www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Bardzo prosze wszystkich o pomoc !!! (3139 - wyświetleń)
- Autor miodek Dodany 2006-08-16 20:46
Witam wszystkich. Ostatnio mialam okazje pobyc chwile w szpitalu i nie bylo to ciekawe ale najgorsze okazalo sie na koncu :-( Otoz wykryto u mnie mozliwe ognisko padaczki. Ale problem jest w czyms innym, staralam sie o stopien niepelnosprawnosci gdyz chce sie dalej uczyc i chcialabym aby mi chociaz zwracano czesc wydatkow na szkole. Wyslalam pismo, bylam na komisji i pozniej przyszedl mi taki papierek

http://img77.imageshack.us/img77/8189/skanuj0001sr4.jpg

Nie znam sie zbytnio na takich sprawach i nic z tego nie pojmuje czy mi cokolwiek przyznano. Prosze o wytlumaczenie :-) jesli ktos potrafi :P Chcialabym wiedziec co mi przysluguje o co sie moge starac itp. Z gory dzieki :-)
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2006-08-17 11:42
Symbol 6-E na orzeczeniu z komisji lekarskiej orzekającej o niepełnosprawności oznacza choroby epileptyczne np padaczki,uznanie niepełnoprawności w stopniu lekkim oznacza naruszenie organizmu(choroby)w małym stopniu,podane jest czas do kiedy ta niepełnosprawność będzię trwała i od kiedy została uznana,przed upływem trwania tej niepełnosprawności(przed końcem lipca 2007)trzeba złożyć dokumenty leczenia na nową komisje celem przedłużenia czasu niepełnosprawności, o uprwaniniach można przeczytać na stronie www.niepełnosprawni.info/ledge/x/3544,są tam podane w przystępny sposób wszystkie uprawnienia jakie mają niepełnosprawni.
Nadrzędny Autor marlena_inga Dodany 2006-08-20 09:03
jejku....chamstwo!!! odwołaj się bo inaczej nic ci nie przysługuje z pfronu(dofinansowań)!!! pytałaś swojego lekarza czy taki stopień powinien być orzeczony czy może wyższy??? on powinien cię pokierować. moja lekarka sama mnie skierowała we wszystkie miejsca i powiedziała czego mam się spodziewać, kiedy odwoływać itp i itd. spróbuj a nóż widelec się uda:P!!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Bardzo prosze wszystkich o pomoc !!! (3139 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill