www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / HURA HURA WERYFIKACJA SIĘ ZACZĘŁA !!!! (35958 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Marcel Dodany 2008-01-11 22:28
DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ

Dziękuję ci Panie Boże (choć w ciebie nie wierzę), że moje prośby zostały wysłuchane.
Dawno powinno być tak zrobione, że skoro możesz pracować to pracuj !!!

Jak ja jestem z siebie dumny, że głosowałem na PO.

Mógłbym zaprzedać dusze diabłu, aby móc przyspieszyć proces weryfikacji rentek.

Teraz może w końcu poprawi się los np. dzieci, które pokazują w TV.
Chłopak ma 12 lat a już nie może sam oddychać. To na takich jak on powinny
iść pieniądze z odzyskanych rentek.

JESZCZE RAZ BARDZO BARDZO ALE TO BARDZO DZIĘKUJĘ

HURA HURA HURA
Nadrzędny - Autor beksa Dodany 2008-01-11 22:47
ja jestem naiwna ale Ty jeszcze bardziej skoro myslisz że w wyniku weryfikacji renty stracą "niby niepełnosparwni" wg mnie będą to ci którzy są cisi i pokorni, a pieniądze jeśli nawet jakieś z tego tytułu będą oszczędności to napewno nie pójdą na biednych i chorych ale np. na podwyższnie diet poselskich, jak np. ostatnio posłowie zwiększyli sobie o 2500, 00 zł. środki na utrzymanie biur poseslkich a przecież nie ma w budżecie pieniędzy np. na służbę zdrowia, więc pomyśl rajonalnie i nie ciesz się naiwnie
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-11 22:53
2500 zł * 460 to pikuś w porównaniu z dotacjami na FUS.

Ja bym dał i 100 tys. PLN miesięcznie posłowi, ale pod warunkiem że będzie skuteczny
i bardzo dobrze wykształcony.

Najlepiej jakby był to jakiś manager z sukcesami zawodowymi, tylko który za takie grosze chciałby pracować.
Nadrzędny - Autor janjaneczek Dodany 2008-01-11 22:55
Znam Marcela... choć na ulicy mało go widuję... On nie ma pracy... dlatego tak się zachowuje... Wybaczcie mu.
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-11 23:11
A ja ciebie nie znam. i nie jest mi smutno z tego powodu.
Oczywiście, że mnie na ulicy nie widzisz.
Albo muszę wykonać zlecenie na czas albo adijos - konkurencja jest duża.
Nadrzędny - Autor beksa Dodany 2008-01-12 19:52
ale to niechodzi o kwotę tylko o zasadę i widzę że nadal jesteś bardzo naiwny i wierzysz że renty w wynkiu weryfikacji pozostaną tylko dla naprawdę chorych i niepełnosprawnych, według mnie to będzie odwrotnie właśnie dla tcyh osób zabranie środków na renty więc ich nie dostaną, i przestań człowieku udawać że jeśli jeździ się na wóżku czy też ma innych rodzaj niepełnosprawności ruchowej to wszystko jest w porządku i możemy byc traktowani jako osoby pełnosprawne, oczywiście że da się w pewnych sytuacjach pracować a nawet trzeba, ale beż pewnych przywilejów, usprawnień jest to bardzo trudne a czasmi wręcz niemożliwe, więc przejrzyj wreszcie na oczy i przestń pisać głupoty bo tylko się ośmieszasz, napisz coś wartościowego np. jaki masz pomysł na rozwiąznie problemu związanego z orzecznictwem skoro twierdzisz że jesteś taki mądry, inteligentny i świetnie sobie radzisz to może zamiast pałąć nienawiścią energię którą posiadasz wykorzystaj do pomocy innym, poprzez wskazówki etc,
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-12 20:03
Jak rozwiaząć problem orzecznictwa.

A jak sobie radzą firmy ubezpieczeniowe. Gdyby wypłacały pieniądze wszystkim, którzy się
zgłoszą to by dawno temu zbankrutowały. Firmy ubezpieczeniowe mają już opracowane odpowiednie procedury.
Tylko z nich skorzystać i problem rozwiązany.

Wy się ośmieszacie. Wypowiadacie się na tematy, o których nie macie zielonego pojęcia (coś tam w którymś kościele dzwoni, ale nie wiadomo w którym).

Pojęcia nie macie, bo jedyne co potraficie to czekać na listonosza z rentka socjalną.

Popracujecie na własne utrzymanie to zrozumiecie - proste i klarowne.
Nadrzędny - Autor beksa Dodany 2008-01-12 20:17
ja wcale nie czekam na listonosza z rentką, jestem osobą pracującą ale myślę objektywnie, bo dziś każdy nawet zdrowy i pełonosprawny za chwile może być z drugiej strony, więc jeśli nie wiesz nic o drugiej osobie to nie mów,  ty porównujesz sytuację tylko do siebie aja staram sie patrzeć na tą sytuację nie tylko z własnej pozycji, mówisz że "Wypowiadacie się na tematy, o których nie macie zielonego pojęcia (coś tam w którymś kościele dzwoni, ale nie wiadomo w którym)", ale przecież tak naprawdę to właśnie ty nie orientujesz się w tych sprawach a tylko udajesz GIEROJA, moim ostatnim postem chciałam cię wyprbowac  w tej kwesti i a ty udowodniłeś swoje DNO, więc przemyśl to i jeśli nie mam racji postaraj napisać się cos mądrego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-12 21:00
Zasada jest taka - tak było jest i będzie.

Jeśli dany temat dotyczy kogoś, to będzie się bronił nogami i rękami.
Owszem, że masz rentkę i to w dodatku socjalną. W przeciwnym przypadku
opowiadałabyś sie za powszechną weryfikacją. Jeśli nie wiesz dlaczego to się domyśl.

Dlaczego jak mówią o ograniczeniu przywilejów górniczych, to protestują górnicy a nie np. policjanci.
bo policjanci by na tych obebranych przywilejach mogli skorzystać.


JEŚLI KTOŚ POBIERA RENTKĘ TO JEST PRZECIWNY WERYFIKACJI,

ALE JEŚLI KTOŚ PRACUJE TO POPIERA MNIE I INNYCH PRACUJĄCYCH,

BO W PRZYSZŁOŚCI ODDCZUJE ULGĘ W SWOIM PORTFELU. PROSTE.
Nadrzędny Autor beksa Dodany 2008-01-13 10:21
Niechcę się z Tobą przekamarzać, bo szkoda słów, ani tłumaczyć, bo jeśli ktoś posądza drugą stronę  o kłamstwo, to zazwyczaj jest tak że sam kłamie i ocenia innych według swoich kryteriów, ja od kilku lat obserwuje pewne zmiany (również z powodów zawodowych) w systemie ubezpieczeń społecznych, chociaż jest to racczej kosmetyka niż przemiany, i śmie sądzić że lepsza jest motywacja pozytywna a nie negatywna poprzez odbieranie i przymuszanie kogoś na siłę, najpierw należy stworzyć "zachętę" i dzięki temu przekonać tą grupę np. osób niepełnosprawnych do rynku pracy, aby poczuli że są potrzebni, a potem stopniowo wprowadzć inne zmiany, bo groźba i straszenie przyniesie odwrotne skutki i jeszcze większe zamknięcie się.
W jednym masz rację że każda grupa jest za swoimi przywilejami, tylko że właśnie np. górnicy potrafią wspólnie walczyć o swoje, a ja śledząc forum i twoje wypowiedzi dziwię się że występujesz przeciw własnej grupie, i to nieważne czy masz rentę czy nie ale jak sam wspomniałeś jesteś osobą niepełnosprawną, i nie mów że masz tyle kasy że nie zależy Ci np. na rencie , bo zazwyczaj tak jest Ci którzy mają pieniądze to się nimi nie chwalą, ale krzyczą Ci którzy tego pragną. Muszę kończyć bo za dużo się rozpisałam. Mimo wszystko życzę CI sukcesów w  Twojej pracy i obyś zarabiał jak najwięcej.
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2008-01-12 08:35
Ktoś kiedys powiedział, że nie ma ludzi pełnosprawnych, są tylko źle zbadani. Ciebie chłopczyku, to chyba nikt nie badał, albo jakiś wujek, którego ręce same leczą. Zwróć się do innego lekarza, niech zbada Ci może nogi, bo z głową to juz nie ma szans.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-01-12 11:04
trudne ale prawdziwe -----nasze forum ---nie da się normalnie porozmawiać ----zapytać---- ......-----jaki panuje tu nastrój ------wytworzony ostatnio przez osobę Kasztan24, Marcel,
ale tak sobie myślę , że jest im za dobrze i dlatego buzią tak nadrabiają ,
mądry głupiemu ustępuje a głupi się z tego raduje ------ to jest motto dla takich niemiłych osób.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-01-12 11:21
Marcel
powiem więcej ciesz się i raduj bo przez takich nieudaczników gatunku ludzkiego, jaką trędowatość reprezentujesz ,ludziom chorym odbiera się szanse na polepszenie losu,
w jednej chwili płaczesz nad swoim losem a za chwile mówisz a niech to szlak weźmie ,

pisałam umarł mój znajomy, a gdyby inaczej postępowano z chorym ( na takim poziomie jak Vip-ów traktowano), jeszcze by żył,
inie chodziło tu o głupią lub mądrą pieprzoną  rentę ,   zrozum coś -----chodziło o człowieka o jego życie..
ale Ty w "koło pierdoła"  jedno , nudzisz i denerwujesz.
Piszę dziś twardym językiem ale , nie mogę znieść tak prostackiego podejścia do spraw człowieka i jego egzystencji,

";Nie wystarczy nazywać się człowiekiem homo sapiens , żeby jednocześnie być człowiekiem"

ale dla wielu to takie trudne do pojęcia.
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-12 15:35
TYLKO WY JESTEŚCIE ON, WAS SIĘ KRZYWDA DZIEJE I W OGÓLE JESTEŚCIE NISZCZĘŚLIWY..

po prostu nie macie co robić. Jakbyście pracowali to nie mielibyście na co narzekać, bo byście czasu nie mieli.

Bądźmy szczerzy, jesteście nieudacznikami życiowymi. Skoro wystarcza wam 500 zł brutto rentki socjalnej,
to sobie siedźcie i skomlijcie dalej. Nie macie kwalifikacji i tyle. Dla was 3 tys. netto to kwota abstrakcyjna.

A należało się uczyć.
Tak Bolek, taka jest prawda. Nie chciało się nosić teczki trzeba dźwigać dziś woreczki. 
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2008-01-12 18:02
Chłopczyku, są tu jeszcze tacy, którzy pracują ciężej niż ty, pożal się Boże pracowniku. Nie krzyczą jednak o tym na cały świat.
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-12 19:57
A czy ja pisałem, że zasuwam z kilofem. Pracuję przy komputerze w domu, dobrze zarabiam, praca nie jest fizyczna tylko umysłowa, ale żeby ją wykonywać trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje. Nie wiem jak ty, ale ja tam ciężko nie pracuję.

Poza tym ja pracuję na zlecenie, więc nie jestem pracownikiem. Jestem sobie sam Panem.
Nadrzędny Autor janjaneczek Dodany 2008-01-12 20:13
Żadna praca nie hańbi. Gdyby wszyscy wykonywali prace umysłową to świat przestał by istnieć:-) Ktoś, kto kpi z cudzej pracy... z rodzaju wykonywanej pracy jest niewychowany i ma bardzo wąski system wartości.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-01-12 21:26
WERBENO MOŻEMY ZROBIĆ POŻĄDEK Z MARCELEM TYLKO  CZY NAPRAWDE TEGO CHCEMY??
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2008-01-12 21:31
cytatuję Marcela "Jakbyście pracowali to nie mielibyście na co narzekać, bo byście czasu nie mieli." W takim bądź razie skoro ciągle narzekasz to weź się chłopie do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-12 21:37
A gdzie narzekałem??? Oprócz tej nieszczęsnej choroby, to ja jestem szczęśliwym człowiekiem.
Sory, do roboty się nie wezmę, bo gdybym chciał skorzystać ze wszystkich ofert pracy
to by mi 24 godziny na dobę było za mało.
I tak już tworzę grafikę, jestem współredaktorem portalu internetowego oraz pracuję dla
firmy handlującej na Allegro. Więcej nie jestem wstanie.
I tak już złożyłem wam ofertę współpracy z pewnym studiem graficznym. No ale 2-4 tys netto miesięcznie
to pewnie dla was hańba płacowa?
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-12 21:40
No żeby przypadkiem ktoś za was się nie wziął. Dlaczego wy jesteście tacy zawistni???
Myślałem, że na tym forum znajdę ON, a tu tylko narzekania, narzekania i zawiść.
Skoro wam tak źle, to czemu nie szukacie pracy. Jest mnóstwo ofert.
Nadrzędny - Autor janjaneczek Dodany 2008-01-12 21:47
Marcel przestań w końcu okłamywać tych ludzi. Poza tym... ktoś, kto w sobie posiada tyle nienawiści nie jest wrażliwym człowiekiem i nie może być dobry w tworzeniu grafiki itp... :-) Swoją droga niezłą obrałeś taktykę dowartościowania się... Jak już ostatnio powiedziałem...  osoby z Twoim schorzeniem, rzadko otrzymują od ZUS rentę.... więc muszą sobie jakoś radzić...
I jeszcze raz proszę abyś wyrażał się kulturalnie bo nie jesteśmy w chlewie.
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-12 22:40
Święte słowa. Osoby z moją chorobą rzadko, powiedziałbym bardzo rzadko otrzymują rentę.

Powód jest trywialny.

Po prostu rzadko dożywają 20 lat. Mnie lekarz też dał taki termin, tylko że chłopina się pomyliła.

Nie tworzę grafiki ekspresyjnej tylko reklamową - dokładnie bannery (takie coś co denerwuje ludzi jak wchodzą np. na Onet czy Interię). A reklama to oczysta fikcja. Czyli to akurat coś dla mnie.

Oj przepraszam wszystkich, którzy nazwali mnie ćwokiem, chwastem którego trzeba wyrwać, psem itd.
Pewnie mieliście na myśli kogoś innego i tylko tak wam się świadomie wyrwało.
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2008-01-13 10:58
Skoro się tu Tobie nie podoba, skoro Cię denerwujemy to po co odwiedzasz ten portal? A... rozumiem, cieszysz się że jesteś w centrum uwagi. :-)
Nadrzędny - Autor beksa Dodany 2008-01-13 11:04
wiesz ja też uważam że Marcel cierpi na samotność dlatego pisze kontrowersyjne posty aby zwrócić na siebie uwagę, ale może my niezwracjąc na niego uwagi podyskutujmy merytorycznie, a nie dajmy się rozbić jednej osobie, bo przecież siła tkwi w grupie
Nadrzędny - Autor janjaneczek Dodany 2008-01-13 12:44
Na tym forum merytoryczna dyskusja już nie będzie możliwa... a szkoda...
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-13 19:41
no fakt, jak ktoś ma inne poglądy niż stado to nie będzie merytorycznej dyskusji.
To informuję ciebie, że merytoryczna dyskusja jest wtedy kiedy min. 2 osoby mają inne poglądy. Gdyby mieli taki sam punkt widzenia to byłaby to pogawędka. No cóż... braki w twojej edukacji nie da się ukryć.
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-13 20:45
zwrócić na siebie uwagę??? a co mi to da. Przecież nikt mnie nie zna.
Zanim napiszesz "cuś mondrego" to się zastanów.
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2008-01-13 22:05
cyt. Marcela "...Oprócz tej nieszczęsnej choroby, to ja jestem szczęśliwym człowiekiem...". Ależ Marcelu, Ty jesteś zdrowym, pracującym w sile wieku człowiekiem :-).
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-13 22:12
Tak jestem zdrowy. Nie choruję, nie biorę zwolnień lekarskich - bo na zleceniu to pojęcie jest obce.
A prócz tego postępującego rdzeniowego zaniku mięśni, który dobija mnie każdego dnia, to fakt jestem w sile wieku i mogę jeszcze pracować. I jestem z tego powodu dumny.
Nadrzędny - Autor szymek Dodany 2008-01-14 00:18
marcel mi w tym miesiącu wyłączą prąd rente mi odebrali dostałem z mops 140,00 pewnie niedługo wyrzucą mnie z domu mieszkam w tak małej miejscowosci ze chyba wszyscy wiedzą ze jestem chory z zawodu jestem mechanikiem skoro jest duzo ofert pracy to przyjedz do mnie i pokaz mi te oferty pracy(nie jestem jakims programistą nie znam sie na  grafice)   pewnie myslisz ze ja chcem zeby mnie wyrzucili z domu według ciebie ja nie chce pracowac.kiedys ktos mi powiedział e co tam raz w miesiącu masz atak padaczki ale 600,00zł biezesz za darmo ja bym tak chciał
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-14 00:43
[usunięte]
Nadrzędny Autor szymek Dodany 2008-01-14 01:00
skoro nikt nie chce mnie przyjąc do pracy z powodu choroby nie koniecznie w moim zawodzie to jest to mój problem to ze sie urodziełm z epilepsja to moja wina
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2008-01-14 08:09
[usunięte]
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-14 14:51
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Grazyna Dodany 2008-01-14 09:00
[usunięte]
Nadrzędny - Autor szymek Dodany 2008-01-14 09:14
widzisz marcel zaczynasz mówic jak wiekszosc pracodawców ''po co mi taki pracownik cos sie stanie i jeszcze kłopoty będą lepiej zatrudnic takiego co nic nie umi ale zdrowego a zawodu i tak sie nauczy''
Nadrzędny - Autor janjaneczek Dodany 2008-01-14 13:44
Czy nikt z Was nie zauważył, że pod nickiem Marcel kryje się podstawiona osoba... i to bardzo znana osoba??
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-14 14:54
Ja i znana osoba. A co to ja jestem Will Smith.
Nikt mnie nie zna, więc jak mogę być znaną osobą?
Tak tak, wiem braki w edukacji.
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-14 14:55
I taka jest miedzy nami różnica.

Ja NIKOGO NIE OBRAŻAM, nie wyzywam innych od różnych.
No ale ten poziom jest dla was nieosiągalny.
Nadrzędny - Autor mili73 Dodany 2008-02-05 23:53
Witam ! Chce tylko powiedziec ze ten marcel to jakis idiota,i ze powinien sie leczyc jeszcze nigdy nie spotkalam tak msciwego i wrednego czlowieka.a nadodatek nie wierzy w Boga,czysty antychryst!!! bedzie sie smazyl w piekle!niech zmieni Forum bo tu wszystkich irytuje,i bulwersuje.niema szacunku do ludzi,tylko ich potepia,oczernia,i wkurza!!!pozdrawiam wszystkich na forum...
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-02-06 01:40
Tak, a kto mnie nazwał "idiotą", antychrystem.

JA TAK NIKOGO NIE NAZYWAM. I TYM SIĘ RÓŻNIMY.

Wznieś się na mój poziom erudycji, elokwencji i polotu. Zmień język jaki stosują menele spod budki z piwem,
na nasz piękną i czystą polszczyznę.


A mnie irytują i bulwersują lewi renciści na wyłudzonych lewych rentkach, którzy okradając prawdziwych ON mają ich za nic i tym samym plują im w twarz. Co może takiego zjawiska nie ma?

Bóg to wymysł człowieka, a ja wierzę w Stwórcę - coś więc niż Bóg.
W piekle będą się zmażyć lewi renciści co okradli prawdziwych ON z pomocy.

A skąd wiesz co ja zrobiłem i robie dla innych? - tylko dla prawdziwych ON, pewnie więcej niż ty kiedykolwiek zdołasz !!!

Rozumiem, że moje posty ciebie irytują, a dlaczego???. Przecież kieruje je wyłącznie bezosobowo do LR&WLR.

Oj coś mi się zdaje.....
A już wiem. Udzerz w stól, a nożyce się odezwą. Wszystko jasne.
Nadrzędny - Autor Viktor Dodany 2008-02-06 15:21
Marcel jest upośledzony umysłowo... więc trzeba mu wybaczyć jego obsesyjne zachowanie.... Pamiętajmy, że choroba psychiczna to problem nie tylko dla chorego ale dla otoczenia!
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-02-06 15:31
Ja jestem w pełni władz umysłowych.

Niestety Viktor sam o sobie piszesz. Bo ktoś przy zdrowych zmysłach tak by przecież nie napisał.
I TYM SIĘ RÓŻNIMY.

Może kiedyś osiągniesz mój poziom erudycji, elokwencji i polotu. Zamienisz język jaki używają menele spod budki z piwem, na czystą i piękną polszczyznę jaką ja używam.

Chociaż dla ciebie pewnie jest to beyond your abilities.
Nadrzędny - Autor Viktor Dodany 2008-02-06 16:52
Cierpisz na obsesję... i masz problem... niestety... bo koło się zamyka i nadejdzie taki dzień, że zginiesz od własnej strzelby.
Obecnie nie jest tematem tabu fakt, że wiele osób zasiadających na wysokich stanowiskach zawdzięcza taki stan rzeczy dawnym członkostwem w PZPR. Podobnie rzecz ma się z właścicielami dużych firm, którzy swój biznes zawdzięczają "rozgrabionemu" mieniu państwowemu na początku lat 90. Można więc wszystkich ludzi w kraju osądzać "o wszystko".
Ja od niedawna jestem szczęśliwym pracującym rencistą i ciesze się z tego... nie wiem tylko dlaczego w Twoim mniemaniu każdy rencista to lewy rencista...
Ale podobnych przypadków do Twojego jest więcej... a ludzie nim dotknięci pozamykani są na oddziałach psychiatrycznych. Pozdrawiam gorąco.
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-02-06 20:52
A LR&WLR i w dodatku pracujących???. Kiedyś zajmie sie nimi ZUS i prokuratura.
Przecież to jest złodziejstwo w biały dzień.

A ja to faktycznie muszę być GŁUPI, ba BARDZO GŁUPI, że płacę podatki na tych złodzieji i darmozjadów, obiboków a czasami też alkoholików
(widzę ich każdego 15 dnia miesiąca pod placówką PKO).
Nadrzędny - Autor mili73 Dodany 2008-02-07 01:12
Słuchaj marcel,nie bądz dla ludzi taki nie życzliwy i wredny,i nie potępiaj za to tylko że ktoś jest chory i ma grupę i rentę.weś na wstrzymanie,jedno Ci powiem,że życie to wielka niewiadoma,i nie wiesz co może Ciebie kiedyś spotkać,kiedyś to może Ty będziesz chory i potrzebował renty bo nie będziesz w stanie iść do pracy,oczywiście nikomu tego nie życzę,ale różnie to bywa,i powiedz mi jedno jak Ty byś się poczuł jak by ktoś Cię tak potępiał tylko dlatego że jesteś chory,a jeśli Ty jesteś za tym żeby zlikwidować renty i zakłady chronione to ciekawe co byś wtedy zrobił,umarł byś z głodu jeśli by Ci nikt nie pomógł,bądz bardziej życzliwy dla ludzi,i traktuj z szacunkiem,bo tacy jak Ty zazwyczaj są sami.chyba że Ci z tym dobrze,najbardziej bulwersuje mnie to że:wszystkich chorych na grupie traktujesz jak nierobów i kombinatorów.zamiast współczuć,czy też wspierać na duchu,to atakujesz ludzi,i zachowujesz się jak byś to ze swojej kieszeni dawał te renty.na koniec jeszcze tylko dodam że pomyłką jest że się znalazłeś na tym forum,skoro jesteś zdrowy i Cię chorzy wkurzają to zniknij  i nie wchodz więcej na te forum.Ps:nie lubię Cię jesteś beznadziejny!
Nadrzędny - Autor Viktor Dodany 2008-02-07 06:51
Marcel.. jesteś typowym komuchem.... Tylko komuniści czerpią przyjemność z nienawiści.
Nadrzędny - Autor mili73 Dodany 2008-02-07 11:45
marcel tego już za wiele!!! przesadziłeś !!! przeczytałam przed chwilką jak to się wyrażasz o sprzątaczkach i ochroniarzach!!! to nie jest żadna patologia!!! hamuj trochę co??? a po drugie to jak by nie było sprzątaczek to kraj by nasz był jednym wielkim syfem!!! bo ktoś to musi robić...żadna praca nie hańbi i jeszcze coś,to że ktoś jest na rencie to nie znaczy że się nie uczył!!!bo nawet ludzie wykształceni popadają w przeróżne choroby i otrzymują renty więc nie osądzaj ludzi bo nie masz racji!!!działasz mi na nerwy,wsadz swoje opinie głęboko wiesz gdzie.piszesz że nie poszedł byś pracować na dół jako górnik a dlaczego???skoro wszystkich wysyłasz do roboty bo twierdzisz że są leniwi.To Ty jesteś leniwy dlatego siedzisz w domu przy komputerze{jeśli to w ogóle prawda}uważaj żebyś nie dostał garba albo nie oślepnoł z tego siedzenia przy kompie.bo na rentę wtedy nie licz.złap się normalnej roboty najlepiej fizycznej i przerób trochę to wtedy inaczej będziesz śpiewał.I nie życzę sobie żebyś krytykował sprzątaczki,bo one naprawdę ciężko pracują!!!a Ty jesteś jak Hitler on też zmuszał ludzi do roboty chory czy nie chory.uważasz że ludzie którzy są na rencie to symulanci...brak mi słów ja nie mam renty tylko grupę i pracuję ale rozumie tych ludzi i jestem gotowa ich wspierać w przeciwieństwie do Ciebie.mam wrażenie że Ty zawiścisz ludziom na rencie bo sam nie możesz dostać!!!jesteś zawistnym,egoistycznym prostakiem...i nie wywyższaj się tak,co to nie Ty bo i tak nikt Ci nie zazdrości wręcz przeciwnie darzą Cię pogardą i współczuciem bo naprawdę jesteś chory.narka.
Nadrzędny - Autor Szczepan Dodany 2008-02-07 14:06
`
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / HURA HURA WERYFIKACJA SIĘ ZACZĘŁA !!!! (35958 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill