www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Aleś my dożyli czasów!! (2762 - wyświetleń)
- Autor Wolodia Dodany 2008-01-14 21:09
Przedemną aktualnie operacja wymiany zastawki a od 1990 roku moja choroba serca nie poprawia się a jedynie pogłębia Na dzień dzisiejszy wysiłek fizyczny to sprawa wielkiego samozaparcia by coś zrobić i aktualnie praca portiera jest jedyną pracą dzięki której moge kupić leki mogę wykonać dodatkowe badania nie czekając teminow półrocznych czy dłuższych a po wylewie i zajęciu połówki ciała to juz zakrawa na wielką łaskę albo katownie mnie bym mógł zyć jako takoi jeszcze na komisji w ZUSIE powiedziano że jak potrafie kolo siebie zrobić (czyli tyłek podetrzeć samodzielnie ) to znaczy że jedynki mi nie potrzeba. Napewno jest jakiś odsetek ludzi którzy maja renty i są zdrowi ale jest też opcja że dla celów zatrudnienia naprodukowano w MOPSIE ogrom ludzi zdrowych na których zakłady pobieraja dotacje a są zdrowymi pseudo rencistami. Ja jakoschorowany czlowiek zatrudniony jestem w takim samym zakresie jak ten zrowy  zMopsu a on może duzo a ja ledwo żyje on ma stawke dużą za tą samą prace a ja ledwo minimum i to jeszcze z łaski. Pytam jakiego sadysty jest ten pomysl jeszcze ograniczenia płacy za tóra i tak dostajemy jałmużne a innej rehabilitacji nasz prawodawca dla nas nie przwiduje jak przeżyć jak dalej egzystować , dlaczego dochodzi się samobójstw popelnionych przez Prawodawców  i Politykow a nie dochodzi sie ich wśród ludzi chorych pozbawionych pracy itd. mamy prawdopodobie wybranych przedstawicieli by nas inwalidów bronili i byli dla nas ale ja to odbieram ze mamy tych przedstawicieli żeby kolejna partia ludzi miała zatrudnienie . Ludzie ci napewno nie wywodzą się z chorych i biednych. Skad tyle nahle powstalo odłamów i biur do celów inwalidztwa dla inwalidztwa jak nic dal tych inwalidow sie nie robi tylko corax bardziej dołuje odbiera wszystkie przywileje a nawet obecnie w ramach dodatkowych badań typu akcja  to w pewnum wieku juz te badania nie przyslugują . I tak jak Dr, G nakazuje sie odgórnie świadomie odłączać kroplówki
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-14 21:13
No choroba serca - zastawki to poważne schorzenie.
Tylko widzisz, dopóki jesteś samodzielny i możesz koło siebie coś zrobić, to obecnie nie dostaniesz I grupy.
Zastanów się jaka w takim razie musieliby dostać grupę w stanie od ciebie gorszym.
Chociaż serce to już nie przelewki.
Nadrzędny - Autor janjaneczek Dodany 2008-01-14 21:20
Najważniejsze to się nie poddawać....
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-01-15 08:22
witam,
ja Ci współczuję ,
dokładnie tak jak mówisz ,wszystko na dodatek odwlekane jest w czasie, a choroba i stan zdrowia słabnie,
i jak tu się ma        " Primum non nocere" czyli po pierwsze nie szkodzić

tu bardziej pasuje   " mala herba cito crescit" czyli zła trawa szybko wzrasta ,

ale nie poddawaj się i walcz o swoje prawa do leczenia,

z pozdrowieniami WERBENA
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Aleś my dożyli czasów!! (2762 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill