www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / rewloryzacja rent (11910 - wyświetleń)
- Autor Wolodia Dodany 2008-01-18 20:29
mialem wrażenie ze jest to forum dle ludzi chorych ktorzy przy swoich schorzeniach mają w swoim zyciu takie czy inne problemy utrudniające zycie  a tu mozna sie dogadać pomoc poradzic i życ ale po takiej odpowiedzi dochodze jednak do calkowitego przekonania ze ludzie sie nienawidzą a tym bardziej inwalidzi ulomni w taki czy inny sposob, nienawiść jednego inwalidy do drugiego jest tak wielka ze zaczynam sie bać tego że jestem inwalidą i przyznawac do tego Agresja po raz kolejny jednego z dyskutantow na forum www.niepelnosprawnych ktory podpisujac sie teźż sklada wypowiedzi czy to w onecie czy w wp. za kazdym razem arogancko odnosi sie do innych inwalidow i ich potrzeb. Jeżeli jest to prowokator to dziwie sie że jeszcze jego wypowiedzi nie zostaly zablokowane przez moderatora czy innego opekuna strony tegoz forum.
to była moja ostatnia wypowiedx dla tego form oficjalna.
Opdpowiadając temu panu ktorego rozbawily przyznawane ordery to ospowiadam był to wicemarszałek województwa malopolskiego i przyznawał je w imieniu rzadu w ubieglym roku w czerwcu
Nadrzędny - Autor janjaneczek Dodany 2008-01-18 21:17
Witaj... niestety większość użytkowników forum zraziła się do tego forum przez "marcela".... ja jakoś dziwne mam przeczucie, że ten marcel to jedna z osób administrujących to forum lub ktoś z działaczy "Integracji". Pozdrawiam... Musimy trzymać sie razem...
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-01-19 00:05
Wybacz pytanie Janie, ale coś stoi za tym przeczuciem? Bo ja wprawdzie szczególnej miłości do organizacji która to forum prowadzi nie odczuwam, ale oskarżenie o podwójną działalność, to rzecz bardzo poważna. Poza tym - w momencie kiedy uznamy, że jedna osoba posiada aliasy pozostaje ledwie kroczek do uznania, że ktoś jeszcze jest podwójny. I ktoś jeszcze. I ktoś jeszcze. Tożsamość w internecie opiera się na pseudonimie, dlatego kwestionowanie że 1 pseudonim = 1 osoba może być bardzo niebezpieczne dla forum, chyba że są na to jakieś dowody.

Co zaś do imć Marcela - forum posiada mechanizm ignorowania postów (wystarczy wejść do profilu, zakładka ignoruj i wpisać pseudonim).   Zawsze można tego mechanizmu użyć i dalej spokojnie funkcjonować.

Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny Autor janjaneczek Dodany 2008-01-19 09:25
Masz rację Boginko... Dziękuje za podpowiedź odnośnie opcji "ignorowania" Pozdrawiam serdecznie.
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-19 20:10
Dzięki Boginko za twoją radę.

Ale ja im to od dawna proponowałem, aby po prostu nie komentowali moich przemyśleń.

BEZ SKUTKU :-(

Moje posty kieruję zawsze do lewych rencistów, a ponieważ niektórzy wiedzą że nimi są,
nie mogą sie powstrzymać od skomentowania. Bo nie daj Boże, zaglądnie tu jakiś odpowiedzialny polityk,
przeczyta moje posty i co gorsza WCIELI JE W ŻYCIE. To byłby HORROR W BIAŁY DZIEŃ
dla lewych rencistów. Normalnie koniec świata.
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-19 20:14
Zgadzam się z "janjaneczek" !!!!!

MY PRAWDZIWI "ON" MUSIMY TRZYMAĆ SIĘ RAZEM, BO LEWI RENCIŚCI NAS PO PROSTU WYKOŃCZĄ!!!!
I tak mamy już przez nich przechlapane. Prawdziwi ON wiedzą o czym piszę, a lewi renciści NIGDY tego nie pojmą.
Takie są fakty i takie jest życie. Każdego dnia muszę się o tym przekonywać.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-01-19 21:19
Janeczku nie przejmuj sie takimi ludkami jak Marcel ..   każda grupa ma swego Palikota
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-20 14:34
Tak samo jak lewi renciści maja swojego Leppera i Giertycha
A ja wolę mieć Palikota, bo człek jest nawet kumaty.
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2008-01-20 18:31
Użytkownik marcel nie jest ani administratorem tego Forum, ani pracownikiem Integracji. Nie wiem skąd się wzięły Pana podejrzenia, ale są niesłuszne. Co do stwierdzenia, że większość użytkowników zraziła się do Forum przez marcela - nie będę z tym polemizowała, gdyż jest to Pana prywatna opinia. Chciałabym natomiast zaznaczyć, że wszyscy Państwo obecni na Forum macie takie samo prawo do wyrażania swoich opinii. To jest Wasza przestrzeń do dyskusji, i będzie taka, jaką ją sami stworzycie.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-20 18:47
Dziękuję Adminowi_01 za to co napisał.

Też jestem zdania, że dopóki ktoś nie łamie regulaminu forum (tu można przytoczyć całą masę przykładów, wulgaryzmy, groźby itd itd),
ma pełne prawo do wyrażania swoich opinii, które nie muszą być zgodne ze wszystkimi.

Nikt nikogo nigdy nie zmuszał do czytania moich opinii, zgadzania się z nimi, a na pewno do odpisywania na nie.
Masz ochotę to pisz, nie masz to nie pisz. Ja nigdy nie użyłem wulgaryzmu, nie wyzywałem nikogo od różnych.

ZROZUMCIE JEDNO. FORUM TO JEST MIEJSCE PUBLICZNE GDZIE KAŻDY MA PRAWO PISAĆ.

CZY TO AŻ TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ??????????????
Nadrzędny Autor Wolodia Dodany 2008-01-21 18:53
Logując się na forum "Niepełnosprawni" sugerowałem się treściami zawartymi w gazetce "Niepełnosprawni" gdzie po przeczytanym artykule jest odnośnik "jeśli masz pytania wejdź na forum" i dalej podtrzymuje swoje zdanie a także jest ono poparte wypowiedzią innego internauty z tego forum - problemy powinny byc omawiane rady powinny być dawane krytyka i obelżywe slowa pod adresem innych Forumowiczów nie poinny mieć miejsca a jeżeli mają takie miejsce po to jest administrator strony moderator ...serdecznie pozdrawiam Administratora za wykazanie dobrych checi w kierunku porozumienia .
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2008-01-20 08:40 Zmieniony 2008-01-20 08:43
Witam
Szanowny Panie ( Wołodia ). Nie mylił się Pan że jest to forum po to aby się poradzić, porozmawiać i wymienić poglądami. To forum jest jednym z niewielu, które ma swój styl.
Co do forumowiczów - no cóż. Moim zdaniem, popełniany jest tu jak i na wielu forach, jeden podstawowy błąd, a mianowicie: zapomina się o temacie poruszonym przez pierwszy post pisany przez pierwszego uczestnika w rozmowie. Proszę zauważyć, parę postów na początku zawierają symptomy poruszanego tematu a już dalsze ustosunkowują się do wypowiedzi ostatniej osoby i w ten sposób tworzy się niepotrzebną hybrydę tematu z samego początku.
Szanowny Panie. Tu nie chodzi o nienawiść jednego do drugiego ON. Tu chodzi często o niezrozumienie i flustrację jaka panuje w Polsce jeśli chodzi o sprawy ON.
Naturalnie - nie powtarzając się - trzeba ignorować wypowiedzi osób, które w wypowiedziach używają niecenzuralnych słów, nie mieszczących się w etyce kontaktów ludzkich. Lecz od tego jest priv aby wpisać nazwę administratora i zgłosić ten fakt. Nikt nie musi godzić się na styl wypowiedzi nam nieodpowiadający.
I jeśli mogę poradzić wszystkim. Odpowiadajmy na temat poruszony ściśle w poście początkowym. Unikajmy zmian tematów w pionach bo całość tworzy chaos.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-21 19:04
Order to może wręczać np. Prezydent.
Marszałek i inni co najwyżej wyróżnienia.
Nie wiesz co to jest forum i od razu chcesz wszystkich kasować.
To przypomnę ci, że takie kasowanie stosowało UB i SB za czasu PRL-u.
Od prawie 18 lat mamy już demokrację i wolność wypowiedzi.

Mnie też nie podobają sie twoje wypowiedzi i co... nie nakłaniam nikogo do kasowania twoich postów!
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-01-22 08:20 Zmieniony 2008-01-22 08:27

>>>>>>>>>>>>Chciałabym natomiast zaznaczyć, że wszyscy Państwo obecni na Forum macie takie samo prawo do wyrażania swoich opinii. <<<<<<<


Szanowny Panie adminie..  Skoro użytkownik marcel . Publicznie uważa że wielu  tu piszących  lub  czytających forum  ( to są jego sformułowania ) ma   ludzie mający lewe renty czyli  publicznie pomawia ludzi  o czyn prawnie zabroniony.. Dodam takie publiczne oskarżenie  innych ad chock jest ewidentnym łamaniem regulaminu..  I powinna administracja na takie sformułowania reagować..  Posty łamiące polskie prawo lamia zarazem regulamin.. a oskarżanie wszystkich ( prawie  wszystkich) o czyn prawnie zabronionych  bez podstaw ku temu  jest takim czynem . Czynem łamiącym regulamin ba nawet prawo.. !!RP.  a dokładniej KK i KpK.

>>>>>>>Order to może wręczać np. Prezydent.


Marszałek i inni co najwyżej wyróżnienia.<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Kiedy na tym forum przestaniesz brednie wypisywać..??
Marszałek sejmu może  wręczać odznaczenia ..  z upoważnienia prezydenta .. ba występować o nadanie i  nawet przydzielać..w określonych sytuacjach konstytucyjnych..  Marszałek sejmu to druga osoba w Państwie  i może w określonej  sytuacji  konstytucyjnej zastąpić  prezydenta RP..
A zazwyczaj  ordery wręczają ludzie wyznaczeni przez prezydenta RP..
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-22 15:17
No to poczytaj Godunow co ty o mnie napisałeś w jakimś wątku

"Skoro masy tak fajnie to czemu  tu na forum ubliżasz innym użytkownikom..  Stroisz głupa lub człowieka  nienormalnego..??
No chyba że masz satysfakcje że komuś dołożysz  lub ubliżysz,,??  Dzika satysfakcja z tego..?? Taki rodzaj..upajania się. rodzaj sadyzmu..???"


czyli jestem głupol, jestem nienormalny, jestem sadystą! No i kto tu łamie regulamin i paragraf 212 kk!!!!

Nie pomawiam nikogo o nic (z imienia, nazwiska, czy nicku), tylko stwierdzam prawdę oczywistą. Zjawisko lewych rent jest powszechnie znane.

NIE POTRAFICIE PODAĆ ANI JEDNEGO PRZYKŁADU W KTÓRYM BYM ZŁAMAŁ REGULAMIN, DOBRE OBYCZAJE CZY PRAWO NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ - to was denerwuje, bo wiecie że mam rację.

MNIE DENERWUJĄ LEWI RENCIŚCI PODSZYWAJĄCY SIĘ POD INWALIDÓW, BO PRZEZ NICH CIERPIĄ PRAWDZIWI "ON". OCZYWIŚCIE LEWYM RENCISTOM TO TRUDNO ZROZUMIEĆ, BO CZUJĄ ŻE ICH STATUS QVO
JEST ZAGROŻONE. WIEDZĄ, ŻE JAK DOJDZIE DO WERYFIKACJI TO ZA NIC NIE PRZEJDĄ PRZEZ SITO.

A może to wy łamiecie regulamin, bo prośba o usunięcie użytkownika, który piętnuje zjawisko lewych rentek, powoduje że jest akceptacja z waszej strony na tego typu zjawisko. Pytanie tylko dlaczego???

ALE ZAWSZE JEST TAK, ŻE PRAWDZIWY "ON" STANIE PO MOJEJ STRONIE, A LEWI RENCISTI UDAJĄCY "ON"
BĘDĄ MNIE WYZYWAĆ, PROSIĆ O USUNIĘCIE ITD ITD ITD.

Spróbujcie wznieść się ma mój poziom erudycji, elokwencji i polotu.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-01-23 09:05

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>zyli jestem głupol, jestem nienormalny, jestem sadystą! No i kto tu łamie regulamin i paragraf 212 kk!!!!<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


Marcel niestety tak odebrałem Twoje posty i tak o nich napisałem.. ..  Wiesz trzeba by zdefiniować co znaczy ten niesprawny.. i ile jest tak zwanych  lewych rent.. Według danych ZUS Ren z tytułu niezdolności do pracy  jest około 1 milion 600 tysięcy.. Pozostali to renty rodzinne , socjalne  etc. . Można pytać czy to dużo czy mało i czy renciści mogą pracować.. i czy im wszystkim należy się renta..  A  i Polskie prawo jest kulawe w tym zakresie . w jednym miejscu ustawa o FUS z roku 2005  okręsla  przyznawanie  rent  takie kuriozum.. całkowicie niezdolny do pracy.. a druga usatwa mówi ze ten delikwent może dorobić i wymienia kwotę.. Jeżeli masz orzeczoną  pełną niepełnosprawność  orzeczony zakaz pracy to powinien żadnej pracy nie wykonywać.. Jeżeli chcesz pracować to decyduj się na  rentę .. typu częściowo niezdolny do pracy..
W roku 2005 wprowadzono w ustawie o FUS kolejną niedorzeczność.. czyli zlikwidowano renty na zawsze ( stale) jeżeli ktoś nie ma nóg  to mu nogi za dwa lata odrosną ?? ) Można by tak pytać..

>>>>>>>>>>>>>>>>MNIE DENERWUJĄ LEWI RENCIŚCI PODSZYWAJĄCY SIĘ POD INWALIDÓW, BO PRZEZ NICH CIERPIĄ PRAWDZIWI "ON". OCZYWIŚCIE LEWYM RENCISTOM TO TRUDNO ZROZUMIEĆ, BO CZUJĄ ŻE ICH STATUS QVO<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< 


Pytanie jak wielkie jest zjawisko .  I moim zdaniem nie można rzucać oskarżeń jak to Ty robisz.. .. Jedynym rozwiązaniem byłaby weryfikacja  rent stałych przyznanym na stale i jestem za..  tym . Ja przez 14 lat(8 komisji w marcu kwietniu następna)  przebywania na rencie średni co półtora roku mam do czynienia z różnymi komisjami  ZUS-u i mógłbym  wiele na ten temat pisać o pracy sposobie orzekania.. etc..  Wątpię aby w grupie  rencistów którzy  co pewien czas stawiają na komisjach byli tak zwani lewi.. Jest natomiast pewna grupa ludzi z rentami stałymi ma  renty przyznane za nic . Skoro on taki rencista cale lata nie zawita do lekarza..  to nasuwa się pytanie.. Moim zdaniem trzeba by przeprowadzić weryfikację rent stałych bo tam ukrywa się wielu tak zwanych lewych..  I rzeczywiście warto z tym walczyć..

>>>>>>>>A może to wy łamiecie regulamin, bo prośba o usunięcie użytkownika, który piętnuje zjawisko lewych rentek, powoduje że jest akceptacja z waszej strony na tego typu zjawisko. Pytanie tylko dlaczego???<<<<<<<<


Wiesz gdy by nie pewne wyjaśnienia..  ( ale zostawmy to na boku)   ja odnosiłem wrażenie całkiem odwrotnie to właśnie człowiek z lewą rentą podnosi raban, o niesłuszne renty..  Bo czasami jest tak ten  najbardziej winny udaje najbardziej niewinnego.. Nie ma możliwości weryfikacji.. 
Dodam jedynie zazwyczaj  tych lewych rencistów o raczej tu na forum brak.. bo to zazwyczaj ludzie w moim wieku.. ( mam 50 lat) a moje pokolenie niestety  kiepsko obchodzi się. Z takimi mediami jak Internet.. A ci młodsi zazwyczaj są co kilka lat weryfikowani przez ZUS..
Dlatego j nie jestem zachwycony takim stawianiem sprawy  jak Ty to stawiasz.. Można toczyć dysputy co to znaczy ON czy ten  co nie ma np. kończyn > Czy ten co wiele chorób przewlekłych.. można a nawet trzeba..

>>>>>>>>>>>>>>>>


Spróbujcie wznieść się ma mój poziom erudycji, elokwencji i polotu.<<<<<<<<<<<<<<<<<

Nigdy nie wnoszę sie  na poziom bez podstawy oskarżania innych..  Odnoszę się do problemu..
Nie można każdego atakować i wychodzić z założenie ze to lewy rencista..
Kto pobiera lewa rentę łamie KK a kto  o tym wie i nie donosi też łamie. KK . . Idąc tym tokiem rozumowania .. Poniekąd równałbym się Twoim poglądom  Ale ja daleki jestem od tego typu oskarżeń..
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Viktor Dodany 2008-01-23 12:24
Godunow... nie warto zaprzątać sobie głowy "marcelem" i jego obsesją na punkcie lewych rentek... Ja przed chwilą otrzymałem decyzję ZUS o przyznaniu mi renty... ciesze się z tego bardzo bo mimo iż pracuję to jednak wiele kasy wydaję na leki i rehabilitację...
Jestem dzisiaj w świetnym nastroju. Pozdrawiam gorąco w ten styczniowy dzionek :-))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor tomcio58 Dodany 2008-01-30 13:19 Zmieniony 2008-01-30 13:25
Marcel co do lewych ret masz racje ale co reszty to  wydaje mi sie ze wokul ciebie niema osob w gorszej sytulacji zycowej jak ty jestes a to jest nie prawda. Wybierz sie kiedys na zlocik iponu to poznasz wspanialych ludzi nie siedz w domu i urzalaj sie nad soba. pazdrawiam
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-30 19:36
Ale ja się nie użalam nad sobą, tylko piszę o tym co mnie denerwuje. A denerwują mnie lewi renciści, którzy wyłudzili renty.
I tak uważam, że są gorsze przypadki ode mnie, ale tych  co z własnej winy tacy są nie traktuję jako ON, bo to byłoby
po prostu nieuczciwe. Gloryfikować głupotę - NIGDY!

Po twoim poście widzę, że nie masz większych problemów z poruszaniem się, dlatego pewnie nie do końca mnie zrozumiesz.
Nadrzędny Autor tomcio58 Dodany 2008-01-31 13:38
NO WYBACZ ALE COdo mojego poruszania sie to sie bardzo mylisz wiesz co to jest zwyrodnienie stawu biodrowego jak nie to ci powiem 10 centymetrow noga krudsza bul przy chodzeniu a tagrze w nocy. tak ze moje poruszanie nie wyglada wspaniale a i tak sie nie poddaje i nie placze....
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-23 15:20
Ze wszystkim lub prawie wszystkim się z tobą zgadzam "godunow". Nigdy nie twierdziłem i dalej przy tym zostaję, że nie wszyscy na tym forum lub w ogóle wszyscy ON to lewi renciści. Wiem, że tak nie jest.

Wiem również, że istnieje te haniebne zjawisko lewych rentek i grup (znałem kobietę, która "odziedziczyła" II grupę po mężu - wyobrażasz to sobie!). Dlatego też, wszystkie moje posty o lewych rentach kieruje wyłącznie do lewych rencistów. Zasada jest taka - UDZERZ W STÓŁ A NOZYCE SIĘ ODEZWĄ.

Jedynym sposobem na wyeliminowanie tego zjawiska jest rozpoczęcie dysksji, określenia standardów ON a później powszechna i obowiązkowa weryfikacja. Stałe renty, wbrew pozorom, też można weryfikować i ZUS to robi.

Obecnie są 3 grupy (choć teraz się nazywa stopień niezdolności do pracy). Co to znaczy 3 grupy. To sa jakieś miejsca medalowe.

Przecież to nienormalne, że ktos kto jest samodzielny -nawet nie mając nóg - ma I grupe, i ten co np. lezy jak kłoda też.

Z tego co się orientuję Parlament Europejski rozpatruje wprowadzenie procentowego uszczerbu na zdrowiu. czyli dokładnie tą samą zasadę co Zakłady Ubezpieczeń Życiowych przy określenianiu wysokości odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu.

Ja na razie pracuję w domu i jest ok. Renty nie pobieram - jestem młody choć te 5 lat chyba się uzbierało. O pracę poza domem się nie staram. Mieszkam w duuuuużym mieście, które będzie współorganizatorem EURO2012.
Tylko nic z tego nie wynika. Są niskopodłogowe autobusy, z których nie da się korzystać (złamane klapy, autobus nie przyjeżdza i wiele innych kuriozalnych problemów). Są niskopodłogowe tramwaje, tylko co z tego, jak nie dostanę się na przystanek bo muszę skorzystać z przejścia podziemnego - windy oczywiście nie ma.

Więc jak mam się umówić na spotkanie z pracodawcą???, skoro nie wiem czy na rozmowę kwalifikacyjną przyjadę na czas lub czy w ogóle przyjadę. I tak byłoby codziennie. PO CO KOMU TAKI PRACOWNIK??????

A ile razy koło mnie przechodził ktoś o kulach na I grupie. Czy to jest OK? Chodzi, jest samodzielny i ma I grupę??????

Nawet w PFRON ustawiają się zdrowi do różnych programów. A nie po to jest ta instytucja.
Codziennie przez zdrowych lewych rencistów, obraz prawdziwego ON jest fałszowany.

WERYFIKACJA TO MÓJ CEL. JA JUŻ NAJWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE MAM TEGO DOSYĆ.

Uważam, że skoro ktoś ma już taki stopień niepełnosprawności to oczywiście niech ma rentę nawet gdy nie przepracował ani jednego dnia. Jakby nie było Państwo wydaje na zbirów po 2 tys zł miesięcznie, więc na ludzi którzy nie zwałsnej winy sa ON też niech daje. Taki jest cel istnienia Państwa.
Ale rozdawanie wszystkim na lewo i prawo! Sorry, nie na tym świecie.

JołJoł

Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-01-30 18:15
a więc Tak posłuchaj człowieku Kasztan24-Marcel i nazywaj się jak tam chcesz

dożyjesz tej weryfikacji ale przy okazji i z tobą reforma służby zdrowia zrobi porządek

a poza tym pamiętam -pamiętamy TWOJE  życzenia na święta Bożego Narodzenia ---administrator je wyciął, ale ja je przypomnę "życzyłeś aby kolejny ktoś złamał sobie kręgosłup i wtedy będzie prawdziwym ON"

a wiec wypowiedziałeś złowieszcze słowo ,,,,i powiem ci więcej zamknij już się , jesteś nieobliczalnym niegodziwym człekiem-----

a dla wszystkich do wiadomości  -------tak jest ktoś komu złamał się kręgosłup  

odejdź i bij się w pierś.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / rewloryzacja rent (11910 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill