www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam wszytkich:) (12356 - wyświetleń)
- Autor Iza Dodany 2006-07-31 16:55
Jestem tu nowa i nie bardzo orientuje się jeszcze jak pisac na forum:)...mam nadzieję że szybko sie połapie:) Mieszkam po Wa-wą, mam 28 lat i niedawno odkryłam że nie tylko ja mam za sobą cięzkie przeżycia związane z niepełnosprawnością....internet to jednak fajna sprawa:) Ciesze się że odkryłam to forum i mam zamiar zagościc tu na dłużej...Pozdrawiam serdecznie wszytkich!:-)
Nadrzędny - Autor katarzyna123 Dodany 2006-08-02 12:49
Cześć Iza może poklikamy też jestem z pod W-wy.Z latkami też tak samo u nas wiec na pewno temat sie znajdzie:).
pozdrawiam Katarzyna
Nadrzędny - Autor Iza Dodany 2006-08-02 20:49
hej Kasiu!:-) chętnie poklikam z Tobą, tylko mam pytanko czy chcesz kilkac tu na forum czy na gg albo maila?:-)pozdrawiam:)
Nadrzędny - Autor Jamisty Dodany 2006-08-03 15:15
O kurcze! Dziewczyny tu same chcą (muszą?) uciąć sobie pogawędkę. Ale bez towarzystwa chłopaka...? Ładnie to tak? Jest tylko problem, nie jestem spod Warszawy... Reszta (wiek) zbliżone. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Iza Dodany 2006-08-04 11:06
hej! O! fajnie że pojawił sie facet między nami...przyda się nam męskie spojrzenie na niektóre sprawy:) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do pogawędki:) Iza
Nadrzędny - Autor katarzyna123 Dodany 2006-08-03 17:31
Siemka Iza nie wiem jak TY, ale ja chętnie przeskoczyłabym na maile:) albo gg chociaż rzadko bywam na gg ostatnio:) ale podam Ci numer gg 5327277 odezwij się tak czy inaczej już mi miło poznać.
pozdrawiam Katarzyna
Nadrzędny - Autor Iza Dodany 2006-08-04 11:32
hej Kasiu! Napisałam do Ciebie na gg i nie wiem czy dobrze trafiłam bo nikt mi nie odpowiedział...ja jestem często niewidoczna, wiec jakby coś to odpisz smiało nawet jak mnie nie widać... a jak nie odpiszesz to znaczy ze zaczepiłam kogoś innego:) jednak z tymi mailami to chyba najlepszy pomysł:) i jak wyśle do Ciebie prywatną wiadomosc z forum to dostaniesz to na maila???:-) kurde! jestem zielona w tym:) ale przetestuje i zobacze:) Pozdrawiam:)
Nadrzędny - Autor katarzyna123 Dodany 2006-08-04 19:07
hej Iza faktycznie nic do mnie nie doszło troszke do dziwne ale moze jakas zlosliwosc prtzedmiotów martywych.
Przyznam, ze i ja nie bardzo umiem poruszac sie po tym forum np dopiero dzis doszły do mnie odpowiedzi.W związku z tym i ja przyłaczam sie do powitania jedynego meżczyzny jak narazie w naszym gronie:)Nie wiem jak to jest Iza z tymi prywatnymi mailmi ale poprobuj Iza jak mozesz:)
Nadrzędny - Autor Iza Dodany 2006-08-07 09:48
Strasznie mulaste jest to forum...nie ma szans żeby w weekend wysłać wiadomość....a wiadomości wysłane wieczorem pojawiają się dopiero na drugi dzień...echhhhhhhh!
Nadrzędny - Autor Iza Dodany 2006-08-09 11:37
Cicho, że aż uszy bolą....:-)))
Nadrzędny - Autor katarzyna123 Dodany 2006-08-09 19:07
Fakt cicho tu trzeba by puscic jakas muze :-) Iza co TY proponujesz z muzy?
Nadrzędny Autor Iza Dodany 2006-08-10 11:05
W sumie to ja słucham wszystkiego po trochu...wiec możesz puszczać co chcesz...dostosuje się;) ....hmmmm...tylko oby to nie były jakies przytupanki...reszta może być:)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2006-08-09 20:49
Iza, taka chyba specyfika tego forum, że pomijając powitania hula tutaj wiatr. Choć ponoć: "Gdy się milczy, milczy, milczy, to apetyt rośnie wilczy...". ;-)
Nadrzędny Autor Iza Dodany 2006-08-10 11:16
hihihihihi nio własnie...poczekamy... zobaczymy może cos sie tu rozbuja przy tym wietrze i wilczym apetycie... to może ja rzuce temat tylko na oddzielnym wątku:)Pozdrawiam!
Nadrzędny Autor wilk Dodany 2006-10-24 14:45
czesc mam na imie grzegorz lubie komputery maluje rysuje gram na bebnch pisze wiersz i jestem nowy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam wszytkich:) (12356 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill