www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 52) (2279341 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-18 13:50
Samozwańczy preziu - nie będę twoim wiatrem w żagiel twej prostoty. Wiosłuj wiosłami , bo podobno wysiłek fizyczny ROZUM przywraca. Z Basią wygrałeś , teraz Malwę wziąłeś na nicość swojego rozumku. Koniec twego wiosłowania daleko , a więc wiosłuj i na mój wiatr nie licz. Amen.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-18 15:27
PAWELKU ODCZEP SIE OD PREZESA NO CHYBA ZE ZOSTANIESZ JP III .
TWOJEGO WIATERKU W ZAGIELKI NIE POTRZEBUJE BO JADLEM GROCHOWKE.
NIKOGO NIE BIORE NA NIC ALE NIEKTORZY TAK SOBIE WMAWIAJA BO BY BARDZO CHCIELI BO MNIE LUBIA.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-18 17:23
O, preziu nie wiosłuje, ciężko co? Nigdy nie przeszedłem w swoim życiu obok drugiego Człowieka udając , że GO nie widzę , wiedząc , że ON potrzebuje mojej pomocy !!! Tak też zrobię i tym razem , pomogę ci i dmuchnę w twój żagiel. Może coś zrozumiesz. A dla przypomnienia, to ja się ciebie nie czepiam, a tylko i wyłącznie stwierdzam widoczne fakty !!! Tak długo lamentujesz już o byłym ustroju w Polsce: że był kaganiec na wolność słowa, że nie było demokracji. Ustrój się zmienił i co...? Ty się tym wszystkim zachłysnąłeś i teraz wymiotujesz tu, na Forum i nic cię nie obchodzi , że nie każdy chce wąchać ten odorek. Bo wolność słowa nie polega preziu na lżeniem Człowieka tym słowem, a zupełnie na czymś innym !!!
Piszesz, że konfident to konfident - zgoda !!! Ale kim jest ten Człowiek , który ci powiedział , że Ktoś z Naszego Grona jest nieurodziwy i ty tę informację upubliczniłeś tu, na tym Forum. Kim jest ten Człowiek w twoim rozumowaniu, kim?. Długo cię obserwowałem ( czytałem ) i wynik mej obserwacji jest następujący: Zawłaszczyłeś to Forum swoim plugastwem i brakiem tolerancji dla drugiego Człowieka. Lżysz słowem Tych , którzy myślą inaczej od ciebie, lżysz słowem Ich światopogląd. A wszystko to przy nikłych brawach Tych co aprobują twoją prezesurę.Zakładasz Wątki kontrowersyjne , aby adwersarze twoi dmuchali ci w żagiel,aby być w swojej czeluści myślowej. Może Oni całkiem nie aprobują twej prezesury - bo przecież, gdy ty już dawno przekroczyłeś linie przyzwoitości , Oni ci ją przesuwali niezauważalnie w nadziei , że się otrząśniesz. Ale ty jesteś zamroczony po dziś dzień. Przeciwników swojego rozumowania, swojego poglądu na świat wywozisz z tego Forum na taczce gnoju swoich słów !!! A czy zastanowiłeś się kiedyś co będzie jak wszystkich przeciwników wywieziesz? Kogo będziesz wówczas lżył - swoich wyborców?!!!
W tę Rzekę Ludzie wchodzili z nadzieją (Wielką!),że w Niej znajdą ukojenie ,zrozumienie,że nikt Ich tu nie będzie wytykał palcami jak na ulicy nieraz bywa,że ta Rzeka będzie Ich Przystanią,że Tu odnajdą Człowieka!!! I nie baczyli na to,że co raz głębsza stawała się ta Rzeka od twych słów,myśli (niepotrzebnych)-szli w Nadziei aż...Ty Im podawałeś kamień pogardy a Oni tonęli!!! Ten,który wyciągał dłoń do tonącego,w drugą dostawał od ciebie też kamień -tylko cięższy,bo miał jeszcze więcej siły.Preziu,ilu już tu Niepełnosprawnych utonęło?!!!
Żyjesz Człowieku w wolnym kraju,ale jesteś niewolnikiem swej frustracji- nie potrafiłeś wziąć z wolności słowa tego najpiękniejszego określenia- Człowiek!!! I na tym kończę tę dysputę z tobą i przypominam: wiosłuj,bo długa droga przed tobą,wiosłuj dobrze ku nicości.Koniec, Amen.

Przez internautów pisanie Caps Lockiem jest uważane za krzyk.Preziu,nie krzycz,bo ja i tak nie słyszę:)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-18 18:25
JUZ WCZESNIEJ PISALEM NIE PISZCIE TASIEMCOW BO WIEM Z DOSWIADCZENIA ZE MALO KTO JE CZYTA.
TASIEMIEC PAWELKA PRZELECIALEM POBIEZNIE BO DOSZLEM DO WNIOSKU ZE NIE WARTO CZYTAC PISANINY CZLOWIEKA KTORY WIDZI WSZEDZIE TYLKO ZLE TEKSTY.
JEST W TYM TASIEMCU PELNO SLOW ZWIAZANYCH Z WODA A TO PEWNIE DLATEGO ZE TEKSTY PAWELKA SA ZWIAZANE Z LANIEM WODY ALBO MYSLI ON O SKONCZENIU ZE SWOIMI CIERPIENIAMI POPRZEZ SKOK NA GLOWKE. JEZELI KTOS MOZE TO NIECH MU POMOZE. WOGULE ODNOSZE WRAZENIE ZE PODOBNY TEKST JUZ CZYTALEM.
JEST TO ZLEPEK SLOW WYJETYH Z INNYCH TEKSTOW I NIEUDOLNIE POSKLADANYCH.
PAWELKU NIE OCZEKUJE APROBATY TEGO CO PISZE BO ROBIE TO DLA ZABAWY TAK JAK ZRESZTA WIEKSZOSC FORUMOWICZOW.
PRZEJMUJESZ SIE DROBIAZGAMI I JAK TAK DALEJ POJDZIE TO SIE NABAWISZ WRZODOW ZOLADKA.
NIE ZWROCILEM UWAGI CZY TY WCZESNIEJ COS PISALES I DLATEGO PYTAM INNYCH CZY KTOS ZNA TEGO PAWELKA BO JEGO TEKST JAK WSPOMNIALEM WYDAJE MI SIE ZNAJOMY TAK JAKBY GO PISAL JAKIS MUTANT CZYLI OSOBA O DWOCH KSYWKACH.
KONCZE BO MUSZE WIOSLOWAC DALEJ ...BAJ BAJ POETO-MYSLICIELU
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-18 19:13
Tak Szczerbaty masz racje-Pawel MYŚLI i PATRZY w przeciwieństwie do ...
Słówko jeszcze do Szczerbatego-inwigilacja,konfident a tym bardziej kapuś to nie są dla Ciebie obce słowa,ale czasem mógłbys sie zastanowic używając ich,bo chyba znaczenie znasz.Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 16:51
Bogusia, masz rację. Paweł jest inteligentny i wie co pisze, to już poznać po sposobie wyrażania się na forum....
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-18 19:47
O,preziu znowu nie wiosłuje.Jeszcze się pochyle nad tobą obłąkany człowieku i dmuchnę ci raz jeszcze.Czarno na białym widać,że tam gdzie poważny temat,ty nie masz nic do wyjęcia ze swej pustki. Żart to ma do siebie, że jest wesoły w swojej treści,a z twoich wypadałoby się popłakać - popłakać nad twoim losem.Kto myśli nie błądzi.Kto nie myśli ten ujada. Konkluzja - latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno w tym gronie :-) Wiosłuj chłopie ,wiosłuj w nicość swojego narcyzmu :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-18 20:01
O !! LAPIESZ SIE BRZYTWY.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-18 22:04
Jak, będziesz robił tak częste przerwy w wiosłowaniu to niczego nie osiągniesz-bez wysiłku rozum ci nie wróci!!! Robiłeś sobie żarty z Ludzkiego Istnienia,teraz życie żartuje z ciebie.Ktoś zdjął ci spodnie,bo nie jest godzien noszenia spodni ten,który lży Kobiety słowem!!! Stoisz,czymś małym świecisz i prażysz się w słońcu  Kobiecych oczu. Na naukę  już za późno,ale na bycie Człowiekiem w sam raz. Tym,którzy już tracili nadzieje piszę,że jeszcze słońce się do NAS uśmiechnie i tym samym wróci radość z każdego nowego dnia,dnia spędzanego tu , na tym Forum wśród Przyjaciół. A ty preziu wiosłuj,wiosłuj -pracując nad sobą,nie trać nadziei.:-) Game over.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-18 22:07
CALY CZAS WIOSLUJE I MIJAM TAKIE NIJAKIE MEDUZY JAK TY. BAJ BAJ PRZYJEMNIACZKU
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 17:05
Preziu, wiosłuj, wiosłuj, bo daleko nie wiosłujesz tym tempem...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-20 17:08
Dlaczego piszecie w środku wątku? Czy warto drążyć temat jak kropelka skałę? Czy wogóle warto sobie wzajemnie dokuczać? Prawdę mówiąc ja nie widzę nic złego w tych zaczepkach szczerbatego? Panowie wiecej humoru nikomu nie zaszkodzi bez podziału na przedziały wiekowe :-))))))
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-01-19 11:23 Zmieniony 2009-01-19 11:45
Pawle , nie zapędziłeś się oby? sporo napisałeś, chyba po raz pierwszy tak dużo , ale to dobrze
"preziu" - co to znaczy ? to jest zmiana - forma szydząca daną nazwę
" narcyzm " - wiem co to znaczy i na pewno szczerbaty tego nie posiada
"wolny kraj "- pojęcie względne dla niepełnosprawnych
wykrzykniki wielokrotnie wstawiane to też krzyk , a upominasz że duże litery to krzyk
na moje trudności wszelkie - różne życiowe - że nawet tak powiem - wielu niepełnosprawnych utonęło lub tonie - to prawda - ale nie przez szczerbatego
" wiosłuj " - o tak - wiosłuje każdy z nas i strasznie nam  wszystkim chorym  w życiu pod wiatr, dziurawa łódka, jak nasze ciało połatane leczeniem ,nie wymienimy się na nowy model- nową łódkę ze zdrowym sterem i wiosłem , musimy wiosłować tą połataną łódką dalej, przez sztorm, a czasem ciszę , gdy ciało mniej boli .

prezes , nawet nie zrozumieliście dlaczego my tak mówimy, akceptujemy tę formę jaką szczerbaty zaproponował .
wątek kontrowersyjny , i tu jest ciekawe, wtedy ludzie odkrywają swoje myśli, poznajemy ich bliżej
a jeszcze , gdyby np: psycholog , lekarz , nauczyciel, wielu innych ludzi różnych nacji i specjalności, za złe - dziwne - chore - nieadekwatne słowa i czyny - usuwaliby  z życia tych co im nie pasują - to co to by był za świat , czyli gdzie ich odstawić ?
To dotyczy forum - tu jest miejsce dla wszystkich.
Nadrzędny Autor Pawel65 Dodany 2009-01-20 19:48
Werbeno,witam Cię i odpowiadam na Twój post. Będzie znowu to tasiemiec,ale skoro preziu Ciebie nie upomniał(a mnie wcześniej-tak)za Twego tasiemca, to jeśli jest tu demokracja i nie ma złośliwości,to i mnie nie powinien ponownie upomnieć. Prawda?

Po przeczytaniu tylko pierwszego sformułowania Twego postu widać z którego miejsca tej Rzeki piszesz. I wcale mnie to nie dziwi. Twoja wypowiedź,na pozór (ale tylko) jest normalną wypowiedzią. Wiesz dobrze,że jest wielką sztuką umieć właściwie odczytać myśl autora. Wiesz dobrze jacy Ludzie posiadają ten dar,bo bez wątpienia, jest to dar.Twój post w moim odbiorze jest myślą umiejętnego przypisania słowu lekkiej drwiny i ironii wobec autora ,któremu odpowiadasz- czyli mnie.Chcesz wydobyć myśli czyjeś chowając jednocześnie własne.
Jesteś Kobietą Inteligentną i dlatego dziwie Ci się bardzo,że w swoim poście bijącą w oczy stronniczością  się wypowiadasz. Stwierdzasz,że ja dużo napisałem w swoich postach,nawet bardzo,że nigdy tak dużo nie pisałem.Chwalisz mnie za to,a ja wiem dlaczego. I dlatego właśnie nie dostałem skrzydeł radości,a swoją ripostę Ci przedstawiam.Pisałem więcej,o wiele więcej a niżeli teraz. I Ty wiesz w których wątkach,bo też się tam wypowiadałaś.I na tym kończę swoją odpowiedź na Twój post.

Wiem,że zaskoczyłem Cię tak krótką odpowiedzią,bo wiem ,że Ty chcesz, abym ja dużo pisał. I wiem dlaczego. Abyś nie odebrała tej wypowiedzi jako brak Szacunku dla Twej Osoby proponuje Ci przeprowadzenie tego <badania> na priv. Dlaczego?
Bo lekarze zazwyczaj badają pacjenta w gabinecie,dając mu tym samym intymność podczas tego badania.Jeśli lekarz kieruje się w swoim postępowaniu etyką to, to co mu powie pacjent staje się tajemnicą lekarską. Od tej tajemnicy może go tylko zwolnić sąd w uzasadnionych przypadkach. Tajemnica lekarska nie jest jednak zobowiązująca dla pacjenta,bo wiemy z doświadczenia życiowego jakich mamy lekarzy. Podsumowując stwierdzam,że Rzeka ta,ani ten Wątek nie dają tej intymności. Życzę Ci Werbeno dużo zdrowia,dużo samozaparcia w pokonywaniu codziennych trudności i tej charyzmy,o której tak często już wspominałaś tu, w tej Rzece. Na koniec, chciałbym Cię prosić (jeśli mogę Cię prosić),abyś przy kolejnych swoich wypowiedziach była bardziej obiektywną,bo jak wcześniej wspomniałem widać gołym okiem miejsce w tej Rzece,z którego się wypowiadasz.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-18 17:26
Na ogół z Caps Lockiem piszą osoby niedowidzące więc nie jest to krzyk tu. Przykro mi to tu mówić :-(
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-01-18 18:23
O pisaniu wielkimi było już ileś dyskusji. Ja tylko (jak zwykle) przypomnę, że dzięki skalowanej czcionce nikt (również osoba niedowidząca) nie _musi_ tak pisać (zresztą skalowana czcionka pozwala się pozbyć "kłopotu", jakim jest normalne pismo reszty użytkowników). Skoro nie musi, a jedynie może, to już wtedy może o różnych rzeczach świadczyć.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-18 18:43
Tak Boginka masz rację, ale w tej chwili piszę z kilkoma osobami i Caps lock jest wygodniejszy do zmian czcionki.Jeśli wszystkim przeszkadza mogę pisać małymi. Westchnąć tylko i pogodzić się z takim kłopotem :-)
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-01-18 23:02
Polecam skrót klawiszowy Shift+F3 w programie Word. Piszemy, w dowolnej wygodniej dla nas formie, zaznaczamy cały tekst i naciskamy kombinację Shift z F3 Skutek:

TAKIE LITERY

takie litery

Takie Litery

Jedyny mankament tej metody to fakt, że albo każdy wyraz zaczyna się dużą literą, albo żaden. Ale to już znacznie łatwiej poprawić. :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-18 23:06
Dziękuję Ci Boginka. Jutro potrenuję by szybciej sie pisało.
Dziś życzę Ci słodkich snów. Miłej nocki i do jutra :-)))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-18 15:22
Ok Paweł ale ja nie miałam na myśli Ciebie. Ciebie przecież poparłam. Chyba niezbyt zrozumiale napisałam i nie każdy odebrał mój post pokojowo... Tu mojej godności jakoś nikt nie depcze.... w przeciwieństwie do świata realnego

Moj post odnosił sie do tego zdania

>werbi,ma zawsze rację,nawet wtedy gdy się mnie z błotem miesza.>

Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2009-01-18 19:26
Ella,jeśli nadal nie wiesz co miałam na mysli,to proszę poniżej cytaty;
Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 14:20  MALWA JAK CZYTAM TO CO NAPISALAS TO PODEIRZEWAM ZE TO TY DONOSILAS NA SWOJEGO PREZESA DO CENZORA
WIESZ CHYBA CO ROBIONO DONOSICIELKA W CZASIE WOJNY GOLONO IM GLOWY I MUSIALY NOSIC MOHEROWE BERETY A TY SWOJ PEWNIE NOSISZ CALY BOZY ROK
------------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze powtarzały się kolejne obelgi,nawet po tym jak na zakonczenie roku w slad za Bogusią i ja dołożyłam swoje grzecznościowe przepraszam.
Wróciłam jeszcze /poniżej/w nadziei ,ze ktos zareaguje,ale widzę ,że stało się odwrotnie;
+++++++++++++++++++

To cytat z mojego postu...>>Mozna mieć różne poglądy,ale gdy ktoś tak się zachowuje,wszyscy solidarnie powinni to pietnować, a nie hołubic i nazywać
to dowcipem. Co dla jednych jest dowcipem,dla innych zranieniem,chyba że o to właśnie chodziło.<<<<
+++++++++++++++++++++++++
Właśnie to miałam na mysli, brak czyjejkolwiek reakcji,również naszej przyjaciółki Werbeny,która z takim
zapałem wystąpiła w obronie SZCZERBATEGO. Jakos dziwnie zauważyła,że jemu się dzieje krzywda,a   nie tym,których on obraził.
Prosiłam Was wszystkie o wyjasnienie, co sie stało,co komu zrobiłam?  Na kogo i gdzie doniosłam?                        I nic-głuche milczenie.
Nie było tak kiedyś, a ja nie czuję się winna. O jakiej zdradzie juz dwa razy Szczerbaty pisał.?
Nic nie rozumiem. Trudno,niech tak zostanie, milczenie tylko jedno może oznaczać.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-18 19:39
Malwa daj spokój. Poluzuj i weż wszystko żartem... na jedno zdanie dajesz masę innych. Nie pisz tak bo to nawet niesmaczne. Nie chcę sie z nikim kłocić ale odpisywać też nie bedę. To forum dla ludzi którzy mają ochote na żarty a nie ciągłe targi o stare posty. Ja już nawet zapomniałam. Wybacz ale poluzuj i naprawdę się uśmiechnij. Troszkę radości w " jak Ty to mówisz w bólu" naprawdę nie zaszkodzi. Za 5 tygodni wiosna i tym warto sie też cieszyć
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-18 19:48
Ela,ja moge wyluzować,ale widzę ,że masz pretensję,to usiłuję to wyjasnić.
A poczatek był własnie aż tam.
Szczerbaty,byłby naprawde super zabawny, żeby nie takie
pomysły rodem ,no już nie wiem, z II wojny Swiatowej i ULICY!
Mógłby czasem ten język pohamować,no  nie?
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-01-18 19:52
Przestań już drążyć ten temat.Ja krótko tu zaglądam ale widzę że facet poprostu robi sobie"jaja" i wcale nie myśli Was obrażać.A język ma taki jaki ma!
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-18 19:56
Dziękuję Ci eliska
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-18 20:01
I tym sposobem mądra Eliska zakończyła stare waśnie. Dziś jest niedziela 18 stycznia 2009. Zaczynamy wszystko od nowa. :-)))))))))))))) Musi się udać.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-19 19:42
Czy tak miał wyglądać pakt o nieagresji? Dlaczego jest nas tak mało?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-19 19:48 Zmieniony 2009-01-19 19:50
Mi zdechł internet czyli nie chciał się włączyć rzekomo linia przciążona ale w pace jeszcze nie byłam.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-19 19:51
U mnie dziś też przez jakiś czas nie można było wejść na forum.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-19 19:52
Ja nie mogłam sie połączyć od 15ej
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-01-20 09:46
A ja nie mogłam tu wejść wczoraj od popołudnia i przez cały wieczór.Jakieś ciemne moce?czy co?
Nadrzędny - Autor mariette Dodany 2009-01-20 11:43
Kilka dni mnie tutaj nie bylo,wczoraj chcialam weisc,nie bylo szans,dobrze ze dzisiaj wszystko dziala bez zarzutu.
Mam takie pytanko do Was,mysle ze madrze mi odpowiecie, dlaczego Malwe nikt nie toleruje? Co ona Wam zrobila?
Czytalam jej posty i jakos nie widze,aby kogos zgnoila?Czy do Was trzeba sie wkupywac? Bo cos nierozumie,
Mysle, ze kazdy ma prawo do dyskusji, ale kultura tez chyba sie jakas nalezy?Pozdrawiam cieplutko.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-20 13:43
Odpowiem ja, bo odważnych nie ma. Aby w tej Rzece płynąć nie można mieć swojego zdania. Bo jeśli masz to będziesz tonąć. Bo tutaj ktoś jest kimś,a kto Inny tylko Czymś.Pozdrawiam Cię Koleżanko z tej właśnie Rzeki.
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-01-20 13:50
Trujesz człowieku a kto niby Ci zabronił mieć swojego zdania?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-20 14:18 Zmieniony 2009-01-20 14:38
Mariette i Paweł odpowiem Wam wspólnie , bo wypowiadacie się w swoich postach ogólnie o wszystkich i  wszystkim macie coś do zarzucenia. Dlatego pojedyńczo nikt się nie wypowiada co nie znaczy Paweł, że nie ma odwagi . Czego mam się bać?
Mariette jeżeli mnie osobiście o coś zapytasz , to odpowiem za siebie , a nie za innych. Mogę więc odpowiedzieć na Twoje pytanie w swoim imieniu. Szanuję Malwę i nic mi nie zrobiła, a jeśli na jakiś jej post nie odpowiadam, to widocznie nie mialam nic do powiedzenia. Na innych niektóre posty też nie odpowiadam. Nie czytałam wszystkich postów więc nie wiem czy Malwa kogoś "zgnoiła" jak mówisz. Znając ją z forum nie sądzę , aby to zrobiła. W każdym razie nie posądzam jej o to, aby świadomie i z premedytacją chciała kogoś skrzywdzić słowem.
" Czy do nas trzeba się wkupić" tak piszesz. Do mnie się nie wkupiłaś a rozmawiam z Tobą, to moja odpowiedź na Twoje pytanie.
Oczywiście, że kultura się należy. Czy ja niekulturalnie odnoszę się do Ciebie? A do innych? Proszę więc nie mów o nas na forum jako o całości. Każdy odpowiada za siebie. Nie jesteśmy jedność.
Paweł, co to znaczy "odważnych nie ma"? Czy każdy musi odpowiadać na wszystkie posty? Jeszcze do tego skierowane do ogółu.  Kto Ci nie pozwala mieć własnego zdania? Zastanów się co mówisz. Nikt na forum nie ma zakazu myślenia i pisania. Nie musisz też odpowiadać na posty, które Ci się nie podobają.Nie włączaj się w niegrzeczne rozmowy i nikt Ci niegrzecznie nie odpowie.Nie mieszaj nas wszystkich razem. Każdy na forum jest odpowiedzialny za własne słowa .
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-20 14:52
A JA NIE LUBIE MALWY BO ONA NIE MA WACKA
WYJDZ Z KLASY ZBEREZNIKU !!!!!!!!!!!!!!!!!
LUDZIE WIECEJ USMIECHU
JA SIE ZGADZAM ZEBY TO MNIE NIE LUBIANO HEJJJJJJJJJ
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-20 16:06
SZCZERBATY A CO JA PORADZĘ ŻE MI TWOJE DOGRYZKI BAWIĄ... MOŻESZ UKŁADAĆ DOWCIPY I O MNIE I O BLONDYNKACH
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 17:43
Ja ci ułożę o blondynkach, oto on w formie pytania i odpowiedzi: :-)
Pytanie: Ile jest kawałów o blondynkach?
Odp: Nie ma ani jednego bo wszystko co o blondynkach piszą jest prawdą...
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-20 17:52
O !!!!!!!!!!CO JA SIE DOWIADUJE O NASZYM NORBI KTORY GRYWA DLA ELIT I JESZT SZANOWANY W SWOIM SRODOWISKU I NA DODATEK POCHODZI Z RODZINY Z TRADYCJAMI.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 18:41
Tak, Szczerbaty, grywam dla elit i wszędzie mam poważanie bo jestem szefem orkiestry... Choć jestem "ON" to nie świadczy że nie mogę być aktywny i robić to co się chce... Szkoda tylko że tak każdy "ON" nie może... I o to walczę aby bez wyjątku każdy "ON" mógł robić wg jego możliwości to, na co ma ochotę, czyli o nasze prawa....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-20 18:00
OJ CHŁOPAKI NIE BIJTA SIĘ MA ELUNIA DWA WARKOCZE PODZIELITA SIĘ

Norbi super :-))))))) kawały
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-20 18:05
CO MI TAM WARKOCZE JA WOLE KROTKIE POSKRECANE WLOSKI
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-20 18:09
OJ SZCZERBATY SPROŚNY JESTEŚ :-))))))) ALE LOKÓW niet
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-20 18:12
A CO GOLISZ SIE POD PACHAMI.
GDZIE TU SPROSNOSC O CZYM TY MYSLISZ ??
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-20 18:15
Oczywiście że golę a po co mi te dodatkowe warkocze :-)))))))))))
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-20 18:19
JAK TO PO CO ?? JEST MIEKKO I CIEPLO .
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 18:22
Hahahahahahaha, chyba pęknę ze śmiechu......
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-20 18:31
NIE PEKAJ BO KOMPUTERY NOWEJ GENERACJI PODOBNO BEDA EMITOWAC ZAPACH. WSTRZYMAJ SIE ZOBACZYMY CZYM PACHNA TACY WIELCY LUDZIE HA HA HA
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 18:49
No, no, no, Szczerbusiu, zaczynasz mi się podobać że jesteś taki dowcipny, szkoda że tak daleko mieszkasz bo zatrudniłbym Cię w tym charakterze w zespole....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-20 18:56
Norbi z żartów robisz sobie kpiny. Zadam Ci jednak inne pytanie z tej samej dziedziny: Czy Ty widziałeś owłosione nogi kobiet? Co wiesz o obecnej modzie,kosmetyce czy zabiegach upiększających? Tym razem pytam poważnie. Nie żartuję.
A oto przykład z Krakowa: Upał że trudno jest oddychać. Jadę busem. Obok mnie siedzi kobieta z kłakami pod pachami. Pot moczy jej kieckę.Smród że nos zatykam. Co ciekawsze tylko u niej. Dlaczego? Bo dezodorant nie dostaje sie na skórę a na loczki modnej paniusi lecz zacofanej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 52) (2279341 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill