www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Proszę o pomoc w wypełnieniu wniosku (10130 - wyświetleń)
- Autor jankeska Dodany 2009-03-30 09:13
Witam
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie ze środków PFRON: likwidacji barier w komunikowaniu. Chcę dla mamy, osoby niedosłyszącej - "zdobyć" laptopa, mam wniosek ale mam problemy z jego wypełnieniem. Będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2009-04-06 12:22
Środki na likwidację barier w komunikowaniu się są przeznaczone dla osoby niepełnosprawnej a nie dla członków rodziny.
Wysokość dofinansowania likwidacji barier architektonicznych, w komunikowaniu się i technicznych wynosi do 80 % kosztów przedsięwzięcia, nie więcej jednak niż do wysokości piętnastokrotnego przeciętnego wynagrodzenia. Jednakże PCPR często ustalają znacznie niższe kwoty przy ubieganiu się o dofinansowanie do komputera. Wskazówki jak nalezy wypelnić wniosek można uzyskać w PCPR właściwym dla miejsca zamieszkania.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-04-06 12:49
Poczytaj sobie wątki . Na tym forum znajdziesz wzór takiego odwołania ale trzeba poszukać . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-04-06 15:03
Jeżeli chodzi o to jak uzasadnić zakup, to polecam uzasadnienie kompletnie indywidualne. Nie wzorowane na tym, co ktokolwiek inny napisał.
Pozdrawiam
J.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Proszę o pomoc w wypełnieniu wniosku (10130 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill