www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / rozwód (2297 - wyświetleń)
- Autor agnieszkaz Dodany 2006-09-26 07:03
Jakie dokumenty trzeba złożyć o rozwód?
Mąż pracuje na czarno, często pije i wstrzyna kłótnie, znęca się nade mną psychicznie, a jestem niepełnosprawna(na chemii mam guza mózgu). Co mogę zrobić, żeby mieszkanie po rozwodzie przypadło mnie? Mąż jest głównym najemc, ale dostaliśmy je bo jestem niepelnosprawna, jego rodzice podpisali dokument, że będą nam pomagać finansowo ale nigdy nie pomagał. Zabrali mi dokumenty z mieszkania i chcą dowieść, że jego rodzice niby za nie płacą, a tak nie jest sami je opłacamy. wszystko co mamy jest na raty, ale na teściową czy mam szansę to dostac?
Jego nigdy nie ma jak mam wziąć chemię, ani gdy mam ataki. Mamy samochód warty 2,500 zł, a w umowie jest 800zl żeby nie płacić ZUS.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2006-09-26 13:01
Istnieją organizacje wyspecjalizowane w pomocy kobietom w sytuacjach kryzysowych. Udzielają one bezpłatnych porad prawnych, pomocy psychologów, dysponują specjalistycznymi publikacjami.
Proponujemy kontakt z Centrum Praw Kobiet:
http://www.cpk.org.pl/pl.php5/on/home
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / rozwód (2297 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill