11-21 21:44
http://forum.niepelnosprawni.pl/board_show.pl?bid=9
polecam!
zresztą w każym temacie forum
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Problemy niepełnosprawnych w społeczeństwie polskim (4209 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill