www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Klub osob niepelnosprawnych po Amputacjach (10652 - wyświetleń)
- Autor greg Dodany 2007-12-23 10:06
Zapraszam wszystkie osoby niepelnosprawne po Amputacjach do powstajacego Klubu (stowarzyszenia) dla osob po Amputacjach.
Prosze zagladnijcie rowniez na strone www.amputowani.pl jest to strona poswiecona wlasnie nam, osobom po amputacji konczyn.
Mamy coraz wiecej chetnych do bycia czlonkiem w naszym klubie, sluzymy rada, wsparciem roznego typu (poki co nie finansowo, ale juz wkrotce), bedziemy organizowac roznego rodzaju wycieczki, spotkania inegracyjne, wspomagac finansowo w doborze odpowiedniej protezy
itp.
Piszcie pod adres e-mail visageamp@wp.pl lub dzwoncie pod numer tel. 887 305 459

Pozdrawiam
Grzegorz
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2008-01-02 20:02
Świetny pomysł, bardzo mi się podoba. Jest bardzo dużo stowarzyszeń zrzeszających osoby po urazach kręgosłupa, natomiast amputowani..., raczej nie słyszałem. Chętnie sie dołączę, jestem po amputacji nóg. Pozdrawiam- Waldek
Nadrzędny - Autor greg Dodany 2008-01-02 22:54
Witaj Waldek,
witaj w klubie, a raczej w Fundacji "Sami Swoi", jestesmy w chwili obecnej w trakcie opracowywania szczegolow dotyczacych rejestracji Fundacji. Napisz cos na mojego e-maila  visageamp@wp.pl  Jezeli mozesz to opisz Twoja sytuacje a skontaktuje sie z Toba.
Podaj Twoj numer telefonu a zadzwonie.
Jezeli masz znajomych rowniez po amputacjach to przekaz im ze powstaje taka Fundacja, chetnie kazda pomoc bedzie mile widziana.
Jezeli czytaja ten post inni to zachecam do bycia czlonkiem w naszych szeregach.
Jest nas coraz wiecej, a ma byc nas bardzo duzo!!!
Pozdrawiam
Grzegorz

ps. zainteresowani prosze piszcie wylacznie na e-mail visageamp@wp.pl
lub dzwoncie 887 305 459
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-01-03 22:43
Witaj Greg.
Natykam się wszędzie na Twoje, hmmm..., posty w podobnym rodzaju - gratuluję przedsiębiorczości i aktywności:)
Inicjatywa cenna, a jakże, tylko... popracuj nad wiarygodnością.
Pogubiłam się - to w końcu ma być klub, stowarzyszenie czy fundacja???? To są naprawdę zdecydowanie różne formy działalności a wybór jednej z nich determinuje późniejsze faktyczne możliwości. Na razie mam wrażenie, że brniesz w nieznane - ok, tylko niepotrzebnie na "dzień dobry" obiecujesz ludziom cuda wianki.

I uważaj ze słowem "fundacja", bo ono niesie ze sobą wiele zobowiązań i należy poważnie się przygotować do jego wdrożenia w życie. Nie tylko w liczbie członków siła - wiem, co mówię:)
Nadrzędny - Autor greg Dodany 2008-01-04 07:19
Witaj Bluengel,
z niczego nie ma nic, skontaktuj sie ze mna jak uwazasz ze moja inicjatywa jest OK.
Ja nigdzie nie obiecuje ludziom na "dzien dobry" Cuda wianek, tak jak Ty to piszesz, jezeli w ktoryms z moich postow cos obiecalem to prosze napisz to.
Jezeli cos kolwiek jest napisane to to sa wylacznie zamierzenia w jakim celu daze do tego wszystkiego, zas wzamian byloby lepiej od Was dostac jakies wsparcie a nie tylko rzucac klody pod nogi.
Nie gadajcie i nie doradzajcie w niejawny sposob, pokazcie sie poblicznie i nie wstydzcie sie wlasnego "JA", chetnie porozmawiam z kazdym tylko prosze zdobadzcie sie na odwage nie piszac na Forum a bezposrednio do mnie, ale rozniez przedstawiajac siebie tak jak nalezy.
Dostaje sporo e-maili od osob po roznych amputacjach, e-maile sa b.pozytywne i chcialbym aby i Ty wraz z innymi dotarliscie do mnie w inny sposob niz tylko pisanie na Forum.
Pozdrawiam a moj e-mail to visageamp@wp.pl
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2008-01-04 21:47
Greg - nadal nie odpowiedziałeś na żadne konkretne pytanie... Nie zachęcasz (a wręcz przeciwnie) do czegokolwiek, traktując ludzi tak... obcesowo. Nie sądzisz, że to właśnie publiczne pisanie o czymkolwiek może być bardziej postrzegane jako odwaga niż chowanie wszystkiego do "wyłącznie prywatnej skrzynki"...?
Nikt nie rzuca kłód, po prostu chcę wiedzieć, w co wdeptuję.
Pzdr.
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2008-01-02 23:00
A ja zapraszam na stronę http://www.amputowani.pl/
Nadrzędny Autor greg Dodany 2008-01-04 07:21
Witaj Okularnica,
Ciebie rowniez zapraszam, co prawda juz to robilem ale jak na dzien dzisiejszy bez skutku, mam jednak nadzieje ze zdobedziesz sie na chwile odwagi i cos napiszesz do mnie.
Pozdrawiam
Grzegorz
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-02-13 16:12
Witam Cię jestem tutaj pierwszy raz ,uważam, że masz dobry pomysł. Jak się zapewne domyślasz również jestem osobą po amputacji. Sądzę ,że możemy sobie wszyscy pomóc chociżby tym, że będziemy się informować o m. i. dobrych protezach i ich producentach. Wszyscy mamy różnego rodzaju radości i smutki można również o tym porozmawiać. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Browar Dodany 2008-02-17 09:57
Popieram pomysł . Chętnie się czegość nauczę oraz podzielę się doswiadczeniem. Interesuje mnie do jakiej sprawnosci fizycznej może dojsć osoba po dwustronnej amutacji uda. Ile metrow (a moze kilometrów )moze przejść taka ospba , ile czsu przebywa w protezach , jak sobie daje radę w samochodzie i wiele podobnych pytan
Nadrzędny - Autor greg Dodany 2008-02-17 20:48
Witam ponownie wszystkich,

dziekuje za zainteresowanie sie tym co chce zrobic.
wyglada na to ze wszystko potrzebuje sporo czasu aby dojzalo.
W ostatnim czasie dostaje coraz wiecej odpowiedzi i zapytan na temat Fundacji ktora chce zalozyc, co mnie osobiscie bardzo cieszy.
Chcialbym wszystkich poinformowac ze glownym celem Fundacji maja byc w pierwszej kolejnosci zaklady ortopedyczne ktore umozliwilyby produkcje protez o wysokim standarcie w miare mozliwosci w takich cenach aby nikt juz nie musial prosic sie o dofinansowanie od osob trzecich. Nastepnie pomoc wszystkim osobom po amputacji nie tylko w pierwszych jego dniach nowego zycia ale rowniez tym co sa po amputacjach dlugie lata. Pamietajmy ze wspolnie mozemy duzo zrobic, ale sam nie bede uszczesliwial na sile, nie sztuka tylko siedziec i wymagac ale podajmy sobie rece a lenistwo odluzmy na bok.
W jednosci jest sila, dlatego od dluzszego czasu probuje zintegrowac nas, osoby ktore sa po amputacjach abysmy mogli wspolnie zmienic nasze zycie na lepsze. Mysle ze jestem wlasnie ta osoba ktora wlasnie chce zaangazowac nie tylko wlasne srodki finansowe na zrealizowanie celow Fundacji ale rowniez chce Wam pomoc.
Podany numer telefonu nie jest aktualny, celowo, poniewaz jestem w chwili obecnej bardzo zajety wdrazaniem, a nie bede pisal na forum.
Pozdrawiam Was wszystkich i czekam na dalsze odpowiedzi.
Grzegorz
Nadrzędny - Autor tomek1 Dodany 2008-08-01 20:44
Od lutego znikły posty - a inicjatywa tak szlachetna . Mam nadzieję że mimi wszystko przemyślą to amputowani i zajrzą na forum amputowani a do OrtoCentrum chętni przyjadą 3 września o 17 Warszawa ul lazurowa 183 ZAPRASZAM posłuchać porozmawiać warto - Pozdrawiam Tomek
Nadrzędny - Autor tomek1 Dodany 2008-08-12 20:15
Rafallbn w swoim poście o tworzeniu organizacji pomocy ON i utworzeniu stanowiska pracy asystenta ON rozpoczoł temat .Tu na tym poście widac jak my się organizujemy.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor tomek1 Dodany 2008-09-14 13:47
Powstaje Stowarzyszenie osób po amputacji - jest juz statut który znajdziecie na stronie amputowani. Zapraszam do czynnego udziału
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Klub osob niepelnosprawnych po Amputacjach (10652 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill