www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinasowanie z PFRON (4200 - wyświetleń)
- Autor muradin Dodany 2006-09-10 10:30
1) czy istnieje dofinansowanie z pfron do zakupu okularow i komu ono przysluguje
2) na oficjalnej stronie pfron znajduje sie wzor do obliczania wysokosci dofinansowania do programu student ale brak jest tam danych do wzoru. Brakuje kwoty bazowej (BN), ktora jest ustalana w formie uchwaly oraz wiekosci granicznej (G). Czy na stronach Panstwa portalu mozna znalezc te dane?Moglyby byc orientacyjne za zeszle polrocze. W oddzialach pfron nie chca tych wartosci mi podac (dzwonilem do warszawy), a sa one potrzebne zeby obliczyc na jakie dofinasowanie moge liczyc skladajac wniosek (jesli jest niskie to nieoplaca mi sie zapisywac na studia).
Prosze o pomoc.
Nadrzędny - Autor _marta Dodany 2006-09-11 16:55
AD 1. jeżeli masz wade wzroku (zaświadczenie od okulisty), dostniesz dofinansowanie do okularów z programu STUDENT (do opraw też)
AD 2. Nie wiem, nie znam tych danych ale kwota dafinansowania zależy także od liczby zlożonych wniosków w danym semestrze.
Nadrzędny Autor muradin Dodany 2006-09-15 12:27
Bylem dzis w pfron i tam powiedzieli mi ze nie dofinansuja mi okularow w ramach programu student ani innego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinasowanie z PFRON (4200 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill