www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / porada prawna (2167 - wyświetleń)
- Autor oliwia Dodany 2006-09-08 11:30
  Witam!

Mój  problem dotyczy natury prywatnej, mianowicie wziełam pożyczkę w Prowident Polska , w wysokości 2400zł  dla znajomej za jej prośbą. Pożyczka ta udzielona została przez nią samą , gdyz w danym momęcie była ona pracownikem tejże firmy. Początkowo nie było żadnego problemu , gdyż wpłacała regularnie raty aż do tego momentu. W tej chwili nawet nie wiem gdzie ta osoba się znajduje i nie mam z nią żadnego kontaktu z tego co mi wiadomo nie tylko mnie oszukała w ten sposób. Bardzo proszę o radę, co mogę zrobic aby odzyskac pieniądze.
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2006-09-08 15:05
Najlepiej całą sprawę oszustwa zgłosić jak naszybciej na policji,oraz w prowidencie ten fakt oszustwa na pewno będzie musiała pani spłacić cały pozostałykredyt,póżniej zgłosić sprawę w prokuraturze w celu wyegzekwowania tej spłaty pożyczki od znajomej,życzę powodzenia w tej sprawie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / porada prawna (2167 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill