www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam (5265 - wyświetleń)
- Autor szczerbaty Dodany 2008-01-09 12:53
Mam 49lat i szkam przyjaciólki niekoniecznie w moim wieku. Mieszkam w Małopolsce.Jezeli chcesz mnie poznać to napisz to do niczego nie zobowiązuje!
Nadrzędny - Autor KATARZYNA185 Dodany 2008-01-26 17:55
Witam,chetnie podyskutuje z Toba,jednak mam prosbe.Zmien szczerbatego na samotnego, mysle ze szczerbaty nie Jestes.Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-26 20:41
Popieram, scerbaty "jakos diwnie bzmi".
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-01-28 11:12
Moge zmienic ale tylko dla Ciebie . Lubie prowokowac i dac ludziom szanse do smiania sie bo moze to ze ja jestem szczerbaty dowartosciowuje ich samych. Nie spodziewalem sie ze ktos do mnie napisze bo z tego co ja widze na tym forum luziska sie tylko przekomarzaja i wysmiewaja z innych. Czy dlatego ze sa niepelnosprawni nie maja prawa do milosci fizycznej a moze tymi drwinami chca zapomniec ze chca kochac albo ze inni by chcieli ich pokochac. Moim zdaniem napewno by cos takiego rozluznilo miesnie a to by nie zaszkodzilo. Jak chcesz to odpisz to do niczego nie zobowiazuje. Nie jestem az tak chory zeby sie na ciebie zucic i rwac szaty.
                                     S....
Nadrzędny Autor miet147 Dodany 2008-01-28 16:16
Szczerbaty...-dla mnie"bomba"  -fajnie piszesz bo na luzie i z humorem a żeby tego humoru trochę dodać przytoczę tu zdanie naszego sternika,który czasem mówił do adorowanych przez siebie dziewczyn:"Nie koniecznie trzeba być zakochanym żeby się pokochać".Czasem dla uatrakcyjnienia tzw."gry wstępnej" Ona Jego a On Ją rozbiera tylko przy użyciu zębów.Sprobuj-bo myślę,że mimo że masz Nick"Szczerbaty" to przy Twoim temperamencie(tu pozazdrościć) nie będzie to dla Ciebie żadnym problemem
Serdecznie pozdrawiam.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-02-13 16:37
Witam, z tego co piszesz, między wierszmi można wyczytać wiele bólu osoby samotnej. Powiem Tobie z własnego doświadczenia, że nigdy nie należy popadać w zniechęcenie i zagłębiać zbyt mocno w krzyk duszy. Również jestem osobą niepełnosprawną (od dzieciństwa) co nie przeszkodziło mi związać się z osobą sprawna i mieć dzieci. Zawsze trzeba być otwartym i w miarę możliwości wychodzić naprzeciw ludziom. Oni wcale nie są tacy źli jak nam się nieraz wydaje. Trzeba być otwartym i pozytywnie myśleć. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor syrenka Dodany 2008-02-10 17:43
witam,chetnie i ja zostane Twoją przyjaciolką ,bedzie mi milo  poznac cie.
Nadrzędny - Autor syrenka Dodany 2008-02-10 17:45
piszę post do szczerbatego ,bedzie mi milo poznac
Nadrzędny - Autor Szczepan Dodany 2008-02-11 06:31
  Syrenka , dobrze że zaznaczyłaś w drugim poście kogo będzie

  Ci miło poznać , hehehe
  
                     przez chwile myślałem że Marcela.
Nadrzędny Autor syrenka Dodany 2008-02-22 18:21
Szczepanku  Ciebie  tez bedzie milo  mi poznac ,,,roll
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam (5265 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill