www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam swojej drugiej połowy :) (53335 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor przemek2300 Dodany 2009-01-29 18:18
Witam
Jestem Przemek mam 29 lat i jestem na wózku . Jestem bardzo samotny i już od dłuższego czasu szukam kogoś kto by mnie pokochał, takim jaki jestem. Niestety Szukałem już bardzo długo ale zawsze z tym samym skutkiem . Każda Pani jak tylko dowiedziała się o mojej chorobie udawała że jej to nie przeszkadza a potem zrywała kontakt . W końcu się całkiem zniechęciłem i dałem spokój ale samotność nadal mnie męczy więc pomyślałem że poszukam kogoś wśród ludzi tak jak ja niesprawnych . Ale i tu jest kłopot bo nie wiadomo gdzie szukać takich ludzi a stron randkowych dla nich nigdzie nie ma . Niedawno przeczytałem artykuł o parze która poznała się przez to forum i postanowiłem spróbować .

Mam nadzieję że się uda :-)

Szukam Pani która zaakceptuje mnie takim jaki jestem i której moja choroba nie odstraszy i która będzie miła .

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-29 18:38
Mam nadzieje,że Ci się uda, tego Ciz całego serca życzę
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-29 22:43
A DLACZEGO SZUKASZ TYLKO PANI
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-29 22:51
:-):-):-) CHYBA SE ŻARTUJESZ IDZIESZ NA CHOMIKI
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-29 22:54
NIE IDE NA CHOMIKI TYLKO RADZE BO TERAZ ZYCIE Z FACETEM JEST W MODZIE
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-30 14:45
SZCZERBATY JA SIĘ ZABIJĘ I TO PRZEZ CIEBIE... :-))))))
Nadrzędny - Autor przemek2300 Dodany 2009-02-06 18:23
Dzięki za życzenia .
Nie było mnie na tym forum jakiś czas a tu dziś wchodzę i mocno się zdziwiłem . Wygląda na to że nie ma ani jednej Pani zainteresowanej żeby mnie poznać a w dodatku ludzie nawypisywali różnych dziwnych rzeczy i jeszcze na dokładkę z moich doświadczeń wygląda że niepełnosprawne Panie szukają tylko sprawnych panów i wolą być samotne niż związać się z kimś tak jak one chorym . Co z wami jest dziewczyny ? Czyżby dyskryminacja ?? Nie pomyślałyście że osoba która też jest w jakimś stopniu niesprawna lepiej was zrozumie nirz zdrowy byczek który nie ma pojęcia jak to jest być inny ? Pytałem moją mamę ale ona też nie ma pojęcia dlaczego i zdrowe i niesprawne kobiety unikają niepełnosprawnych facetów . Morze któraś z was mi wytłumaczy o co w tym chodzi ? A co do Pani Ani to osoba z taką chorobą jest wg mnie całkiem ok . Nawet ja czasem za bardzo ufam ludziom a taką miłą Panią to ceniłbym na wagę złota i sam dałbym z siebie wszystko by była szczęśliwa  :D :-) . Ciekawe gdzie Pani mieszka ? Jak znam swoje szczerbate szczęście to pewnie na drugim końcu kraju :-( . Zresztą i tak szuka tylko zdrowego Pana .
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-06 18:37
A CO TY CHLOPIE UWIERZYLES W TO CO PISZA ZE NIEPELNOSPRAWNI SIE SZUKAJA ZEBY SIE WSPIERAC.
BAJKI KAZDA CHCE MIEC ZDROWEGO OGIERA Z FURA
Nadrzędny - Autor przemek2300 Dodany 2009-02-06 18:55
Z tego co widzę zaczynam wieżyc że masz rację i w dodatku fura powinna być pełna kasy i co gorsza nawet jak takowy gość to cham i brutal to żadna chyba i tak nie spojrzy na gościa na wózku choćby był aniołkiem to i tak przegrywa z furą :-((. A czemu nie morze być ogier bez fury na wózku a za to kochający miły i oddany co to na inną nie spojrzy no i lubi poprzytulać itp ???? Ktoś mi to wyjaśni ??? Wygląda na to że lepiej sobie odpuścić szukanie to będzie chociaż mniej rozczarowań bo z furą i zdrowiem takich byków i tak nie wygrasz . A w ogóle to dziwne czemu te Panie tak na nich lecą jak oni i tak wolą zdrowe baby które o dom zadbają ??? No i czemu takie Panie wolą być samotne niż mieć niesprawnego faceta ?? Czyżby uważały że to je poniży ? EEEEEEEE nic już nie kapuję z tego :-(
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-02-06 19:03
Przemek,rozumiem,ze możesz być rozgoryczony,ale dlaczego zaraz trywializujesz?My kobiety też potrzebujemy milosci,zrozumienia,wsparcia.też chcemy być kochane.Pewnie są też takie kobiety dla których liczy się portfel i ekstra auto.Pewnie są.Szukaj,bo tylko tak mozesz znaleźć miłośc,wyjdź jej na przeciw,zeby broń Boże Cię nie ominęła.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor przemek2300 Dodany 2009-02-06 19:34
Niby racja ale w takim razie morze odpowiesz na moje pytania wyżej ? Nie twierdzę że liczy się dla was tylko kasa  ale dlaczego w takim razie omijacie z dala ludzi tak jak wy chorych ? Ja osobiście jestem otwarty na wszystko a Pani która zdecydowała by się ze mną być była by dla mnie księżniczką . Z pewnością jest wielu takich facetów jak ja i w tej samej sytuacji więc pytam dlaczego ? Dlaczego wybieracie tylko zdrowych ? Nawet jeśli zdrowy facet jest chamem i was bije czy nawet gwałci (Takie rzeczy często są we wiadomościach) to wolicie jego ? Dla mnie to niepojęte .
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-02-06 21:43
A co zrobiłeś,żeby znaleźć Ukochaną?Czekasz aż stanie w drzwiach i powie oto jestem?Czy wydaje Ci sie,że wśród ON nie ma wartościowych ludzi?Czy nie słyszałeś o parach niepełnosprawnych a później takich małżeźstwach?
Nadrzędny - Autor przemek2300 Dodany 2009-02-09 15:24
Ah jeju . Jestem już bardzo zmęczony tłumaczeniem po raz tysięczny . TAK szukam stale i próbuję kogoś znaleźć ale zawsze kiedy tylko padnie słowo niepełnosprawny jestem wystawiany nawet jak wcześniej wszystko było ok . To jest bolesne i denerwujące dlatego jestem już gotowy sobie odpuścić . W dodatku za każdym razem kiedy chcę komuś się wyżalić lub zwyczajnie mówię jak jest to jestem oskarżany że za przeproszeniem siedzę na dupie i nic nie robię tylko czekam albo zwalam to na innych i muszę tłumaczyć że się mylą co też jest denerwujące i głupie oraz poniżające.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-09 17:58
CHLOPIE DAJ SOBIE OGLOSZENIE I CZEKAJ
ALBO SZUKAJ SAMOTNEJ MATKI Z DZIECKIEM KTORA NIE MA GDZIE MIESZKAC
TAKICH OGLOSZEN JEST BEZ LIKU
NA TVN JEST FAJNA STRONA ALE NIE PAMIETAM NR.
WYSYLASZ SMS I PO CHWILI SIE UKAZUJE
Nadrzędny - Autor przemek2300 Dodany 2009-02-09 18:07
No tak ale gdzie niby dać ogłoszenie ? Poza tym nie mam komórki bo nie słyszę. Co do dziecka to ja jeszcze nie dorosłem emocjonalnie do decyzji żeby zostać tatusiem i poza tym wolałbym się nacieszyć partnerką a nie od razu o dzieciach myśleć :-) . Ale za radę dzięki . Morze inaczej się nie da wtedy spróbuję tak tylko bym musiał się przyzwyczaić do myśli że muszę od razu zostać tatusiem :-) .
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-09 18:11
TO SOBIE KUP KOMORKE I ZAZNACZ ZE ODPOWIADASZ TYLKO NA SMS
CZYTAC CHYBA POTRAFISZ
MOJ ZNAJOMY DAL OGLOSZENIE W TVN I MIAL PONAD 100 ODPOWIEDZI SMS  W CIAGU MIESIACA
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2009-02-09 18:34
na dwójce jest kącik niepełnosprawnych i zrób jak Szczerbaty radzi.
Nadrzędny Autor przemek2300 Dodany 2009-02-10 13:21
A można jakoś to zrobić na maila żeby pisały ? Ja się ze światem kontaktuję tylko przez maile i tlena . Na komórkę mnie niestety nie stać a te na abonament też nie dla mnie bo nie ma z czego płacić rachunków . Ile kosztuje ten sms ? Morze mama mi go wyśle .
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-02-06 20:15
Przemek źle myślisz o nas. To nie tak jak Ty to przedstawiasz. Nie każdy z nas ma ochotę na szukanie drugiej połowy nawet wśród zdrowych. Dlaczego właśnie tak myślisz że tu akurat jest dla Ciebie para..... a może wiekiem nie pasujemy? Nie zawsze kasa się liczy. Nasza rozmowa wcale nie była zła i nikt nie miał Ci za złe że szukasz swojej połówki. Przemyśl to jeszcze raz.
Napisałeś post i znikłeś a tu nie biuro matrymonialne. Jak coś zaczynasz to pilnuj.
Nadrzędny Autor magdan10 Dodany 2009-02-08 18:03
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2009-01-30 09:17
Nadrzędny - Autor ania.remlein Dodany 2009-01-31 21:31
witaj mangan szukam chlopaka zdrowego ale chcialabym z internetu poznac ale ja jestem osoba upośledzoną umysłowo  a mozesz mi doradzić jakie strony internetowe dla mnie sa dobre bo siostra uważa ze na tych stronach sa oszuści
Nadrzędny Autor ania.remlein Dodany 2009-01-31 21:31
witaj mam na imie Ania Remlein
Nadrzędny - Autor ania.remlein Dodany 2009-01-31 21:34
i szukam zdrowego normalnego chłopaka który będzie wiedział kto to jest upośledzony człowiek
Nadrzędny - Autor ania.remlein Dodany 2009-01-31 21:36
czy moze ktos mi pomóc
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-31 21:51
ANIA OSZUSCI SA WSZEDZIE ALE JAK SIE OKAZE ZE TWOJ WYBRANEK JEST OSZUSTEM TO GO WYWALISZ NA ZBITY PYSK
NIKT CIE NIE ZMUSI Z NIM ZYC
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-31 22:04
przykro mi ale osoby upoślrfxone umysłowo raczej w zwązku nie będą nigdy bo to nie jest możliwe
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-31 22:09
Dlaczego? Ty Basia wiesz ilu ludzi w związkach z tych którzy uważają się za zdrowych psychicznie jest bardziej chora od upośledzonych umysłowo?

Uważam, że tacy ludzie mają szansę ułożyć sobie życie. Mogą być lepsi w związku niż niejeden mądrala.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-31 22:15
BASKA CZYLI ZE CHORYCH UMYSLOWO CHCESZ WYSLAC NA INNA PLANETE ???
A WZIELA BYS NARZADY OD UMYSLOWO CHOREGO ??
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-31 22:16
szczerbaty nigdzie nikogo nie wysyłam to wynuika z prawa a narządy  to inna sprawa
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-31 22:25
to nie inna sprawa. Do tego byli by dobrzy? A normalnie żyć im bronisz?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-31 22:30
nie ja im bronie tylko trzeba wiedzieć że związek to nie tylko radość ale i smutek a osoby upośledzone umysłowo są często nadpobudliwi i bARDZO PRZEŻYWAJĄ NAJDROBNIEJSZE PROBLEMY  ZAMIAST SOĘ WSPIERAĆ CZĘSRTO ZACHOWQUJĄ SIĘ JAK DZIECI ALE CÓŻ TACY JUŻ SĄ I BĘDĄ TRZEBA ICH SZANOWAĆ TAKIMI JACY SĄ A ZWIĄZEK ZNISZCZYŁBY ICH DWOJE
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-31 22:33
Zależy wszystko od stopnia upośledzenia umysłowego.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-31 22:15
jest to temat rzeka ale  po krótce odpowiem
żeby zawrzeć związek i mieć potomstwo trzeba być w pełni świadomym praw i obowiązków takie osoby nie mają świadomości w tym temacie co innego niepełnosprawni fizycznie
ksiądz żaden nie udzieli sakramentu osobie upośledzonej umysłowo
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-31 22:19
To wezmą slub cywilny.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-31 22:21
cywilny to nie ślub to umowa po za tym wyobrażasz sobie żeby dziecko dziecko wychowywało ?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-31 22:22
A CO TY WIESZ O TYM CO ONI MAJA ALBO CZEGO IM BRAKUJE
NIE MA LUDZI CHORYCH UMYSLOWO TYLKO SA LUDZIE INNI
JAKBYS CO CZYTALA TO BYS WIEDZIALA ZE DO DZISIAJ SA PANSTWA I NARODY W KTORYCH TAKICH LUDZI SIE SZANUJE BARDZIEJ NIZ TZW ZDROWYCH
WIELCY KOPOZYTORZY ,MALARZE I INNI ARTYSCI BYLI INNI I CZY ZA TO ICH SIE POTEPIA
LUDZIE SIE CIESZA ICH GENIUSZEM
TY SIE ZAPISZ DO SKINCHEDOW
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-31 22:24
BASKA NIE MA OBAWY CIEBIE NIKT NIE ZECHCE POMIMO TEGO ZE JESTES TYLKO NIEPELNOSPRAWNA FIZYCZNIE
WOGULE TO IDZ JUZ SPAC BO SMECISZ JAK NIEWYSPANE DZIECKO
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-31 22:25
przebywałam z tymi ludźmi zbyt długo by poznać ich ich zachowania i potrzeby nie wiesz co ze sobą niesie upośledzenie umysłowe tto nie piernicz głupot
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-31 22:31
TY PATRZYLAS NA ICH POTRZEBY A ONI NA TWOJE
CIEKAW JESTEM CO O TOBIE MYSLELI
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-31 22:34
NIE TYLKO PATRZYŁAM ALE I POMAGAŁAM  I JAK TYLKO JEST POTRZEBA JESTEM GOTOWA  NADAL IM POMAGAĆ
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-31 22:29
Basia ja z nimi pracowałam. Każda choroba jest inna. Są tacy chorzy umysłowo którzy funkcjonują normalnie jak biorą leki. A inni leków nie muszą brać, bo nie ma takiej potrzeby. Jak już mówiłam, są różne upośledzenia umysłowe.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-31 22:35
UPOŚLEDZENIA SĄ RÓŻNE TO FAKT ALE PRAWO JEDNO
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-31 22:35
PISZCIE NA KONCU POSTOW BO JUZ SIE GUBIE ALBO JESTEM UMYSLOWY
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-31 22:39
RACZEJ TO DRUGIE
ZALEŻY OD STOPNIA TEŻ ALE NIE ZMIENIA FAKTU ŻE CI LUDZIE SAMI NIE SĄ W STANIE FUNKCJONOOWAĆ MUSZĄ MIEĆ LUDZI DO POMOCY
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-31 22:37
Wszyscy są trochę umysłowi. My też. Każdy ma swojego mola, który go gryzie. :-)))
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-31 22:38
JA MAM MOLA I PANIA MOLOWA
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-31 22:39
To i młode pewnie się niedługo pojawią. :-)) To dopiero narozrabiasz na forum. :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-31 22:41
RAZEM Z RODZINA MOLI ZJEMY WSZYSTKIE MOCHERY HEJJJJJJJJJ
MAJTKI WELNIANE TEZ
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-31 22:42
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Szczerbaty to ci się udało. Hej Hej
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam swojej drugiej połowy :) (53335 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill