www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / i znowu problemy ze "studentem" (2849 - wyświetleń)
- Autor marlena_inga Dodany 2006-08-18 07:04 Zmieniony 2006-08-18 07:10
jestem osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności. zdecydowałam się na złożenie wniosku o dofinansowanie ze środków programu "student". Tylko mam w związku z tym pełno pytań...!! oczywiście proszę o pomoc, bo sama nic nie mogę znależć (niezdara ze mnie :P ), więc tak:
1. dochody:120% najniższej, no dobra, ale... ila to jest w praktyce???
2. czy mogę kupić z tego programu okulary (choć nie mam stwierdzonych na orzeczeniu problemów ze wzrokiem)??
3. ile w praktyce, nie teoretycznie, można dostac kasy (dochdy dom. około 600zł)??
4. iii.. ostatnie: czy mogę wykupić sobie karnet na basenie , a potem przedłożyć to jako rachunet do "studenta" (mam uznane ogólne problemy z poruszaniem)??
oczywiście z góry dzięki za pomoc i porady ;-)
Nadrzędny - Autor Wielki przedwieczny Dodany 2006-08-18 23:10
chłe chłe połowa tych pytań pewnie jest do PFRON - a studentka która nie potrafi znaleść informacji o "najniższej" to nie niezdara a leń patentowany
Nadrzędny Autor marlena_inga Dodany 2006-08-20 08:58
nie to żeby coś, ale dzwoniłam no informację pfron, a tam zbyt wielu rzeczy to się nie dowiedziałam:(.
a leniem nie jestem:/
wciąż biegam i załatwiam wszystko!!!
a napisałam bo myślałam że ktoś mi pomoże.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / i znowu problemy ze "studentem" (2849 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill