www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba do studentów (5351 - wyświetleń)
- Autor Magdalena Grunt Dodany 2008-01-15 18:08
Witam serdecznie.
Zwracam się z prośbą do studentów o pomoc w napisaniu referatu. Chodzi mi konkretnie o przykłady komplementów jakie słyszą chłopcy od dziewczyn i odwrotnie w środowisku studenckim.
Za okazaną pomoc będę wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję.
Moje gg to 5804405 lub skype magda.grunt

Serdecznie pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2008-01-17 22:06
Ale o co chodzi? Możesz przybliżyć idee?
Nadrzędny - Autor Magdalena Grunt Dodany 2008-01-18 16:35
Witaj. Potrzebuję przykłady komplementów. Przede wszystkim chodzi o języyk jakiehgo użwają studenci przy tzw. prawieniu komplementów. Mogą to być również komplementy wulgarne. Badam język  komplmentowania w środowisku studenckim. Jestem studentką Filologii polskiej i piszę pracę na ten temat. Jest to praca na konferencję studentów Filologii polskiej, na którą jadę w maju. Pozdrawiam cię.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-01-18 17:49
Cześć.Tak sie zastanawiam-bo skoro jesteś studentką,to na uczelni powinnaś miec kopalnię informacji do swojej pracy na konferencję.Przebywajac wsród studentow sama wiesz jakich komplementow w stosunku do siebie uzywają studenci.A po drugie,pisze się "Filologii polskiej",czy "Filologii Polskiej"?Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor bernadeta Dodany 2008-01-18 20:06
Hej:)))
Ciekawy temat pracy;))) "studium komplementawanie" zrobił kabaret MUMIO;)))) moze widzieliście- kapitalne;))) Może chcesz ich sparafrazowac?;-)))
Hihihi, czy studenci prawią inne komplementy? Ciekawe jakie kryteriu przyjmowac: uczelnia, kierunek studiów....IQ? .......hm....
A, pisze sie- Filologii polskiej- to przymiotnik raczej jest:))
pozdrawiam;)))
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2008-01-18 20:21
Przymiotnik,ale nazwy wlasne rzadza sie innymi prawami.
Nadrzędny - Autor miet147 Dodany 2008-01-18 20:56
Szanowna Bernadeto -może dla Ciebie to i ciekawy temat -bo jak się nie ma innych zmartwień to i takimi idiotyzmami można się zajmować.Ponieważ jednak uważam,że najpierw trzeba żyć a dopiero później filozofować,bardziej by mnie zainteresowała treść pracy na temat praktyczniejszy np."Sposoby przeżycia osoby niepełnosprawnej za 400 zł miesięcznie - w Polsce" i.t.p. No- ale jeśli autor tematu pracy jest wielbicielem kabaretów to trudno wymagać żeby tematy były poważniejsze.
Miłego dnia
Mietek.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-01-18 23:15 Zmieniony 2008-01-18 23:18
Mietku, pozwolisz że się wtrącę? Przypuszczam, że coś Ci ostatnio siadło na nerwach (kłopoty finansowe?) i masz moje współczucie. Ale zastanów się, czy warto tak reagować? Ostre słowa "idiotyzm", "jak ktoś nie ma innych zmartwień" (przy okazji - autorką pracy jest Magdalena Grunt, a nie bernadeta).

W życiu faktycznie są sprawy bardzo ważne i mniej ważne, ale czy to znaczy, że musimy zawsze wykazywać zainteresowanie tym, co jest najważniejsze? Zresztą, czy studentka mogłaby Tobie czy komukolwiek innemu rzeczywiście pomóc pisząc pracę "o sposobach przeżycia ON za 400 zł miesięcznie" (pomińmy fakt, że to nie ten kierunek studiów)? A może lepiej żeby napisała z tego co ją interesuje, dostała dyplom, poszła do pracy, zarabiała pieniądze i płaciła podatki?

Jeszcze raz wyrażam współczucie, trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie.

PS. To nie zmienia faktu, że nie rozumiem logiki jaką kieruje się ktoś zamieszczający prośbę o pomoc w takiej konkretnie pracy na takim konkretnie forum - środowisko uczelniane stanowi chyba wystarczającą grupę badawczą?
Nadrzędny Autor miet147 Dodany 2008-01-19 00:25
Przynajmniej w jednym się zgadzam:"Czasami nie warto reagować"
pozdrawiam
Nadrzędny Autor bernadeta Dodany 2008-01-19 13:32
Miet-ku:)))
Filozofować niestety nie potrafie- a szkoda, moje IQ nie sięga wyżyn filozofii niestety....Ale to nie przeszkadza mi w fascynacji osobą prof.Tischnera.
Kabarety owszem lubie, niektóre nawet bardzo.
Poczucie humoru (może specyficzne, dla innych głupie), nie wyklucza zajmowania sie sprawami waznymi, czy poważnymi.
Pozdrawiam:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba do studentów (5351 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill