www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / protezy (4234 - wyświetleń)
- Autor potras Dodany 2009-03-05 19:00
mam na sprzedaż protezy podudzia w bardzo dobrym stanie ,czy istnieje możliwość przerobienia takich protez pod nowego właściciela i gdzie mógłbym je sprzedać?czekam na odpowiedż mi są już naprwade niepotrzebne!czekam na odpowiedż,pozdrawiam!!!
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2009-03-05 22:28
A czy kiedy je robiłeś dla siebie, zamawiałeś po prostu z katalogu i od razu wszystko było pięknie...? Zastanów się trochę.
Może co najwyżej sprzedać poszczególne części - i to komuś, kto naprawdę będzie wiedział co i jakie kupuje. A najlepiej sprzedaj jakiejś firmie ortopedycznej - za grosze może się uda.
Nadrzędny - Autor magda02 Dodany 2009-03-24 21:51
jakie sa stopy w tych protezach? Jakie firmy , w jakim stanie i czy bardzo używane?
pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2009-03-25 16:32
Czy ktos z forumowiczów wybiera się na targi rehabilitacji w najbliższy weekend? Targi mają odbyć się w Sosnowcu. Byłaby okazja spotkac się z niektórymi z Was. Ja się wybieram, odzywajcie się- pozdrawiam.
http://www.exposilesia.pl/targi.php?targi_id=rehabilitacja&lang=pl
Nadrzędny - Autor iguanapila Dodany 2009-06-08 12:00
potras, po Twoim pytaniu powiało mi niesmakiem.... cóż , czyżbyś nie wiedział ,że protezy robione są indywidualnie do każdego kikuta , róznią się parametrami , wzrostem użytkownika .... i choć czasami są dla nas samych nieużyteczne to jedynie jak kolega wyżej napisał, można sprzedać niektóre z ich części , np . padło pytanie o stopy. Wrzuć kilka fot , opisz fachowo protezy, daj linka na stronkę i sam zobaczysz czy będzie zainteresowanie :-))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / protezy (4234 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill