www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / trzymajmy kciuki za miet147 (4455 - wyświetleń)
- Autor Zygmunt Dodany 2007-12-13 16:05
Witam
Nie wiem czy pisałem o tym, lecz od  listopada do  grudnia nasz kolega Mietek z naszego forum przebywa w szpitalu. Walczy tam o poprawienie sprawności i wzmacnia się dzielnie pracując i ćwicząc. Wesprzyjmy go wiarą i dobrymi myślami. ja często o nim myslę i kontaktujemy się wspólnie. Jeszcze troche i będzie znów z nami tu na forum.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor kamil lublin Dodany 2007-12-13 16:17
Witam.
No ja Zygmuncie nie zauważyłem żebyś coś o tym pisał może pisałeś a ja to przeoczyłem.
Nie wiem.
Jednak bede trZymał kciuki i myślę, że cała rechabilitacja Mietka powiedzie się pomyślnie i wróci do naszego grona na forum szybko.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor miet147 Dodany 2007-12-21 22:58
Niezwykle mi miło że o mnie pamietaliscie.Poczułem się jakbym znowu miał Rodzinę.Jako stary marynarz pozwólcie,że po oficersku zamelduję o wykonaniu zadania i zakończeniu rehabilitacji w dniu dzisiejszym 21.XII  i zgłaszam gotowość do dalszego czynnego uczestniczenia w dyskusjach na forum.Bardzo się cieszę że znów mogę być z Wami i serdecznie Wszystkich witam
miet147
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2007-12-22 20:14
W dniu Bożego Narodzenia;
Dziś składamy ci życzenia,
Aby raźniej w duszy było,
Aby ci się dłużej żyło,
Aby szczęścia i radości,
Pomyślności i miłości
Z życia nigdy nie ubyło,
Aby ci się lepiej żyło.
W życiu bez smutku i cierpienia,
Oto moje są życzenia.
ode mnie dla Ciebie Mietku. Też już jestem dostępna.Jak długo nie wiem ale wierzę że dłuuuuugooo.....

Cieplutkie pozdrowionka również dla wszystkich forumowiczów Ella
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2007-12-26 20:32
Witam
Marynarzu. Meldunek przyjęty. Witamy na pokładzie. Gorące uściski ode mnie.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Grazyna Dodany 2007-12-27 14:26
Miet147 Szczęśliwego Nowego Roku, Z drogi obranej nigdy nie zawracaj, zawsze kochaj, milcz i przebaczaj, a gdy cię boleść do płaczu wzbudzi, łzy miej dla siebie, uśmiech dla ludzi. Bądź jasnym promieniem dla tych co szczęścia za mało mają, żyj więcej czynem niż marzeniami i niech cię wszyscy z rodzinki kochają...
Wracaj do nas w pełni sił, w kupie rażniej. Grażyna
Nadrzędny - Autor miet147 Dodany 2007-12-27 17:41
Dzięki-to bardzo miłe -fajnie znów być z Wami-serdecznie witam"starych" i nowych forumowiczów z wiarą na dalszą owocną współpracę w naszej DonKichot-owskiej walce z........barierami.
pozdrawiam
Mietek
Nadrzędny Autor Szczepan Dodany 2007-12-29 05:50
        Witaj Mietek

           Dobrze że Jesteś znowu z nami.

                                 Ja jak zwykle spóźniony .
                        ale chyba już tak mam że wlekę się
                                 w ogonie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / trzymajmy kciuki za miet147 (4455 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill