www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Wy wam tylko głópoty w głowie, czy wy zmądrzejecie?? (Strona 4) (264140 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-02 19:27
Czemu ty nie przestaniesz "Szczekać" skoro Cie nie interesuje tematyka, tylko wiecznie wpierniczasz się a antenę jak Rus na Radio Wolna Europa... Nie masz szans ze mną i tyle... Więc podwiń ogon i do budy, już cie tu nie ma, jak nie potrafisz się dostosować do tematu to wobec ciebie można poczynić te same kroki których ty używasz wobec innych...
Zegnam Pana... i nie odpowiadaj bo i tak cie mam głęboko GDZIEŚ...Jesteś blokowany
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-03 09:41
JA CIEBIE NIE ZABLOKUJE BO CHCE OBSERWOWAC JAK SIE SKRECASZ ZE NIE MOZESZ SOBIE WSZYSTKICH PODPORZADKOWAC I JAK STEKASZ Z NIEMOCY
MASZ RACJE NIE BEDE SIE Z TOBA SPIERAL A TO MIEDZY INNYMI Z TEGO SAMEGO POWODU DLA KTOREGO KAZDY RYCERZ MIAL GIERMKA
JAKBYS NIE WIEDZIAL TO GIERMKA SIE MA PO TO ZEBY NIE POTYKAC SIE Z NIEWARTYMI WYCIAGNIECIA MIECZA :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-03 09:43
JAK PRAWDA W OCZY KOLE YO NAJLEPIEJ ZABLOKOWAC ALBO ZROBIC TO CO STRUS :-)
Nadrzędny Autor rafallbn1981 Dodany 2009-04-03 10:13
cieszmy sie ze mamy 500 zl renty, ze raz na 5 lat daja nam elektryczne wozki o ile bedziemy miec to szczescie ze dostaniemy, cieszmy sie ze zyjemy. tylko szkoda ze sprawni maja niezle wyplaty z pfron, a nnam mowi sie ze niemaja kasy na nas.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-02 14:14
WILLI TY OD POCZATKU POPIERASZ NORBIEGO
NAPISZ CO WAS LACZY
TYLKO PO 22
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-04-03 12:40
Tak, Szczerbaty, masz rację że popieram Norbiego i wielu go popiera, lecz tak się składa że nie na tym forum, te forum, jest opanowane przez anty ON,(nie wszyscy) anty barierowiczów (choć nie wszyscy ale wiekszosc) i antysemitów (takich jak Ty). Którzy usilnie z całej siły zbijają z tematu. Zauważyłem że tu na tym forum chciałoby kierownictwo tego całego portalu pisać: Ooo, jak są uradowani, jak się śmieją, jak im dobrze, jacy są szczesliwi. A te brudy i nie dosiągniecia, korupcje i matactwa jak najgłebiej ukryc. Dlatego chcą Was wszystkich niepełnosprawnych pozamykać i nie puszczac na swiatło dzienne. Tak Szczerbaty a ty ich jeszcze popierasz. Wesz przestaw swoje szare komorki i zacznij myśleć normalnie jak normalny czlowiek, chyba że nalezysz do zdrowych i podszywasz sie jako niepełnosprawny i wszystko co niepełnosprawni tu piszą dla ciebie jest glupotą i uważasz że "STĘKAJĄ". Obyś ty "cwaniaku" nie zaczął jak oni "STĘKAĆ" z czasem.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-03 13:05
Willi czy tym razem zbyt mocnych słów nie użyłeś? Co Ty o nas wiesz?
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2009-04-03 13:48
Ja też Willego i Norbiego popieram, a skąd wiemy i co wiemy nie musimy sie nikomu tlumaczyc, wszystko co Norbi i Willi piszą co do joty się zgadza i musialby byc ktoś głupcem aby tego nie zauważył.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-04-03 14:28 Zmieniony 2009-04-03 14:30
Pisząc o tym co dzisiaj nie zapominajcie o tym co wczoraj ...było . To ,że już są rozwiązania ,które są wybudowane z myślą o osobach poruszających się wózkiem świadczy o tym ,że ktoś myśli o nas ,że temat jest widoczny . Pewnie nie małą zasługę w tym mają wszyscy nie bojących się wyjść z domu . Przez taki zmagania się z trudnościami pokazujemy co nas trapi :-( .
Nie będę się tłumaczył skąd to wiem ,ale wiem ,że są takie miejsca w których ON czuje się nie dyskryminowany i że tych miejsc jest coraz więcej . Pewnie ,że nie wystarczająco ,ale więcej ... Pamiętam te gruszki na wierzbie ,ale tym panom już podziękowaliśmy ... Pewnie ,ze nie wszędzie ,ale jest lepiej niż było . Teraz naprawdę lokalni decydenci coraz częściej są rozliczani ze swoich kadencji .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-03 14:15
Więc wolę być tym głupcem co rozpacza,że nic nie potrafi tylko klikać tu w kólko to samo.
Zatem miłego klikania bo poza paroma fotkami nic więcej nie wpłynęło.

Małe pytanie do warszawiaków: Dlaczego u was tak strasznie trudno się poruszać? A może zamiast sie uzalać zaczniecie od stolicy? Bo od 30 lat nic sie nie zmieniło no chyba że na gorsze :-(
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-03 15:23
NAZWIJ ZYDA ZYDEM TO CI POWIE ZE TO DYSKRYMINACJA
PARANOJA !!!!!
WRZESZCZYCIE COS O TYM ZEBY BYLO ROWNOUPRAWNIENIE
A NIE DAJECIE TZW PELNOSPRAWNYM PISAC NA TYM FORUM
DLACZEGO ICH DYSKRYMINUJECIE
DLATEGO ZE NIE MAJA ORZECZENIA O NIEPELNOSPRAWNOSCI
WIELU Z TU PISZACYCH MA JE ZA KASE
Nadrzędny Autor piotrsarota Dodany 2009-04-03 15:30
WITAJ SZCZERBATY-TY STARY WARIACIE-MIŁO CIĘ ZNOWU USŁYSZEĆ.
Nadrzędny - Autor piotrsarota Dodany 2009-04-03 15:26
Willi popieram Was w tej walce-całe szczęście,ze ja mieszkam na wsi zabitej dechami.Tu nie ma żadnych krawężników,nie potrzebny mi nawet wózek,bo nie miał bym nim gdzie jeździć.Mieszkam w chatce pod lasem,więc z góry bym zjechał,ale pod górę potrzebny by był wyciąg(kołowrót),Więc wolę chodzić w protezach,wtedy wszędzie zajdę,wszędzie wyjdę(na drabinę,na drzewo,na piętro po schodach)-żaden problem.Przejechać z jednego końca Polski na drugi,to kwestia kilku godzin.PRZEPRASZAM,WIEM-NIE KAŻDY MA ZDROWE RĘCE itd,itp.Jesteście młodzi walczcie o swoje prawa,dla siebie i dla innych-dla TYCH,którzy sami sobie w życiu nie poradzą.Ja jestem za stary-od niedawna dopiero umie włączać komputer,A dwa lata temu nie było u nas nawet internetu-trzeba było korzystać po przez moduł .
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-03 15:28
ONI NIE WALCZA TYLKO STEKAJA
A JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O KASE
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-03 15:41 Zmieniony 2009-04-03 15:57
Zamknij ten twój szczerbaty dziób, Szczerbaty i grzecznie słuchaj jak starsi rozprawiają dzieciakom rozbrykanym zwłaszcza takich ty tu nie dopuszczamy do głosu chyba że będą grzeczne...:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-03 15:30 Zmieniony 2009-04-03 15:43
Brawo Ella

Teraz pokazałaś klasę... Dobrą klasę... W Warszawie się jeszcze nic nie zmieniło, chyba że na gorsze a tam idzie najwięcej pieniędzy z podatków... Jednocześnie tam najwięcej zarabiają i jest najdroższe życie...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-03 15:52
Tylko że ja w Wawie jestem gościem. Dlatego napisałam że pod latarnią najciemniej a znam Wawę od 30 lat. Zero zmian dla ON. Trójmiasto Wrocław czy Małopolska a dokładniej Kraków, Wieliczka,Nowa Huta są dostępne dla On. Owszem na upartego i tam znajdziesz problem ale nic nie zrobi się expressowo.U siebie nie mam aż takich problemów. Nawet do apteki jak zadzwonisz to przyjdą sami po receptę. Chociaż i u mnie znajdziesz progi bo napewno są chociażby w szkołach.
Zdjęcia? - ja nie mam co wysyłać. Tu gdzie się obracam nie mam progów i dyskryminacji. Podano stronkę dla fotek i co cisza po paru nadesłanych fotkach. Więc o co ten krzyk?
Nadrzędny Autor piotrsarota Dodany 2009-04-03 16:02
Poproście górników-jak będą strajkowali w Warszawie,to Wam pomogą porozbijać te krawężniki (to dobre chłopy)-nie odmówią.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-03 16:05
Jednak zapewniam Cię, że są takie miejsca w że jest na każdy metrze tak źle że nawet niewiedzą że istnieją autobusy niskopodłogowe, a windę znają tylko z telewizji...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-03 16:43 Zmieniony 2009-04-03 16:46

>Teraz pokazałaś klasę... Dobrą klasę... W Warszawie się jeszcze nic nie zmieniło,chyba że na gorsze a tam idzie najwięcej pieniędzy z podatków... Jednocześnie tam najwięcej zarabiają i jest najdroższe życie... <


Pewnie dlatego,że mają do czynienia z elementem napływowym ,który nie potrafi się dłużej utrzymać u władzy niż jedna kadencja . Zmienność zaś ta jest tak szybka i nieustanna,że przedwyborcze obietnice nie są w stanie być zrealizowane ;p) .A swoją drogą to współczuje Warszawiakom . Powinno się im płacić szkodliwe za życie w uciążliwych warunkach : te ciągłe manifestacje ,uprzywilejowane limuzyny ,gwiazdy i gwiazdki srebrnego ekranu ,którym się wydaje że są pępkiem świata . Koniec świata .

Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-03 17:18
JEDNI WOLA WIES INNI MIASTO
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-03 18:44
A ty Szczerbaty ani nie pasujesz do miasta ani na wieś a do "PIERDLA" z tobą bo rasiści są zamykani... Mojego kolegi obrażasz... Żyd nie Żyd, też człowiek... Więc nie podnoś głosu, gdy nie masz pozwolenia, synusiu maluteńki... Bo możesz pójść za kratki... :-)
Nadrzędny Autor piotrsarota Dodany 2009-04-03 17:28
Dlatego my nie chcemy stolicy w Krakowie.Niech się Warszawiaki męczą z pasibrzuchami-wolimy turystów.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-03 17:42
I chyba Piotr ma rację.
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2009-04-03 18:23
ehh żałośni jesteście. SKORO JEST WAM TAK DOBRZE TO CZEMU NARZEKACIE NA PAŃSTWO?
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-03 18:52
A czy ja piszę że mi jest dobrze... Ja piszę że mi jest ŹLE... Tylko nasi oponenci nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć że jest gorzej niż ŹLE..
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-04-03 18:40
Ellu

> Małe pytanie do warszawiaków: Dlaczego u was tak strasznie trudno się poruszać? A może zamiast sie uzalać zaczniecie od stolicy? Bo od 30 lat nic sie nie zmieniło no chyba że na gorsze  :-(


Coś się zmieniło jednak - może nie na tyle na ile powinno, ale się zmienia. Widzę, bo tu mieszkam. :-) Tyle, że bardziej na nowo budowanych obrzeżach, niż w centrum. Tabor komunikacji miejskiej też jest w coraz większym stopniu wymieniany na niskopodłogowy. Ale tak jak mówię - zmiany najlepiej widać zdecydowanie poza centrum. Czyli poza tymi okolicami, które najczęściej odwiedzają przyjezdni niepełnosprawni. I to jest jednak poważny problem.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-03 19:12
A więc jest problem a przed tym mówiłaś że nie ma problemu.. A co mają robić "ON" na prowincji, na Śląsku i na wschodzie Polski tam jakby czas się zatrzymał, tam dopiero jest urzędnicze "BARACHŁO"... Mam dużo przykładów bezmyślności na swoich forach wystarczy tylko przeczytać...
Nadrzędny - Autor piotrsarota Dodany 2009-04-03 19:46 Zmieniony 2009-04-03 19:50
Bo SZCZERBATY NIE MIESZKA W MIEŚCIE TYLKO NA WSI,MA WŁASNY DOM I MAMUSIĘ,KTÓRA MU GOTUJE OBIADKI i(pierze mu majtki).MA KOLEGÓW I ODDALONY O 2 KM PIĘKNY OŚRODEK REHABILITACJI ,W KTÓRYM ZNA OD 30-LAT WSZYSTKIE PIELĘGNIARKI.Są naprawdę fajne .
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-03 22:17
Aha to taki bohaterek z tego naszego Szczerbusia... Gdyby wiedział ile kosztuje chlebek i masełko to by się tak nie mądrzył... Nie wiedziałem że to taki na pozór spokojniutki kotek udający Lwa... Szczerbusiu, pokaż się tylko... Nio...cio ty kociku... Hahahaha... Wyszło sidło w worka...
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-04 09:21
LUDZISKA NORBI ZALOZYL STRONKE ZEBY W NIEJ BYC PREZESEM
NO BO TAK TO KIM BY BYL :-(
STEKACZEM-SEKACZEM HA HA HA
Nadrzędny Autor piotrsarota Dodany 2009-04-04 13:05 Zmieniony 2009-04-04 13:09
Przepraszam-rzeczywiście zachowałem się jak baba-to są sprawy osobiste i nie powinno się tego poruszać na forum.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-04 13:18
Szczerbusiu, kociku... Ja mam strony internetowe a ty nie masz , oj jakiś ty biedniutki, wyżal się, a jak nie będziesz umiał założyć stronki to ci jeszcze pomogę i będziesz też Szczerbaty Prezes...
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-04-04 15:05 Zmieniony 2009-04-04 15:15
Szczerbaty!
Tak, Norbi jest Dyrektorem, był nawet na kierownicym stanowisku w jakieś spółdzielni, pracował, zna się na prowadzenieniu ludzmi a ty, co takiego pokazałeś, jak Cie mamulka karmi i opiera swoje obś..ne majty. I ty się masz celność wyśmiewać z Norbiego. A to że ma strony w internecie, o to ci chodzi a wiesz dlaczego ma te strony? Chłopie, zrób sobie porządek na własnym podwórku a potem gadaj o kimś innym. Norbi zna kilka języków obcych i  bezbłędnie nimi włada a ty, Szczerbaty nawet nie potrafisz dobrze pisać w swoim ojczystym języku.
Nadrzędny Autor gruszka Dodany 2009-04-04 16:00
Szczerbaty, jesteś jak dzieciak który za wszelką cenę chce być w centrum uwagi innych kolegów a prawda jest taka że te czasy dawnego twojego mocnego słowa  minęły w niepamięć . Norbi ma klika stron nie tylko tą co ty widziałeś, on także jest dyrektorem naszego portalu, jesteśmy z niego dumni że stał  się jeden z nas. Bo to świetny fachowiec, zna się na prawie wszystkich tematach. Dlatego będziemy go chronić od takich nie porządnych ludzi jak TY, Szczerbaty, odczep się od Norbiego. To na razie dobra rada.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-04 12:53
Norbi, Piotr niesmaczne to się robi. Zachowujecie się jak baby na targu.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-04 13:20 Zmieniony 2009-04-04 14:08
Jak to, niesmaczne... A Szczerbuś może na mnie tak nachodzić???? Ja tylko się bronie...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-04 16:50
Norbi odpowiedz Bogince
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-04 16:54
Nie wiem o co jej chodzi....
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-04-03 20:10

> A więc jest problem a przed tym mówiłaś że nie ma problemu.


Bądź łaskaw zacytować post, w którym pisałam, że nie ma problemu.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-04 17:04 Zmieniony 2009-04-04 17:20
Wszystko, ważne było ale oprócz "ON" i dlatego tak we W-wie mają i to jest problem, tak aby jak najmniej było "ON" na śródmieściu, podobnie jak bezdomni, to byłaby plama a plamy trzeba likwidować... Ponieważ nie można Europie pokazać że Polska ma problem z niepełnosprawnymi... Bo nie robiąc "porządku" zgarnęli na nas grubą forsę z UE. A jeszcze prawie nic nie zrobiono w tym zakresie, "prawie nic" a mogli więcej, lecz Polska jest jak beczka bez dna, w każdej gałęzi gospodarczej bo "każdy kto nosi wyżej to ma i znika", jak za komuny... Tak, Boginka, taka jest prawda i tu boli władze... A nam się nadal mówi po prostu "nie ma"....
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-04 17:19
Nie odpowiedziałeś(gdzie ten cytat?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-04 18:20
BEEEEEE
LUDZISKA NORBI ZACZOL PIERWSZY BEEEEE :-(
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-04 18:33
Tak, to pokaż w którym miejscu... Ja, nigdy nie wszedłem w temat Ci, Szczerbusiu, w temat a jedynie dyskutowałem i nigdy nie z takim językiem z rynsztoku nie operowałem a zwłaszcza na tym forum, a jeszcze nikogo takimi słowami jak ty użyłeś i ty się zaliczasz do porządnych ludzi, może i tak ale jesteś rozbrykany, wszystko co chciałeś dostawałeś... Dlatego jesteś taki jaki jesteś, kociaty.... :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-04 18:34
Chyba wydaje Ci się, Malti... :-) Jednak odpowiedziałem....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-04 18:43
NORBI NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ WPROST BOGINCE. NIE WYKRĘCAJ SIĘ OD ODPOWIEDZI.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-04-04 19:19
Ellu, maltabar - spokojnie. Moim zdaniem Norbert rzeczywiście mi nie odpowiedział (bo prosiłam o pewien konkret i go nie dostałam), ale nie róbmy z tego kolejnego powodu do sporu.

Norbercie - wyjaśnię. Kiedy ktoś twierdzi, że ja coś powiedziałam, a ja się z tą opinią nie zgadzam bo nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek miała taki pogląd, proszę o przytoczenie cytatu z wypowiedzi albo podanie jej daty. Na forum jest to proste, bo zapisane są wszystkie, a ja generalnie swoich postów nie kasuję. Jeżeli więc gdzieś przeczytałeś moją wypowiedź, w której pisałam że nie ma problemu barier w Warszawie, bądź łaskaw podać konkretny cytat lub datę. Musisz przecież mniej więcej pamiętać w jakim kontekście padła, jej znalezienie nie powinno więc być problemem.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-04 20:56 Zmieniony 2009-04-04 21:24
Może nie masz problemu z barierami, no i co z tego... Ja już nie pamiętam tego postu, więc daj sobie spokój jakimś tam zapomnianym postem, nie chcę po prostu wracać do tego postu ani do tej sprawy... Żyj i daj żyć innym, to jest błaha sprawa i nie róbmy z igły widły... A jak już to masz mieć.... Poczytaj sobie... http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=63864;hl=antybudynek
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-04 22:22
Mam wrażenie ,że Ten pan nie wie o czym pisze . Powołuje się na okoliczności ,których nie było ...   . Może to mieć związek z muzyką ,a raczej graniem . Mając dobry słuch jest się w stanie coś zagrać nie znając nut . Takie granie z powietrza rozbudowuje w człowieku konfabulację ,zmyślanie .Dobrze jeżeli potraf zapanować nad nią i trzymać w ryzach . Te typy tak mają ,że nie wiedzą gdZie granica . Pewnie słowo przepraszam ,to coś tak odległe  i wielkie ,że przez gardło nie przejdzie . Pozdrawiam i przepraszam za takie tam pisanie ;-) .
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-04-05 00:22 Zmieniony 2009-04-05 00:32
Amalian... mam pytanie (luźno związane ze stanem Warszawskiego /śródmieścia/) - chcesz jeszcze zdjęcia tych Canalettów w szkle? Czy już sobie sam zrobiłeś? :-)

/Edit/
Nrobercie - po tej odpowiedzi dla mnie sprawa jest jasna. Bo o stanie Warszawy raczej nie mamy co rozmawiać - ja najwięcej osób niepełnosprawnych widuję właśnie w Śródmieściu (Uniwersytet Warszawski ma sporo takich studentów, Krakowskie Przedmieście do czegoś się nadaje po remoncie - choć nie do wszystkiego tak jak powinno, a osoby "migające" na ulicy widuję głownie w okolicy Instytutu Głuchoniemych na Placu Trzech Krzyży) pomimo tych wszystkich barier. Ale o tym, że my się w tej sprawie nie dogadujemy wiadomo od dawna, więc nie ma sensu ciągnąć jałowej dyskusji o tym czyja racja bardziej "mojsza" - patrzymy na to samo z dwóch zupełnie różnych punktów widzenia.

Kończę i pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Wy wam tylko głópoty w głowie, czy wy zmądrzejecie?? (Strona 4) (264140 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill