www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprawny dojazd! Róbmy coś! (2701 - wyświetleń)
- Autor Vivaldi4 Dodany 2009-01-10 12:24
Rozmawialem z pewną osobą w PFRON i poradziła mi, aby nasze środowisko występowało z protestami, pismami, naciskami etc, do Pełnomocnika Rządu ds osób niepełnosprawnych. W Jego gestii jest, by ten program nadal działał, by pieniądze szły na ten cel, a nie np. na bezsensowne turnusy, na których i tak niewiele sie zyskuje. Piszmy ile sie da, osoby prywatne, stowarzyszenia, fundacje etc. Mam nadzieję, że w ten sposób coś zdziałamy. Może ktoś na tym forum spróbuje stworzyć takie pismo i nam je przedstawi, inni wydrukują, lub bedą wysyłać maile do w/w Pana? W "kupie"  siła Mości Państwo!
Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-10 16:25
Vivaldi a dlaczego wszystkie Twoje posty na wszystkich tematach - wątkach są identyczne?
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2009-01-10 19:06
Mam nadzieję, że w ten sposób więcej osób je przeczyta. Jest w tym cos nieprawidłowego?
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-01-10 19:16 Zmieniony 2009-01-10 19:19
Jest to trochę nielogiczne. :-) Mechanizm tego forum sam przecież oznacza nowe posty  winduje aktualnie komentowany temat na górę działu. A zatem jeżeli założyłeś temat i temat ten jest na górze, nie ma powodu żeby specjalnie odkopywać stare wątki o tym samym - Twój post i tak już jest na najbardziej widocznym miejscu w tym dziale /i na jednym z najbardziej widocznych miejsc na forum, bo dodanie posta do tablicy jest widoczne z poziomu głównej strony forum/. A zbyt nachalne ogłaszanie czegokolwiek może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego - jeden plakat jest skuteczniejszy niż cała oblepiona nimi ściana. Jeżeli ktoś przeczyta cztery dokładnie takie same posty (napisane metodą kopiuj-->wklej) to wcale nie musi mu się to podobać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprawny dojazd! Róbmy coś! (2701 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill