www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Polityk SLD: Odebrać majątki niepełnosprawnym (4592 - wyświetleń)
- Autor Marcel Dodany 2008-01-15 19:17
Poczytajcie to http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22072

Ten radny jest chyba nienormalny. Ja bym proponował odebrać im majątki.
Tego dopiero by się uzbierało.

Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Naoglądał się reklamówek z PFRON
lub naczytał się na tym portalu o tzw. osobach niepełnosprawnych, więc wyciągnął wniosek,
że ON ma życie jak w Madrycie.
Niektórym ON się dobrze powodzi, ale ilu ich jest - 0,01 na 100?
Nadrzędny - Autor miet147 Dodany 2008-01-18 19:51
Zdecyduj się w końcu "człowieku" czego ty chcesz.Przecież radny Huzarski,proponując,żeby pozabierać majątki niepełnosprawnym,jest tylko wyrazicielem twoich durnych pomysłów wyrażanych niejednokrotnie w treści postów.Podobnie jak ty chciał zaistnieć a ponieważ najłatwiej i najbezpieczniej kopnąć leżącego niepełnosprawnego to twój kolega radny wybrał właśnie taki sposób zwrócenia na siebie uwagi.Nie sil się teraz na wizerunek obrońcy interesów ON -bo w szczerość twoich intencji żaden z forumowiczów już nie uwierzy.Gotuj się dalej sam w swoim własnym,prefidnym i wyrafinowanym sosie.
żegnam
miet147
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-18 21:43
Spróbuj się wznieść na mój poziom erudycji, elokwencji i polotu.
Wtedy zrozumiesz o czym piszę, a tak rozmowa jest jałowa.

Sam widzisz koleś ile w was zawiści i złości. Z tym, że ja wiem co jest tego powodem.
To się nazywa WERYFIKACJA RENTEK.

Ten Huzarski to wasz kolega, zdrowych udających ON,
przeważnie na tiki tiki tiki rentkach.

BLE BLE BLE
Nadrzędny - Autor miet147 Dodany 2008-01-20 01:35
Podobny -jak piszesz "poziom" osiąga każde normalne dziecko już w wieku 3 lat więc nie ma się czym chwalić...
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-20 14:29
Tobie się to jakoś nie udało!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Polityk SLD: Odebrać majątki niepełnosprawnym (4592 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill