www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Wy wam tylko głópoty w głowie, czy wy zmądrzejecie?? (Strona 5) (264157 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2009-04-05 08:56
POWTARZAM BARIERY POZOSTAWCIE W SPOKOJU, ICH NIE ZLIKWIDUJECIE!!!!! ONE SAME Z CZASEM ZNIKNA. NIKT NIE WYCZARUPJE PIENIEDZY JESLI ICH NIEMA NA TEN CEL. SKUPMY SIE LEPIEJ NA INNYCH ZADANIACH.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-05 11:38 Zmieniony 2009-04-05 11:48
Rafał, bariery znikną, ale razem z nami bo prędzej pomrzemy albo nas przepuszczą przez komin, jak to robiono za czasów nazistów (Śmierć z litości)... A ty Amalian jak ci tak dobrze z tymi barierami chcesz to siedź w nich jak najdłużej... Ja mam inne zdanie co do usuwania barier, a więc trzeba pokazywać władzom o naszym istnieniu i też trzeba walczyć o swoje prawa do godnego życia, a nie na krawędzi ubóstwa za mizerne renty za które nie sposób wyżyć...  A to że gram nie ma nic wspólnego z moją wyobraźnia... Raczej Ty masz zbyt wyrobioną wyobraźnię chwalenia wszystkiego wokół nie widząc tego co jest dla wózkowicza istotne z tego powodu mam podstawę przypuszczać że wielu użytkowników tego forum podszywa się pod osoby niepełnosprawne...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-04-05 17:11

>A ty Amalian jak ci tak dobrze z tymi barierami chcesz to siedź w nich jak najdłużej... <


Masz problem ze zrozumieniem tekstu ? Wrzeszczysz ,że trzeba krzyczeć ,że trzeba walczyć ,ale dla kogo ??? Żeby sobie odpowiedzieć na to pytanie musiałbyś się namęczyć z naliczeniem do dwóch . Tak więc , by nie być posądzonym o złe wydawanie społecznych pieniędzy każdy gospodarz dwa razy popatrzy czy słusznie się je wydaje . Budować coś z czego nikt nie korzysta to niegospodarność ,więc nie krzycz a sprawdź ilu osobom ma to służyć .

>A to że gram nie ma nic wspólnego z moją wyobraźnia...<


To smutne :-( ,ale nie każdy musi być Szopenem ...Za to każdy powinien znać słowo przepraszam i oskarżając kogoś bezpodstawnie po prostu użyć GO . Nie wiem czy rozumiesz o co biega ???

>chwalenia wszystkiego wokół nie widząc tego co jest dla wózkowicza istotne z tego powodu <


Widzę zmiany jakie się dokonują na mych oczach . Pewnie ,że mogły by szybciej się dokonywać ,ale pewnie jeszcze nie wszyscy do nich dorośli . Czytałem ,że w pewnym mieście założono kamerę w windzie ,która ma umożliwić osobom poruszającym się wózkiem na wjechanie na wyższy poziom miasta . A to dlatego ,że często czuć ,że winda ta nie zawsze jest używana do celów do jakich została zbudowana . Peewnie to nie ON ,ale śmiem twierdzić że to również nie prezydent tego miasta ;-) .Nie wrzucaj nas do jednego worka ,to co ciebie wkurza mnie wydaje się bodźcem . Nie wiem dlaczego uzurpujesz sobie prawo do wskazywania na cel jakim powinni się zainteresować osoby na wózkach . Jesteśmy różni !

>mam podstawę przypuszczać że wielu użytkowników tego forum podszywa się pod osoby niepełnosprawne... <


Możesz sobie przypuszczać ,ale nie obrażać !!! A to robisz zarzucając im coś czego nie napisały .

Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2009-04-05 19:29
sluchaj, chcesz to krzycz, ale kazdy ci powie o ustawie. lepiej pomysl o innych celach. czy ty nie rozumiesz ze jesli niema kasy to niema?
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-04-05 20:53
Za co ma niby was przepraszać Norbi? Za to że odkrył że na tym forum podszywają się pod chorych? I ze wywalają z tematów? Czy macie wszyscy dobrze pod kapeluszami poukładane? To wystarczy tylko poczytać parę zdań w tematach o barierach i zygać się chce! Czemu was nie ma więcej, tylko ci którzy siedzą non stop, jak na upierdziel tylko jedni i ci sami... Nie ma Was tu więcej, to jest przecież forum "ogólnokrajowe", które podobno ma kilka tys. użytkowników, a widać tylko jednych i tych samych a reszta się zapadło pod ziemię. Albo, powiem wam co moim zdaniem się dzieje. Otóż większość ON wie o tym jak tu są traktowane sprawy i wie jak ich tu załatwiają. Szkoda gadać. Wolą szerokim i dużym kołem omijać to forum. Szkoda czasu marnować na was i czekać aż zmądrzejecie.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-05 21:11

>Za co ma niby was przepraszać Norbi? <


za to ,że oskarża nie mając dowodów !! Takie gdybanie nie poparte niczym jest tylko rozwalaniem tego forum . Sam jesteś tego przykładem ,że można się łatwo przeistoczyć  . Masz problem ! Pewnie to forum ci nie pomoże musisz się udać do psychologa . Nie wypowiadam się za całe forum ,ale mnie nie nabierzesz żałosny ' obrońco uciśnionych ' . Nie wiem czy mam się zwrócić do ciebie Willi czy Norbi ???
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-04-05 21:56
Dowody same za siebie mówią swoje. I choćbyś mi mowił swięte słowa i tak nie uwierzę ze tak nie jest jak Norbi tu pisuje i na to wychodzi ze ma 99% racji a tylko 1 % to są wątpliwości. A jeśli chodzi o psychologa to wiekszość co sie nie zgadza z Norbim powinno się do niego udać.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-05 16:33
Ależ oczywiście ,że tak . Nie wybieramy się do stolicy ze względu na koszty i czas ,ale jeżeli mógłbym prosić  o fotki - to proszę :-) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-05 17:19
Amalian szkoda nerwów. Lepiej już tu nic nie pisać. :-(
Nadrzędny Autor gruszka Dodany 2009-04-05 22:15
Ja też doszłam do takiego samego wniosku co Willi, też zauważyłam że usilnie wytrącacie z tematów o barierach i także jak sępy nadlatujecie na tych co piszą  prawdę. Jak wam nie wstyd?
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-04-05 23:37
Amalian - przejęłam do wiadomości. :-)
Przy okazji prośba, bo to chyba od mojego posta się zaczęło - wyluzuj i zostaw sprawę. Atakując tylko podnosisz poziom agresji, do niczego konstruktywnego tak nie dojdziesz.
Pozdrawiam
J.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-06 10:58
Pewnie tak zrobię . Ale wczoraj na spacerze musiałem szybko skorzystać z ubikacji . "Pobiegliśmy"  do ubikacji najbliżej był kiosk do którego można wejść wrzucając pieniążek . Zawsze czyste i sprzątnięte . Do tego nie mogłem wejść bo została wyrwana kasa wraz z klamkami . Menele rządzą a Straż Miejska łapie kierowców i wlepia mandaty za przekroczenie prędkości . Podobno będą mieli nowy gmach z kilkoma piętrami  . No ,ale to ma uzasadnieni muszą się gdzieś pomieścić ,szkoda tlko ,że na ulicach ich nie widać .Szlak może trafić człeka jak widzi jakie zainteresowanie jest tym co zostawia pupil na chodniku i tą beztroskę... Ale jest wiosna ,trawa będzie rosła . I nam się zazieleni :-) . Pozdrawiam :-) .
ps . Dzisiaj zrobiłem porządek w kuchennych szufladach . Pewnie żona będzie miała problem ze znalezieniem ... się w nim :-) .Było trudno ,ale nie dałem się .
Wczoraj nie mogłem sobie3 dać rady z pokrojeniem mięsa . Szlak by trafił ! Choroba nie odpoczywa - ja muszę coraz częściej :-( . Ale będzie lepiej ,tylko się nie dołować :-) .
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2009-04-06 13:19
Amalian

Dokładnie jest tak jak Norbi i Willi piszą że wybijacie z tematów, piszecie o wszystkim, byle nie o tym co jest naprawdę w temacie jak chcesz pisać o porządkach domowych to zrób osobny temat, chętnie skorzystam z twoich rad jako sprzątacza na kółkach.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-06 13:34
Jeszcze żeby wiedzieli lub wiedział o czym pisze/ą .
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-04-06 14:36
Czyżby polityka trafiła pod strzechy?Udawadnianie sobie kto co powiedział,lub kto co zrobił(robi),a co gorsza wyjeżdzanie z tekstem o nauce sprzątania na wózku,to jak gadanie Tuska z Kaczyńskim z dodatkiem nietaktu w czystej jego postaci.Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-06 16:08
Po prostu to jest klasyczny przykład podziału jaki panuje, jak ludzie mają być w zgodzie a w rządzie nie potrafią i stale się kłócą. Jak w komedii "Sami swoi"....
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-06 15:57
Amalian, jeśli chcesz to bądź w tych barierach, siedź cicho pod miotłą ale nie każ innym... Taką podstawę jak ty mają właśnie ludzie którym jeszcze do końca nie doszło do nich że już nigdy nie wstaną na własne nogi, pomimo że im tego ludzie życzą. Ciągle zapominają że to już nie to co było... Ja, jeździłem od małego wózkiem to też patrzę na to inaczej... U mnie jest na odwrót że ja jeździłem a potem z roku na rok dostawałem władzę w nogach aż dzisiaj chodzę o własnych siłach... Ale czuję że znowu mnie siły puszczają a dodatkowo mnie łapią inne dolegliwości... I znowu usiądę na cztery kółka...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-06 16:02
I kto tu chory?
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-06 16:11
Zdrowych ludzi nie ma nigdzie....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-06 17:22
A to Ci dopiero odkrycie? Bo jeszcze nie tak dawno pisałeś o nas że jesteśmy zdrowi i sprawni
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-06 17:39
Może to ty się "przeplaplałaś..." Przyznaj się, bądź grzeczną dziewczynką, Ellu... :-);-)
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-04-06 17:54
Norbi,z całym szacunkiem do Ciebie,wróć ty lepiej do barier,przeczytaj jeszcze raz co napisałeś do Amaliana-Bogu ducha winnego ,tego,ze jest szczery w swojej chorobie i boryka sie z nia tak jak umie najlepiej.Czy zapomniałeś (nie wierze!)co oznacza człowieczeństwo?I jeszcze jedno,co znaczy "przeplaplałaś"?Nie czas skończyć z tą lepperiadą?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-06 18:05

>Amalian, jeśli chcesz to bądź w tych barierach, siedź cicho pod miotłą ale nie każ innym... Taką podstawę jak ty mają właśnie ludzie którym jeszcze do końca nie doszło do nich że już nigdy nie wstaną na własne nogi, pomimo że im tego ludzie życzą. Ciągle zapominają że to już nie to co było... Ja, jeździłem od małego wózkiem to też patrzę na to inaczej... U mnie jest na odwrót że ja jeździłem a potem z roku na rok dostawałem władzę w nogach aż dzisiaj chodzę o własnych siłach... Ale czuję że znowu mnie siły puszczają a dodatkowo mnie łapią inne dolegliwości... I znowu usiądę na cztery kółka... >


TO TYLKO CYTAT CAŁEGO POSTU 62NORBI 2009.04.06 GODZ.16.57

CZY mam więcej zacytować tego?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-04-06 20:42
Nie   zaglądałem do tego tematu, więc zadałem sobie trochę trudu i przeczytałem wszystkie posty.
Ponieważ na tym Forum jestem już jakiś czas, mam wyrobiony pogląd o użytkownikach i atmosferze Forum. To, co dzieje się od czasu,gdy Norbi założył ten temat, utwierdza mnie w mojej ocenie.
Nie potraficie rzeczowo dyskutować o żywotnych dla Was sprawach.
Wygląda na to, że albo godzicie się trwać w niekorzystnych dla siebie sytuacjach (bariery, brak zatrudnienia, trudności z rehabilitacją, brak środków na leczenie itp, itd), albo jesteście tu w charakterze klakierów.
Nie wyobrażam sobie, aby forum o zasięgu ogólnokrajowym miało służyć jedynie do towarzyskich pogaduszek, a nie integracji oraz pomocy i wsparciu w organizowaniu się ON.
Jak tylko wyskoczy temat zmiany czegokolwiek, tak od razu rusza kontrakcja, aby temat rozmyć, wprowadzić zamęt i zniechęcić.
Nawet, gdy propozycje są godne uwagi, to i tak zostają storpedowane. Co ciekawe, osoby  negatywnie nastawione do zmian i inicjatyw są stale te same. Wynika to może z Ich charakteru,  czy może z czegoś innego? A może głownie z czegoś innego.
Całe szczęście, że są inne fora, gdzie ON się organizują i działają dla poprawy własnej sytuacji.
Nieszczęście natomiast, że Ci, co tu trafiają, zostają wciągnięci w grę pozorów. Nim się zorientują tracą czas i niekiedy wiarę, że w Polsce ON będzie kiedyś lepiej.
Więc komu i czemu służy to Forum?
Zadaję to pytanie nieprzypadkowo, gdyż nie przypadkiem chyba wszelkie inicjatywy zgłaszane na tym Forum są torpedowane przez stale tych samych uczestników.
Nadrzędny Autor rafallbn1981 Dodany 2009-04-07 08:21
podaj te inne fora gdzie ON sie integreuja.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-07 21:03 Zmieniony 2009-04-07 21:06
Nachbar napisał:

>Nie   zaglądałem do tego tematu, więc zadałem sobie trochę trudu i przeczytałem wszystkie posty. Ponieważ na tym Forum jestem już jakiś czas, mam wyrobiony pogląd o użytkownikach i atmosferze Forum. To, co dzieje się od czasu,gdy Norbi założył ten temat, utwierdza mnie w mojej ocenie. Nie potraficie rzeczowo dyskutować o żywotnych dla Was sprawach. Wygląda na to, że albo godzicie się trwać w niekorzystnych dla siebie sytuacjach (bariery, brak zatrudnienia, trudności z rehabilitacją, brak środków na leczenie itp, itd), albo jesteście tu w charakterze klakierów.Nie wyobrażam sobie, aby forum o zasięgu ogólnokrajowym miało służyć jedynie do towarzyskich pogaduszek, a nie integracji oraz pomocy i wsparciu w organizowaniu się ON. Jak tylko wyskoczy temat zmiany czegokolwiek, tak od razu rusza kontrakcja, aby temat rozmyć, wprowadzić zamęt i zniechęcić. Nawet, gdy propozycje są godne uwagi, to i tak zostają storpedowane. Co ciekawe, osoby  negatywnie nastawione do zmian i inicjatyw są stale te same. Wynika to może z Ich charakteru,  czy może z czegoś innego? A może głownie z czegoś innego. Całe szczęście, że są inne fora, gdzie ON się organizują i działają dla poprawy własnej sytuacji. Nieszczęście natomiast, że Ci, co tu trafiają, zostają wciągnięci w grę pozorów. Nim się zorientują tracą czas i niekiedy wiarę, że w Polsce ON będzie kiedyś lepiej. Więc komu i czemu służy to Forum?Zadaję to pytanie nieprzypadkowo, gdyż nie przypadkiem chyba wszelkie inicjatywy zgłaszane na tym Forum są torpedowane przez stale tych samych uczestników. >


Taka jest prawda, a ja nie to niech się wypowie w tej sprawie Administracja tego forum... Aby te podejrzenia o klakierstwo rozproszyć...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-06 22:37 Zmieniony 2009-04-06 23:29
Elu ,szkoda słów ,pewnie ich nie zrozumie . Zresztą tak jak jego kolega ,który sili się na ' szczerość i obiektywizm ' .
Pozdrawiam i byle do rana :-) .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-07 11:39
Masz rację Amalian. Miłego dnia
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-04-07 21:40
Milczenie potwierdza twierdzenie?
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2009-04-08 09:25 Zmieniony 2009-04-08 09:27
smieszni jestescie, bo gadacie o tym kto komu co winien, czy kto robi lub nic nie robi to nic z tego nie wynika. jestescie zalosni. bo podaje argumenty za tym by cos robic to istnieje banda roszczeniobiorcow, ktorzy nic nie robia i krzycza, a jak sie cos zmieni dzieki tym ze cos zrobili, to w kolejce beda stac ci co krzyczeli na "nie". to jest zalosne. skoro jestescie na "nie" to nie idzicie po pomoc jak cos sie uda, i nie korzystajcie z niczego, tylko bazujcie na tym co jest obecnie.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-08 10:13
rafallbn1981 napisał:

>smieszni jestescie, bo gadacie o tym kto komu co winien, czy kto robi lub nic nie robi to nic z tego nie wynika. jestescie zalosni. bo podaje argumenty za tym by cos robic to istnieje banda roszczeniobiorcow, ktorzy nic nie robia i krzycza, a jak sie cos zmieni dzieki tym ze cos zrobili, to w kolejce beda stac ci co krzyczeli na "nie". to jest zalosne. skoro jestescie na "nie" to nie idzicie po pomoc jak cos sie uda, i nie korzystajcie z niczego, tylko bazujcie na tym co jest obecnie.>


Tak, Rafale i tu masz rację, brawo, nareszcie, to znaczy że jednak Ty i ja i jeszcze paru takich jak Nachbar, maclic, mwjestem, Willi, Owsian, gruszka i inni mamy rację, że słusznie wołamy o prawa dla "ON", nikt nas nie zbije z tematu... Będziemy trwać przy swoim upiorze, co do barier i asystentów... Będziemy tak długo "marudzić" jak długo uznamy a jak się komuś z tego forum to nie podoba, te nasze "MARUDZENIE" to oznacza, że nie jest za zmianami i chcą aby ten dzisiejszy stan pozostał...  A to z kolei oznacza że mają nas "ON" głęboko w nosie (łagodnie pisząc)...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-04-08 10:48 Zmieniony 2009-04-08 10:50

>Będziemy tak długo "marudzić" jak długo uznamy a jak się komuś z tego forum to nie podoba, te nasze "MARUDZENIE" to oznacza, że nie jest za zmianami i chcą aby ten dzisiejszy stan pozostał...<


Kto nie z nami ten przeciwko nam . Tak ???  Jestem również za tym by barier było mniej ,ale ... Jak ktoś myśli ,że internet to takie ustrojstwo w którym można WSZYSTKO - to się mylisz ! 
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-08 11:07
Bogusia853 napisała:

>Norbi,z całym szacunkiem do Ciebie,wróć ty lepiej do barier,przeczytaj jeszcze raz co napisałeś do Amaliana-Bogu ducha winnego ,tego,ze jest szczery w swojej chorobie i boryka sie z nia tak jak umie najlepiej.Czy zapomniałeś (nie wierze!)co oznacza człowieczeństwo?I jeszcze jedno,co znaczy "przeplaplałaś"?Nie czas skończyć z tą lepperiadą? >



BOGUSIU...
Widocznie to co napisałem gdzie indziej byłem innego zdania co do Ameliana... Nie twierdzę, że nie jest chory czy też nie jest "ON" a jedynie być może zapomina gdzie jest nasze miejsce... To znaczy, że jeszcze tak do końca do jego świadomości nie dotarło to że już nigdy nie stanie na własne nogi... Wiem, że Amalian nie może za to, że chwilowe zapominanie o chorobie jest normalnym zjawiskiem u ludzi z tą chorobą a powrót do realu nie raz jest bolesny.... Dlatego, że on był kiedyś zdrowy i chodził o własnych siłach to jeszcze do końca nie dotarło do niego fakt że barier jest tak dużo że muszą inni o tym przypominać a te bariery, które zostały już usunięte to kropla w wielkim morzu potrzeb. To także dotyczy Elli...
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-08 13:02
[usunięte]
Nadrzędny - Autor piotrsarota Dodany 2009-04-08 13:41
Proponuję spisać listę postulatów-pojedziemy do stolicy-rozłożymy namioty i będziemy strajkować.Jest ciepło,możemy siedzieć do jesieni-poznamy się bliżej i będziemy dyskutować o naszych problemach.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-08 17:02 Zmieniony 2009-04-08 17:08
piotrsarota napisał:

>Proponuję spisać listę postulatów-pojedziemy do stolicy-rozłożymy namioty i będziemy strajkować.Jest ciepło,możemy siedzieć do jesieni-poznamy się bliżej i będziemy dyskutować o naszych problemach.>


Tak... Piotrusiu, jak zapewnisz dojazd wszystkim "ON" do stolicy, to przyjedziemy, nawet Ci obłożnie chorzy, ale musisz spełnić ten warunek....
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-08 16:56 Zmieniony 2009-04-08 17:04
[usunięte]
Nadrzędny - Autor piotrsarota Dodany 2009-04-08 17:57
Norbi-nie miałem na myśli obłożnie chorych-bo,to nie tylko kwestia transportu,ale i życia w polowych warunkach.PRZEPRASZAM.Miałem na myśli tych samodzielnych.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-09 10:09 Zmieniony 2009-04-09 10:18
piotrsarota napisał:

>Norbi-nie miałem na myśli obłożnie chorych-bo,to nie tylko kwestia transportu,ale i życia w polowych warunkach.PRZEPRASZAM.Miałem na myśli tych samodzielnych.>


A ja mam na myśli
także tych, (kliknij tu, aby zobaczyć materiał filmowy).
Nadrzędny - Autor izkaa189 Dodany 2009-04-08 18:04
Norbi wcale nie bieze sprawy od Dupy strony bo on wie co i jak bo on pisze rozne petycje do rzadu gdyby nie on to nikt by sie za to nie zabral Norbert robi kue dobrej roboty
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-08 18:35
[usunięte]
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-08 19:12 Zmieniony 2009-04-08 20:04
Nie masz prawa tak pisać a jak ci się nie podoba to nie wchodź na mój wątek...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-04-08 19:57
Szczerbaty, jest takie powiedzenie, że kropla drąży skały. Długo to trwa, ale zawsze jest efekt.
Jest i inne powiedzenie: kupą mości panowie, kupy nikt n ie ruszy.
W obu tych przypadkach efekt jest widoczny.
W tym drugim prawie natychmiastowy.
Gdyby takich Norbich było tyle, co użytkowników tego Forum, to mogliby przenosić góry.
Mogliby, ale czy chcą? Wolą utrzymywać sielankowy nastrój na Forum.
Wolą prowadzić  pomiędzy sobą wojny, spierać się o słowa i...siedzieć cicho, bo a nuż coś im znowu obetną. Mam na myśli finanse.
Na wypracowanie jakiegoś konkretnego działania nie stać ich.

A może właśnie dlatego, że ON siedzą cicho i są niewidoczni w społeczeństwie, obcięli pieniądze, bo uważają podobnie.
Nie widać problemu, więc nie istnieje. Nie istnieje tam na górze, ale na dole jest widoczny na każdym kroku.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-09 09:18
ON SIEDZA CICHO BO TO NIE OD NICH ZALEZY JAK BEDA ZYC
POLITYCY TRAKTUJA SPOLECZENSTWO JAK ZWIERZETA NA FARMIE I ZAWSZE ZROBIA TO CO BEDA CHCIELI
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-04-09 09:44
Nie wim o co Wam chodzi,bo nie jestem na biezaco,ale jak nalezycie do stowarzyszen,to wiecie,za sa ogromne pieniadze do wykorzystania z unii dla niepelnosprawnych,tylko trzeba dobrze program napisac.I trzeba chciec,bo taka dyskusja tu nic sie nie zdziala.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-09 10:37
Szczerbaty napisał:

>ON SIEDZA CICHO BO TO NIE OD NICH ZALEZY JAK BEDA ZYC POLITYCY TRAKTUJA SPOLECZENSTWO JAK ZWIERZETA NA FARMIE I ZAWSZE ZROBIA TO CO BEDA CHCIELI>


Jak powiedzmy, wszyscy przyjmą taką sceptyczną i bierną pozycję jak tu parę osób na tym forum  a zwłaszcza Ty Szczerbaty to będą nas traktować jak muchy, które trzeba zniszczyć aby nie roznosiły zarazków... I jak piszesz, dzięki takiej postawie jak tu niektórzy deklarują (tylko sielankowy nastrój) jest równa to, co napisałeś... Radzę przemyśleć zanim coś jeszcze dopiszesz...
Nadrzędny - Autor piotrsarota Dodany 2009-04-09 11:45
Panowie-ja wcześnie rano się budzę i lubię przeglądać telegazetę.Na stronach dla ON przeczytałem,że 150 organizacji związanych z ON walczy o nowy projekt USTAWY również posłowie,którzy są również ON.Dlaczego jest ich tam,tak mało-bo wszyscy inni siedzą cicho i nie walczą o swoje prawa.Narbi,ja Ci już kiedyś napisałem,że Was popieram w tej walce.Napisałem,żebyście walczyli dla siebie i dla innych.Norbi ja jestem samodzielny,ale znam ludzi,którzy potrzebują pomocy i opieki.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-09 12:58
Piotrze... Dziękuję za wsparcie... Więc widzę że przyznajesz mi rację... Nisko kłaniam się takim ludziom że rozumieją lub starają się rozumieć innych i nie kierują się tylko własnymi przekonaniami, tak jak tu np. Szczerbaty... Poważam ludzi którzy kierują się logicznym i jasnym rozumowaniem o sprawach "ON"...
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2009-04-09 12:06
Szczerbaty....
To co ty piszesz w ogule nie jest prawdą, ponieważ biorą za podtawę twój niegatywnie nastawiony do wszystkiego sposób myślenia to dawno już nie byłoby  żadnych ON, łącznie z tobą.  Bo takich co nic nie robiliby tylko przytakiwaliby, branoby na pierwszy ogień...
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-04-09 14:40
A moge miec prosbe?Tak w punktach,czego bysmy chcieli,bo ciagle mowa,ze nikt o niepelnosprawnych nie mysli,a jakie sa Wasze-Nasze oczekiwania?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Wy wam tylko głópoty w głowie, czy wy zmądrzejecie?? (Strona 5) (264157 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill