www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / do administratorów tego forum (27286 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor lidian Dodany 2009-05-15 08:27
         Zwracam się do Państwa w ten sposób, ponieważ chcę , aby wszyscy forumowicze o tym wiedzieli.
Piszę w sprawie Szczerbatego-Zembatego. Proszę o wyjaśnienie dlaczego nasz kolega został z forum wyrzucony. Między innymi dzięki niemu to forum żyje. Może nie zgadzam się z jego niektórymi wypowiedziami, ale to nie znaczy , że zasłużył na to aby tych wypowiedzi go pozbawiono. Wchodzą na to forum osoby, które obraziły mnie wiele razy. I nie tylko mnie. Te osoby dalej bezkarnie nas obrażają. Dlaczego traktowanie forumowiczów nie jest jednakowe? Dlaczego niektórym pozwala się na więcej?

Myślę , że pod tym postem podpisze się więcej osób.
Nadrzędny Autor Błażej Dodany 2009-05-15 08:39
Oczywiści,że się podpisuje pod tym.Jestem na forum od nie dawna i już zostałem obrażony parę razy.Na żadnym forum nie jest tolerowane takie przepraszam chamstwo jak tu.Istnieje regulamin,tylko po co?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-15 08:41
Jasię podpisuję i proszę o uzasadnienie postępowania wobec naszego  kolegi już  najwyższa pora
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-05-15 09:31
Tym razem nie rozumiem postępowania administracji w stosunku do Zembatego,czy ona czyta posty wybiórczo,sugerując sie nickami?Pewnie tak jest,skoro nie zauważa kontrowersyjnych odzywek innych użytkowników.Czy nie zauważa jak Zembaty sie zmienił?
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-05-15 09:39
Też mi sie wydaje,że administrator powinien się wytłumaczyć dlaczego bez słowa Go zablokował i właściwie za co?Należy się to Zembatemu i nam wszystkim jak psu kość.Bo wczoraj Zembaty a jutro ktoś inny nie będzie mógł się zalogować.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-05-15 12:53
Ja również proszę o wyjaśnienia w sprawie szczerbatego Zembatego. Więcej nawet proszę. Chcę by szczerbatego przywrócono z powrotem.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-05-15 13:49
Ja,piszę na tym forum,bo znalazłem tu przyjaciół.Często jestem sam w domu,więc włączam komputer.Lubię to towarzystwo i zembatego,bo jest wesoło.Lubię jeszcze oglądać kabarety,bo co nam więcej pozostało.Moje posty też kasujecie,ale po co?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-05-15 13:58
Siwek,ktokasuje twoje posty? admin?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-05-15 14:03
Kurczę to co się dzieje? A może ktoś z "naszych" jest adminem bo normalnie to nie jest możliwe
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-05-15 14:08
Nie wiem,ale chyba były nie cenzuralne i o żydach.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-05-15 14:16 Zmieniony 2009-05-15 14:18
WIĘC DOMAGAJMY SIĘ ODPOWIEDZI OD ADMINÓW A NAWET POPROŚMY O POMOC INTERGACJĘ. PISZMY WIELKIMI LITERAMI TO MOŻE KTOŚ ZWRÓCI UWAGĘ NA NASZ KRZYK BO DUŻA LITERA OZNACZA KRZYK

Siwek lepiej ten wątek zostawmy na domaganie się odpowiedzi
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-05-15 14:19
PODOBNO TYLKO ADMIN MOZE KASOWAC POSTY I WYRZUCAĆ UZYTKOWNIKÓW,I  DLA  MNIE STAJE SIĘ OCZYWISTE KTO TAM SIĘ WKRĘCIŁ
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-05-17 14:36
DROGA ADMINISTRACJO PROSZĘ JEDNAK O ODPOWIEDŹ TU NA TYM WĄTKU CO DO NASZEGO KOLEGI SZCZERBATEGO

Dlatego proszę tu ponieważ jak przeczytałam jeszcze raz wszystkie wątki jest nas za dużo by admin każdemu z osobna odpisywał.
Za odpowiedź z góry dziękuję
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-17 15:22
POZATYM PROSIMYO PODANIE SKUTECZNEGO KONTAKTU Z ADMINEM TEGO FORUM TZN,TAKI ADRES NA KTÓRY BĘDĄ  DOCIERAŁY NASZE PYTANIA I ZAŻALENIA,BO JAK NA RAZIE KONTAKT NA PRIV NIE JEST SKUTECZNY(I MAMY CHYBA PRAWO WIEDZIEĆ KTO Z IMIENIA I NAZWISKA ZARZĄDZA TYM FORUM)
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-05-17 15:38
MALTA POPIERAM TWOJE STANOWISKO.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-05-17 15:49
Przypuszcza,że administratorem jest Norbi(każdy może się zgłosić,jeżeli zna się dobrze na obsłudze komputera)Poza tym Norbi,Willi i Gruszka,to chyba jedna i ta sama osoba.Jeżeli,ktoś jest dociekliwy i obserwuje w jakich odstępach czasowych piszą posty to się domyśli.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-17 15:51
TOPRAWDA ,NIE TRZEBA BYC GENIUSZEM,ZEBY TO ZAUWAŻYĆ
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-05-17 15:53
PRZECIEŻ SZCZERBATY CAŁY CZAS TO SUGEROWAŁ TYLKO JAKOŚ NIKT NIE CHCIAŁ MU PRZYZNAĆ RACJI I JEŻELI SAMI DOSZLIŚMY PRAWDY TO MYŚLĘ,ŻE MOŻEMY SOBIE ZAŁOŻYĆ SWOJE FORUM BO WKRÓTCE W/W NAS STĄD WYRZUCĄ.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-17 15:55
dobry pomysł tylko ja, nie wiemjakto zrobić
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-17 15:56
A JESZCZE PRZED SZCZERBATYM MÓWIŁA TOINNA OSOBA ,ALE NIESTETY DAWNO TU NIE ZAGLĄDA
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-05-17 16:00
CZYLI WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ ROZJAŚNIAĆ.DLATEGO PEWNIE NIKT NIE UDZIELI NAM ŻADNEJ ODPOWIEDZI.JA TEŻ NIE WIEM JAK SIĘ ZAKŁADA NOWE FORUM.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-17 16:08
MOZE JAKOŚ WYMIEŃMY SIĘ  NR.GG,PÓKIJESZCZE TU JESTEŚMY, BO POTEMMOZEMY NIEMIEC KONTAKTU,MOJE DANE MA ELLA I LID
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-17 21:29
DO MNIE MOZECIE PISAC NA amanda50@tlen.pl W RAZIE GDYBY TO FORUM SIE ROZLECIALO ALE PODEJRZEWAM ZE TAK SIE NIE STANIE BO KTOS BIERZE ZA TO WYNAGRODZENIE I PEWNIE PARE OSOB MA ZAJECIE
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-05-18 01:22
Rozlecieć się i tak nie rozleci, to ty Szczerbato - Zembaty - Wilkołaku nie musisz się martwić...
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-05-18 08:23 Zmieniony 2009-05-18 08:53
PROSILEM NIE PISZ DO MNIE BO CHCE MI SIE ZYGAC
WYBILES SIE BIEDAKU PONAD PRZECIETNEGO NIEPELNOSPRAWNEGO I MYSLISZ ZE JESTES BOGIEM
TO BOG CZUWAL I ZROBIL CIE NIEPELNOSPRAWNYM BO CO BY BYLO GDYBYS MIAL WLADZE Z TWOIM CHARAKTEREM
POMIESZALO CI SIE W MOZGU BO JESTES JAKIMS TAM PREZESEM FORUM
AZ STRACH POMYSLEC CO BY BYLO GDYBYS BYL PREZESEM DUZEJ FIRMY ALBO BANKU
JESZCZE RAZ PROSZE NIE PISZ DO MNIE BO CZUJE TWOJ NIESWIEZY ODDECH NA SOBIE JAK STEKASZ BUDZAC SIE RANO
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2009-05-18 17:15
Jest ktoś, kto by Cię tego nauczył, ale dawno tu nie zagląda.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2009-05-18 17:18

>  Autor maltabar >
>dobry pomysł tylko ja, nie wiemjakto zrobić>


Jest ktoś, kto by Cię tego nauczył, ale dawno tu nie zagląda.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-05-17 22:50
Spróbuję ostudzić dyskusję:

- Redakcja integracji pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach bodajże 9:00-17:00. Jeżeli próbujecie „rozmawiać” z administracją za pomocą publicznych wątków, to jednak nie oczekujcie odpowiedzi w niedzielę.
- Adres kontaktowy znajduje się tutaj: Informacje o forum. Macie też jednego administratora wymienionego z nazwiska.
- Siwek napisał: (każdy może się zgłosić, jeżeli zna się dobrze na obsłudze komputera). Przepraszam, że zapytam – sprawdziłeś tę teorię w praktyce? Nie spotykam się raczej z tym, żeby administratorem forum zostawał przysłowiowy ktoś z ulicy, zwłaszcza kiedy forum należy od jakiejś formalnej grupy/firmy. Owszem, każdy może sobie forum założyć, ale to jakby inna bajka. Bycie adminem oficjalnego forum to jednak kwestia wizerunkowa (i często również techniczna).
- Siwek napisał również: Poza tym Norbi, Willi i Gruszka, to chyba jedna i ta sama osoba. Żeby wiarygodnie stwierdzić, że dwóch użytkowników pisze z jednego komputera (a to jeszcze nie dowód, że to ta sama osoba), potrzebny jest dokładny numer IP maszyny. Z „dowodzeniem” metodą „czasową” bym jednak uważała – bardzo łatwo się pomylić, a każdy z nas ma tutaj tylko pseudonim i nie ma jak dowodzić, że np. ja nie jestem tą samą osobą co Ella czy Lidan. Taki sposób myślenia jest po prostu niebezpieczny dla rzeczywistości wirtualnej – można się w podejrzeniach za bardzo zakręcić.
- Przede wszystkim: nie panikujcie ludzie. Bana dostała jedna konkretna osoba – niezależnie od tego, co o tym posunięciu administracji myślicie, to jeszcze nie znaczy, że dostanie go następny tuzin.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-05-18 01:08 Zmieniony 2009-05-18 01:10
Tak jest, Boginko, masz rację co do tego:

>Bycie adminem oficjalnego forum to jednak kwestia wizerunkowa (i często również techniczna).>


Sam jestem adminem nie jednego forum, w tym 300 osobowego dużego forum... Więc to co pisze Siwek:

>każdy może się zgłosić, jeżeli zna się dobrze na obsłudze komputera.>


Jest to bzdura jakich mało kto tu na tym forum napisał...
Siwek napisał również:

>Poza tym Norbi, Willi i Gruszka, to chyba jedna i ta sama osoba.>


To następna bzdura, ponieważ Gruszka - MAŁGORZATA GOSZ osoba niepełnosprawna jest moją wspólniczką na forum "napromieniowani" a Willi to kolega z lat szkolnych rolnik który ma dwóch niepełnosprawnych synów... Znający problemy "ON" w na wsi i w małych miasteczkach...
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-05-18 07:32
Dziękuję Wam za wyjaśnienia.Mam nadzieję,że nikogo nie uraziłem.Ja dopiero od niedawna nauczyłem się włączać komputer.Zawsze uważałem,że to złodziej czasu.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-18 08:28 Zmieniony 2009-05-18 08:31
BOGINKO ( juz wiem co o tobie myslec przez twoj nick ) NIE CHODZI O TO KTO DOSTAL BANA TYLKO O TO ZE NIKT NIE PODAL POWODU
WIDZE ZE NORUS CI PRZYPADL DO GUSTU
PEWNIE DA CI PATYK PO LODZIE DO WYLIZANIA ZA TO ZE GO POPIERASZ
OPLUWACIE CHORYCH LUDZI NA TYM FORUM A WAS NIKT NIE BLOKUJE
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-05-18 10:26
Siwek
Spoko - nie problem. :-) Czy te wyjaśnienia Ci wystarczą? Po prostu zwracam uwagę, bo świat wirtualny jest bardzo kruchy i podatny na niszczenie przez podejrzenia, więc trzeba z nimi BARDZO ostrożnie. Nieważne, czy dotyczą Norberta, Gruszki, Ciebie, mnie, Szczerbatego czy nie wiadomo kogo jeszcze.

Wilkołaku

> TYLKO O TO ZE NIKT NIE PODAL POWODU


Znów, z uporem maniaka powtarzam: na żadnym forum, na którym jestem, administrator nie ma obowiązku tłumaczyć się publicznie z decyzji. Może wytłumaczyć się temu, kto dostał karę. Publicznych decyzji po prostu nie ma... bo administrator to nie obierany w głosowaniu urzędnik. Nie zawsze taki układ jest korzystny, ale tak właśnie to działa. Dlatego to, że tutaj admin nie tłumaczy swojej decyzji wydaje mi się zupełnie normalne. Bardziej by mnie zdziwiło, gdyby (co już raz się zdarzyło) odpowiedź była publiczna. Chociaż nie wkluczam, że tak kiedyś będzie, o ile wszyscy zachowają spokój. Może nawet Wam tego życzę, bo się wreszcie trochę uspokoi na forum.

> WIDZE ZE NORUS CI PRZYPADL DO GUSTU


Poczytaj moje inne posty do niego i o nim zanim wydasz opinię.

> OPLUWACIE CHORYCH LUDZI NA TYM FORUM


Proszę Cię, żebyś zacytował jakikolwiek post, w którym kogoś "oplułam". Ja konkretnie, a nie ktoś inny. Bo ja się na tym forum nie zaliczam do żadnego "stronnictwa" - nie jestem ani "za" Norbertem, ani "za" Tobą. Jestem wyłącznie sobą.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-18 11:38
ZA MNA TO BYM NAPEWNO NIECHCIAL CIEBIE MIEC
PRZYTACZAL NIC NIE BEDE BO NIE LUBIE CZYTAC WSTECZ
JEZELI MYSLISZ O ODPOWIEDZI PUBLICZNEJ KTORA TU MIALA MIEJSCE TO NIE ADMINISTRATOR JA ZAMIESCIL TYLKO JA SKOPIPWALEM I ZAMIESCILEM BO JAK UPADAL KOMUNIZM MIALEM 20 PARE LAT I BRZYDZE SIE CENZORAMI
TO NIE ZNACZY ZE MOZNA PISAC CO SIE CHCE ALE DLACZEGO JA SKORO NORBUS WILLI I INNI UZYWALI SLOW KTORYCH NIE WYPADA UZYC NA FORUM
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-05-18 12:16

> JEZELI MYSLISZ O ODPOWIEDZI PUBLICZNEJ KTORA TU MIALA MIEJSCE TO NIE ADMINISTRATOR JA ZAMIESCIL TYLKO JA SKOPIPWALEM


Była jedna wypowiedź skopiowana przez Ciebie i był też kiedyś (o ile dobrze pamiętam) przynajmniej jeden przypadek, że administrator (bodajże administratorka) wypowiedział(a) się sam(a).

> DLACZEGO JA SKORO NORBUS WILLI I INNI UZYWALI SLOW KTORYCH NIE WYPADA UZYC NA FORUM


Pytaj administratora, bo ja nie wiem. Pytajcie wszyscy, jeżeli chcecie. Mnie tylko nieprzyjemnie patrzeć na to jakie teorie spiskowe tu powstają (zarówno po stronie zwolenników Norberta jak i osób, które Cię popierają). Dorośli ludzie (w większości pewnie znacznie starsi ode mnie), niektórzy z Was mają dorosłe dzieci, a do wniosków dochodzicie takich, że własnym oczom nie wierzę.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-05-18 12:45
TO NORBUS MA ZWOLENNIKOW
JEGO ZWOLENNICY TO ON SAM
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-05-18 14:50
Boginko-to co napisałaś,to ja o tym dobrze wiem.Że możesz być również,każdą osobą na forum(zresztą,jak każdy z nas),to żaden problem.Dostęp do numeru IP komputera mają tylko odpowiednie służby.Jeżeli,Ty jesteś administratorkom tego forum,to wcale by mnie, to nie zdziwiło .Zawsze piszesz konkretnie rzeczowo i na temat.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-05-18 15:12
Dygresja techniczna dla ciekawskich:

> Dostęp do numeru IP komputera mają tylko odpowiednie służby.


Niekoniecznie. Tzw. zewnętrznym numerem IP identyfikujesz się zawsze, kiedy łączysz się z siecią. To znaczy, że np. gdybyś wysłał mi mejla, mogłabym odczytać z niego zewnętrzny adres IP. Tak samo administrator forum czy strony internetowej może odczytać adres, z którego ze stroną się łączono/wysłano posta. Dlatego można m.in. założyć bana nie tylko na ksywkę, ale i na adres IP albo stwierdzić, że użytkownik pojawił się ponownie, pod inną ksywką.

Prawdą jest natomiast, że w dzisiejszych czasach, kiedy komputerów jest tak dużo, zewnętrzny adres IP często prowadzi do Twojego dostawcy internetowego, a nie do Twojego komputera bezpośrednio (chyba, że zażądałeś zewnętrznego adresu od swojego dostawcy bo np. masz własny serwer, czyli komputer na którym stoi strona internetowa). Działa to wedle mojej wiedzy (w uproszczeniu) tak, że wewnątrz sieci dostawcy masz jeden numer, a na zewnątrz drugi (razem z innymi użytkownikami). Kiedy łączysz się z internetem, twój komputer wysyła prośbę o przysłanie informacji do adresu zewnętrznego, z tego adresu zewnętrznego prośba idzie do serwera (komputera), na którym stoi strona, potem wraca do adresu zewnętrznego, a na końcu do Twojego wewnętrznego adresu. Dlatego dokładne ustalenie adresu IP często odbywa się z pomocą dostawcy internetu (a o to mają przede wszystkim prawo prosić służby takie, jak policja).Ale już na podstawie zewnętrznego adresu IP (nawet gdy należy do wielu użytkowników), można pewne rzeczy ustalić, np. że dwie osoby korzystają z komputerów podłączonych do internetu przez innych dostawców (wtedy raczej nie ma mowy o tym, żeby to była ta sama osoba). Tzn. za pomocą zewnętrznego numeru IP da się czasem WYKLUCZYĆ, że dwóch użytkowników to a sama osoba, chociaż bez znajomości numeru wewnętrznego najczęściej nie a się tego POTWIERDZIĆ.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-18 16:46
NO I CO Z TEGO ZE MOZNA NAMIERZYC ADRES IP
PROBUJESZ PISZAC O TYM ZASTRASZYC FORUMOWICZOW ZEBY MYSLELI CO PISZA
WIELU NA TYM FORUM BIERZE TAKIE LEKI ZE KAZDY SAD ICH UNIEWINNI OD ODPOWIEDZIALNOSCI
COS MI SIE ZDAJE ZE JUZ NIE JEDNO Z WAS MYSLALO O TYM ZEBY ISC DO SADU
ZAMIAST SIE BAWIC I PRZEKOMARZAC TO PROBUJECIE Z TEGO FORUM ZROBIC BIBLIE ALBO BIZNESPLAN
ZACZYNAM SIE TUTAJ NUDZIC :-(
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-05-18 17:16

> PROBUJESZ PISZAC O TYM ZASTRASZYC FORUMOWICZOW ZEBY MYSLELI CO PISZA


Tu na końcu powinien być chyba znak zapytania?
Nie mam zamiaru nikogo zastraszać (zresztą jak niby groźny miałby być dla kogokolwiek fakt, że za pomocą zewnętrznego numeru IP można go "uniewinnić" ale nie "skazać"?). Dla mnie to jest tylko forum internetowe i nawet gdyby tu ktoś galaktyczne bzdury na mój temat pisał, to dopóki nie dochodzi do ujawnienia imienia i nazwiska, jest mi to obojętne. A o IP odpowiadam... bo jest okazja, i można się czegoś ciekawego nauczyć. Ileż można pisać o Norbercie albo o Tobie? :-)
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-05-18 19:20
TO PRZESTAN PISAC
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-05-18 20:24
Witaj Wilkołaku.
Uważam że nie powinieneś obrażać Boginki. Ona jedna jest bezstronna i nigdy nie stała po niczyjej stronie. Nie można się łapać za słówka i je wytykać. Lubię Cie wilkołaku ale nie rób krzywdy przynajmniej Bogince. Nie zasługuje na to. Uwierz mi.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-18 20:33
O MATKO ELLA JA TYLKO MAM KSYWE WILKOLAK
JAK MOZESZ PISAC NIE ROB KRZYWDY PRZYNAJMNIEJ
A CZY JA KOGOS KRZYWDZE
OTWORZYLAS MI OCZY TYM SLOWEM
JEZELI KOGOS SKRZYWDZILEM TO PRZEPRASZAM
JA NIEWINNY :-(
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-05-18 20:43
:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-05-18 20:42
Sąd przychyla się do twej prośby i daje rozgrzeszenie bez ponoszenia winy :-)))))))
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-18 20:43
DZIEKUJE
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-18 20:44
O rany:)
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-05-18 20:45
WIEM CO CIE ZDZIWILO
NIE MYSL O MNIE ZLE
PROSZE :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-05-18 20:49
Wilkołaku nie myśle o Tobie źle. :-) Lubie jak jesteś z nami :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-18 20:55
Ja też nigdy nie myślałam o Tobie źle:)
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-05-18 21:01
Ale miodzio :-) :-) :-) :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / do administratorów tego forum (27286 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill