www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Jak sformuować uzasadnienie .......Dla PFRON (4473 - wyświetleń)
- Autor dallo Dodany 2008-02-03 16:06
Mam takie pytanie jak sformuować uzasadnienie składanego wniosku o dofinasowanie komputera z Pfron
Jestem  inwalidą 1 Grupy poruszam się na wózku inwalidzkim ,jestem po amputacji dwóch nóg
Nie wychodzę z domu Mam komputer z Pfronu otrzymałem go w 2004 r chciałem go zmodernizować ale
ponoć przynajmniej u nas tego nie robią także muszę kupić całą nową jednostkę Komputer dla mnie jest jedyną
rzeczą która łączy mnie ze światem !Poprzez niego staram sie pomagać innym ludzią w podobnej sytuacji
Chce być na bieżąco  z wydarzeniami i nowymi technologiami !Dzięki niemu zapominam o mojej chorobie !
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-02-04 16:12
Ja jak jeszcze studiowałem, też dostałem dofinansowanie do kompa, ale to był rok 2000.
Składałem wniosek w 2007 roku, to mi go odrzucili - odpisali mi, że komp nie jest jeszcze aż taki stary i są inni chętni.
No to sobie kupiłem sam. Nie wiem po co płacę podatki, świadczeń nie pobieram skoro i tak wszystko muszę sobie sam finansować.
Ale ja wiem przez kogo tak mam przez_LR_na_WLR.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Jak sformuować uzasadnienie .......Dla PFRON (4473 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill