www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 5) (1260820 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-03-05 18:26
m.antoszczyk  dziękuję Ci i również gorąco pozdrawiam. Jak stane na nogi znów klikać bedę :-))))))
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2009-03-06 20:01
Hej,Ella wracaj szybko do jakiego-takiego zdrówka.Bardzo nam brak tu Ciebie ,szczególnie mnie !!!!Czekam na wiadomości .Pozdrowionka .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-03-07 16:36
m.antoszczyk jeszcze w tym gipsie posiedzę długaśno zbyt długaśno ale postaram sie już coraz częściej tu zaglądać
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2009-03-09 19:40
Witaj,Ella,cieszę się ,że się odezwałaś i choć troszeczkę lepiej się czujesz.Będę czekała na wiadomości od Ciebie.Do napisania.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-03-10 15:39
Witaj Małgosiu. Jeszcze troszkę poczekasz na moje normalne klikanie. Ciekawe czy juz dostałaś informację gdzie pojedziesz?
Nadrzędny - Autor Franka Dodany 2009-03-11 09:11
Witam!
bardzo się ciesze ze znalazłam takie forum.Korzystam 2 razy w roku z różnych ośrodków,ostatnio byłam w  Włókniarzu w Busku Zdroju.Moloch baza zabiegowa super,ale traktuja kuracjusza jak przedmiot następny i koniec.Jedzenie inne jak pobyt na NFZ z tym ze można dopłacić troszke i jest super.
Uzdrowisko ma piękny park.Byłam tez w u biegłym roku w Polańczyku w Dedalu nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko bdb.Nawet urodzinowe torty od sanatorium dla kuracjuszy i tam czujesz ze jesteś ważny dla nich.okolice bajeczne .
to tyle jak na pierwszy raz
Pozdrawiam Franka
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-03-11 10:33
Witaj Franka. Cieszę się że dołączyłaś do naszych opinii. To co piszesz o Busku tylko potwierdziło moje obawy. W zeszłym roku miałam prawo wyboru: W Busku czy w Krynicy Zdroju....Wybrałam Krynicę i wygrałam . Było przecudownie.
Nadrzędny - Autor Mila Dodany 2009-03-11 11:25
Ja w zeszłym roku byłam na turnusie rehabilitacyjnym w ośrodku Alma
Świeradów Zdrój
k/ Szklarskiej Poręby
w Górach Izerskich
Nie mam na co narzekać :-)
Nadrzędny - Autor Franka Dodany 2009-03-11 14:12
Witaj Ella W Busku we Włókniarzu ale tam są inne w tym roku mam rezerwacje w Marconim jadę tam ze względu na siarkę zbawienne dla kręgosłupa.Wieczory również ciekawie można spędzić pisałam o Włókniarzu bo to duży obiekt.Ogólnie jestem zadowolona z zabiegów,pokoju 1-osobowy,jedzenie i rozrywka
Nadrzędny Autor Franka Dodany 2009-03-11 14:13
A co do Krynicy byłam 2 razy raz w san Nad Kryniczanką było rewelacyjnie a drugi raz w Mielcu i tutaj byłam bardzo zawiedziona oszczędności na wszystkim.
Nadrzędny Autor Franka Dodany 2009-03-11 14:20
A w Almie są zabiegi na miejscu czy trzeba chodzić i jakie warunki bytowe
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-03-11 14:51
o jacie ! ale zazdroszczę . Wiesz czego ? Tego zapachu , ciepła i wystroju  . Tak drewnianego wystroju  w środku pijalni . Nie spotkałem drugiej takiej pijalni gdzie to wszystko ze sobą ,aż tak współgrało  . Byłem nią oczarowany . Tak bardzo chciało się z Świeradowa  nie wyjeżdżać  . Jedno czego nie rozumiem to dlaczego za wodę w pijalni musieliśmy płacić . Po drodze ze Szklarskiej można zatrzymać się na grzybach : koźlaki,prawdziwki itp. mijając 'Zakręt Śmierci ' .Ja wolałem kupić bo jestem antytalentem w zbieraniu  grzybów . Chyba,że w pieczarkarni ;-) . Ale się rozmarzyłem ,pewnie już tam nie pojadę ,ale zawsze zostają wspomnienia :-) .
Nadrzędny - Autor Mila Dodany 2009-03-11 17:06
Strona Almy http://patrona.com.pl/turnusy/osrodek-rehabilitacyjny-swieradow-zdroj-alma2.html
Super kuchnia :-) Musiałam się pilnować żeby nie przytyć ;-)
Nadrzędny - Autor Franka Dodany 2009-03-12 08:26
witam!Oglądałam wygląda ciekawie,tylko jest podzielona na Almę I i II a mnie interesuje pokój jednoosobowy które tylko są /jak wynika z opisu/ w AlmieI a nie pisza o bazie zabiegowej czy tam jest
cieplutkie pozdrowienia bo u nas zima
Nadrzędny - Autor Mila Dodany 2009-03-12 08:58
Rehabilitacja - wykaz zabiegów rehabilitacyjnych
Zabiegi
(2 x dziennie przez 9 dni zabiegowych w turnusie) spośród następujących:

      1.Światłolecznictwo: sollux, bionic, bioptron,
      2.Elektroterapia: diadynamik, jonoforeza, galwanizacja, prądy Tensa,
      3.Hydroterapia: zajęcia na basenie krytym (300m. od ośrodka Alma I), wanna z hydromasażem, masaż wirowy kończyn dolnych,
      4.Krioterapia: okłady żelowe zimne,
      5.Kinezyterapia: gimnastyka ogólnousprawniająca, gimnastyka korekcyjna,
      6.Laser,
      7.Masaże lecznicze, relaksacyjne,
      8.Inhalacje indywidualne solnojodowe i jodobromowe,
      9.Inhalacje grupowe w grocie solnojodowej.

To są zabiegi ze strony internetowej Almy1
Nadrzędny - Autor wiollka Dodany 2009-03-12 14:27 Zmieniony 2009-03-12 14:30
Kochani, ja jestem tu zupełnie nowa i  jeszcze nie w temacie. Pod koniec czerwca po raz pierwszy pojadę do Ciechocinka na leczenie poszpitalne (szpital uzdrowiskowy). Otrzymałam skierowanie do Domu Zdrojowego nr IV. W Ciechocinku  wcześniej już byłam, ale tylko przejazdem i rzeczywiście miejscowość robi wrażenie, jest bardzo ładna. Jeżeli ktoś z Was był w Domu Zdrojowym nr IV, to proszę dajcie znać jakie są warunki ( pokoje, zabiegi itp.). Pozdrawiam serdecznie:)))
Nadrzędny Autor Franka Dodany 2009-03-12 19:41
Przy jakiej ul jest ten Dom Zdrojowy?
Nadrzędny - Autor Franka Dodany 2009-03-12 18:46
Piękne dzięki
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor wiollka Dodany 2009-03-12 20:51
Sorki, że odpowiadam dopiero teraz ale dostęp do komputera mam "ograniczony". Jeżeli chodzi o Dom Zdrojowy, to jest on ulokowany na ulicy Leśnej 3.
Nadrzędny - Autor Franka Dodany 2009-03-13 07:53
Witam!Osobiście nie byłam ale była moja bratowa baza zabiegowa bardzo dobra łącznie z kriosauną,wydaje mi się ze tez jest basen solankowy.Pokoje wszystkie 3 osobowe -jedzenie:różne diety łącznie z drastyczna odchudzającą.Co do personelu to miała zastrzeżenia,ale jak mówię to nie jest moja opinia.Położony na uboczu przy parku zdrojowym.I jak słyszałam jest mała kawiarenka gdzie chyba są codziennie wieczorki.To tyle życzę miłego pobytu.A sam Ciechocinek ma dużo atrakcji
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2009-03-13 10:32
Byłem, ale 10 lat temu -1999 roku. Wszystkie zabiegi na miejscu , basen, kawiarenka. Jeden z najlepszych ośrodków w tamtych latach, obecnie też nie jest źle ( relacja siostry z zeszłego roku). Piękne położenie. Ciechocinek uważam za ładne i przyjazne miasteczko. Dom Zdrojowy i MSWiA-Orion mile wspominam, Chemik-mieszane uczucia.
Nadrzędny - Autor wiollka Dodany 2009-03-13 18:34
Dzięki za informacje. Wnioskuję, że pobyt będzie udany, mam nadzieję, że zabiegi też przyniosą ulgę. Jak juz będę PO, to dam znać czy coś się zmieniło. Pozdrowionka:)
Nadrzędny - Autor Franka Dodany 2009-03-16 13:56
Witam!Czyżby wszyscy wyjechali do sanatoriów?
Nadrzędny - Autor Franka Dodany 2009-03-16 18:30
Witam ponownie!Dzisiaj dostałam skierowanie do sanatorium Bristol w Kudowie Zdrój .Nie byłam tam moze ktoś się ze mną podzieli wrażeniami z pobytu w tym sanatorium
Nadrzędny Autor wiollka Dodany 2009-03-16 20:56
Nie wiem jak sam Bristol ale okolice Kudowy zawsze mi się podobały:)
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2009-03-18 10:00
Mila,ja byłam 5 lat temu w Świeradowie w szpitalu neurolog.Wacław,ale  tam trzeba dochodzić na większość zabiegów do Goplany.Nie było wtedy Almy,napisz proszę gdzie znajdują się te ośrodki,przy której ulicy,czy w samym parku zdrojowym?Pytam z ciekawości i sentymentu ,bo Świeradów wspominam ,poza dochodzeniem na zabiegi, super.
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2009-03-18 09:44
Witaj,Ella,teraz mnie troszkę połamało jestem na L4,ale już lepiej,dlatego się nie odzywałam.Jeszcze nic nie wiem,kiedy i gdzie jadę,aż się boję ,czy w ogóle dostanę w wakacje!Ale moja sąsiadka dostała po szpitalu,Wysowę Zdrój ,szpital uzdrowiskowy Beskid,od 4.04do 25.04.09.Jedzie pierwszy raz i się bardzo boi.Może Ty albo ktoś inny był tam i coś napisze bliżej, bardzo prosi,bo to już niedługo wyjazd.
Trzymaj się cieplutko,pa,pa.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-03-18 10:14 Zmieniony 2009-03-18 10:50
Witaj  m.antoszczyk. Niestety ja tam nie byłam ale ta miejscowość obiła mi się o uszy. Jeśli mogę coś sama wybierać wolę większe miasta bo w razie nie[ogody i dużej ilości wolnego czasu zawsze jest co pozwiedzać. Tu mogę tylko podać stronkę z internetu   http://www.hotel-adriano.noclegi.pl/go.live.php/PL-H4/wyszukaj-obiekt/SNTc4/szpital-uzdrowiskowy-34beskid34.html?title=Szpital%20Uzdrowiskowy%20%22Beskid%22
Życzę Ci dużo zdrówka :-)
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-03-18 10:23
Wysowa Zdroj?Dla mnie bylby to koszmar,bo mam problemy z chodzeniem,a to niewielka miejscowosc,strasznie porozrzucana,wszedzie daleko,wlasciwie nic tam nie ma.Bylam tylko przejazdem w parku zdrojowym przejazdem i takie mam wspomnienia.Ale moja kuzynka byla tam prywatnie w sanatorium,tyle,ze samochodem,wszedzie mogla podjechac i jej pasowala taka cisza i spokoj.Z zabiegow byla zadowolona,tyle,ze nie na miejscu.Ale jak to szpital uzdrowiskowy,to chyba zabiegi beda na miejscu.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-03-18 10:52 Zmieniony 2009-03-18 11:05
Witaj Dobrosiu. Ja ją znam tylko z internetu który również nie grzeszy informacjami. W zeszłym roku mi ją proponowano ale bałam się tam jechać i wyprosiłam Krynicę Zdrój
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-03-18 15:37
Dobrze zrobilas Ela,do Wysowy(tak sie odmienia?)albo autem,albo ze sprawnymi nogami.I tylko,zeby sie wyciszyc.
Nadrzędny Autor David Dodany 2009-03-18 17:23
Nieprawdopodobne. Więc Dobrosiu tylko te natrętne skowronki i słowiki w koronach drzew ?.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-03-18 12:44
Wysowa . Ach ta Wysowa ... Masz rację Dobrosiu ,że to mała miejscowość wypoczynkowa ,ale wspominam ją miło . Pewnie dlatego ,że byłem wożony wózkiem przez żonę :do parku ,gdzie chłonęliśmy chłód w gorące dni ,popijając wodę z kilku źródeł jakie tam są . Wysowa to miejscowość ,w której można skorzystać z wielu kwater prywatnych w których masz do dyspozycji wszystko to ,co potrzebne do wygodnego bytowania :-) . Sanatorium to gierkowski  betonowy twór ,który dominuje z lewej strony pasma górskiego okalającego miejscowość . Przed wyjazdem można zaopatrzyć się w wodę mineralną w firmowym sklepie Rozlewni Wód ... Wysowa to miejscowość gdzie ludzie szukający spokoju ,wytchnienia od cywilizacji ,ale i tam czas biegnie normalnie ... Tylko tablice ,niebieskie tablice informujące o tym,że parking jest płatny temu zaprzeczają . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2009-03-19 09:34
Dziękuję Wszystkim za informacje i opinie o Wysowej.Tak jak myślałam to "dziura",Julita nie trafiła dobrze,całe szczęście,że ma nogi zdrowe.Jak na pierwszy Jej wyjazd,to brr..Ale trudno klamka zapadła,wyboru nie miała,co da NFZ trzeba brać.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-03-19 10:49
Z uzdrowiska do centrum będzie miała troszkę dreptania ,ale co tam . Spacery jeszcze nikomu nie zaszkodziły ;-) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Amanda Dodany 2009-03-30 20:27
Witam wszystkich! Jak wcześniej obiecałam tak czynię. Wróciłam z "Metalowca" w Inowrocławiu. Ogólnie podobało mi się. Baza zabiegowa dobra i na miejscu. Brak basenu. Są kąpiele solankowe, borowinowe, perełkowe, masaże ręczne i komputerowe, grota solna, jacuzzi, prądy, krio, bicze szkockie i wiele innych.Podjazdy dla niepełnosprawnych i winda są. Personel przyjemny. Wyżywienie jak dla mnie wystarczajęce i dobre. Na śniadanie zawsze była zupa mleczna, kawa biała lub kakao, ser biały, żółty, szynka, jajko rzodkiewka lub plaster pomidora, ogórka. Minusem jest to, że ciągle trwa remont wewnątrz budynku. Płaci się klimatyczne a mieszka w kurzu. Część pokoi jest po remoncie i są dość przyjemne, meble niestety stare. Korytarze wąskie i mało oświetlone. Każdy pokój ma balkon, telewizor, czajnik. Kawiarenka z codziennymi wieczorkami tanecznymi na miejscu. Jest piękny park i tężnie. Brakowało mi jedynie liści na drzewach i kwiatów, bo byłoby jeszcze ładniej. Widziałam na widokówkach te piękne rabaty i dywany kwiatowe. Od Metalowca do parku blisko. W sąsiedztwie sanatorium Energetyk i Hotel-Park. W 2009r. nie ma turnusów rehabilitacyjnych w Metalowcu. To tyle. Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-03-31 17:47
Dzięki za informacje. Amanda to ważne spostrzeżenia szczególnie na temat windy i obsługi oraz zabiegów.Pokoje z łazienkami czy bez? Ważnie by były razem i czyste. Acha i jak łazienki dostosowane są dla wózkowiczów włącznie nie tylko na kulach. Dopiszesz?
Nadrzędny - Autor Amanda Dodany 2009-04-02 19:50
Ella! Wszystkie pokoje są z łazienkami. W łazienkach są poręcze dla niepełnosprawnych. Widziałam panią na wózku, była z opiekunką. Ja mieszkałam w pokoju , który był po remoncie i to co nazywa się kabiną prysznicową nie miało żadnych ścianek ani zasłony. Jedynie był mały próg więc nie wiem czy to nazywa się dostosowaniem do wózków. Drzwi do łazienki były składane (z dwóch części). Myślę, że w tej kwestii najlepiej dowiedzieć się dzwoniąc do sanatorium.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-04-03 09:21
Dziękuję Ci Amanda. Tyle informacji mi wystarcza.Z łazienką sobie poradzę. Chodziło mi czy wanny czy kabiny. Co do informacji telefonicznej zawsze się upewniam zanim gdzieś trafię.
Pozdrowionka wiosenne Ella
Nadrzędny Autor ddzidka57 Dodany 2009-08-17 18:46
Byłam w Wysowej w ubiegłym roku na tym samym turnusie w Beskidzie. To pierwszy turnus po zimie, bo sanatorium jest czynne od kwietnia do listopada. Pokoje głównie 3 i 4 osobowe, ale duże i czyste. Tylko zależy na kogo trafisz. Zabiegi super, niestety trzeba chodzić na niektóre do Biaweny- pod górkę. Jedzenie moim zdaniem bardzo dobre. Ja lubię wędrować po górach, więc byłam bardzo zadowolona bo okolica urokliwa bardzo, a Beskid cichy i piękny. Fajne wycieczki, wróciłam bardzo zadowolona i w tym roku we wrześniu jadę znów tym razem do Glinika, poprosiłam w NFz i dostałam. Ciekawe jak Twoje wrażenia. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor kubelek1968 Dodany 2009-05-14 09:26 Zmieniony 2009-05-14 09:29
WITAM WSZYSTKICH!! SANATORIUM POŁCZYN ZDRÓJ „GRYF” MAM PRZYKRE WSPOMNIENIA, OSOBY KTÓRE SIĘ TAM WYBIERAJĄ, NIECH SIĘ PRZYGOTUJĄ NA WYDATEK ZA WYPORZYCZENIE CZAJNIKA 10 ZŁ; TELEWIZOR  66,50ZŁ; PARKING Z ULGA NA KARTE POJAZDU 54,90 ZŁ NORMALNIE 109ZŁ- DOJAZD DO PARKINGU DLA OSOBY NA WÓZKU MAKABRA! TAK, ŻE TRZEBA PRZYGOTOWAC SIĘ NA WYDATKI I JESZCZE DOCHODZI EWENTUALNA DOPŁATA DO POKOJU I KLIMATYCZNE. POKOJE PRZECIĘTNE NIEKTÓRE WRĘCZ OBSKURNE, DLA NIEMCÓW FUUL OPCJA PODOBNIE JEST NA STOŁÓWCE- NIEMCY SZWEDZKI STÓŁ A RESZTA PORCJE NA TALERZACH – ODGRODZENI DESKĄ. JEDYNY PLUS TO BAZA ZABIEGOWA-SUPER, NO I MOŻE JESZCZE OBSŁUGA! WYJSCIE NA SPACER DLA OSOBY NA WÓZKU BEZ OPIEKUNA TO SPORY WYSIŁEK FIZYCZNY I MIEJSC DO ZWIEDZANIA MAŁO-RYNEK TO ISTNY POLIGON, JESZCZE BRUKOWANY, CHODNIKI TEŻ. ŻEBY ZWOLNIĆ POKÓJ I DOSTAC WYPIS TRZEBA ZAŁATWIĆ 3 PODPISY-BYŁEM W 6 SANATORIACH I PIERWSZY RAZ SIĘ Z TYM SPOTKAŁEM-DOSŁOWNIE I Z PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ !! CYRK !! SZCZERZE ODRADZAM OSOBOM NA WÓZKACH Z WŁASNYM NAWET Z WŁASNYM AUTEM. PODOBNA OPINIE WYSŁAŁEM JUŻ DO NFZ.
POZDRAWIAM 
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-05-14 15:38
NO TO MAMY WSPANIAŁE NOWINKI. DZIĘKI KUELEK ZA TE CENNE INFORMACJE BO I DOJAZD JEST TRAGICZNY. JEDNAK KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ
Nadrzędny - Autor adama35 Dodany 2009-11-16 22:16
Ten ośrodek to porażka pokoje ciasne (więźniowie mają luźniej) trzeba walizki trzymać przy łóżku mowa tutaj o pokojach 3 osobowych bo tak jak chciałem zarezerwowoać pokój telefonicznie to mówili że nie ma takiej formy jak przyjechałem to jedynkej już nie było wolnych??? a dwójki tylko dla małżeństw, a jedzenie to już tragedia dość że porcje głodowe to jeszcze brak takich dodatków jak miód czy dżem wiadomo z głodu nie dadzą umrzeć. Ogólnie nie polecam byłem już na kilku i mogę stwierdzić z całą stanowczością że to najgorszy jak do tej pory ośrodek.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-17 18:16
adama35 następnym razem nie dzwoń do sanatorium recepcji a sanatorium marketing. Załatwisz pokój jedynkę bo z checia przyjmą dopłątę. Tę wiadomość samo sanatorium mi podało. Tak załatwiono mnie w Ciechocinku na Leśnej 4 na dokładkę jedna łyzeczka do cukru była dla dwóch osob. Cukrem też dzielić się trzeba było bo.........
AHA SPRAWDZAJ NA KTOREJ STRONIE PISZESZ BO TYM RAZEM W ŚRODKU I NIE KAŻDY CIE TU ZNAJDZIE.
Nadrzędny - Autor mwjestem Dodany 2009-04-02 08:15
Witam
Moja Żona będzie miała skierowanie do sanatorium z racji dysfunkcji ruchu ( kręgosłup). Skierowanie jest z ZUS-u. Bardzo interesuje mnie SZCZAWNO ZDRÓJ. Co nie co już sprawdziłem w Internecie, lecz interesuje mnie praktyka. Opinia pacjentów na temat pobytu w tych ośrodkach.  Oczekuję na głosu w tej sprawie.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor dolores53 Dodany 2009-05-16 12:38
Ja byłam w Szczawnie w  Zaciszu.Był to przełom pażdziernika i listopada.Na zabiegi miałam daleko. To był mały ośrodek i jeszcze nie wszystkie miejsca wykorzystane to było bardzo spokojnie.Ale zależy od ośrodka bo jest tam kilka.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-16 18:39
Czy ktoś była w Ciechocinku w Domu Zdrojowym przy Leśnej 3? Proszę o opinie na temat pokoi i całego porządku w tym ośrodku.
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2009-04-17 15:55
O Domu Zdrojowym była mowa w tym wątku, użyj funkcji "szukaj". Byłem, mile wspominam.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-17 19:14
Legrad ja to juz czytałam ale zbyt mało jak dla mnie.dziękuję za szybką reakcję. Chciałam wiedzieć jak wyglądają pokoje i co w nich jest. Resztę znalazłam w googlach. Nawet cennika zabiegów nie udało mi się znaleźć.Gdzieś mi ta odpowiedź wcześniej napisana wsiąkła po drodze.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2009-04-17 19:28
witaj,Ella,niestety moje nadzieje na morze prysły ,dostałam 28-dniowy turnus rehabilitacyjny w Wiarusie w Złockim od 8 maja do 4 czerwca. I tu mam wielką prośbę ,jeśli ktokolwiek cokolwiek wie na temat sanatorium Wiarus w Złockim ,bardzo proszę o napisanie.Ja wiem tylko,że to obok Muszyny.I na pewno to dziura.Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów,szczególne uściski dla Ciebie Ella.Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 5) (1260820 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill