www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dzień na wózku (Strona 2) (91777 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-12 14:44
wyluzuj i zmiany zacznij od siebie . Zresztą Boginka napisała jak możesz omijhać nie chciane posty . Pewnie jak bym sprawdził wszystkie Twoje posty to znalazł bym wiele pisanych nie na temat . W tym temacie nie odbiegasz od standardu ;-) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-12 15:05
Tak... Amalian... Odbiegam, ale nie napisałeś dlaczego odbiegam od tematu... Bo ja odpowiadam na każdy post, a wiele, jak np. wasze posty nie na temat w tym wątku robią totalny młyn... Dlaczego??? To daje dużo do myślenia..
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-12 20:59
Amalian. Choćbyś nie wiem co pisał, w tej chwili racja jest po stronie czapka5. To ty wyluzuj. I daj prowadzić dyskusję. Czapka a właściwie, to 62norbi już raz udzielił ci uwagę co do twojego sposobu "przeszkadzania" postami nie w temacie. Pamiętasz? Więc nie pusz się a wyluzuj, Ty.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-12 21:51
Amalian. Choćbyś nie wiem co pisał, w tej chwili racja jest po stronie czapka5. To ty wyluzuj. I daj prowadzić dyskusję. Czapka a właściwie, to 62norbi już raz udzielił ci uwagę co do twojego sposobu "przeszkadzania" postami nie w temacie. Pamiętasz? Więc nie pusz się a wyluzuj, Ty. <

O czym chłopie chcesz dyskutować w tym temacie jak temat skończony , wózek pożyczony . Nie będę zakładał nowego tematu , by powiedzieć ,że Boginka robi to lepiej . Daj sobie spokój z tym pisaniem lub nie na temat - (kliknij tutaj ;-) )
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-18 10:24
Amalian.
Jak to, temat skończony? Chyba dla Ciebie? Jak nie masz już nic do powiedzenia w tym wątku to przynajmniej nie zaśmiecaj go swoim albumem. A jak już chcesz założyć to załóż sobie ale nie w tym wątku tylko w swoim. 
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-18 10:44
A wiesz o co chodziło osobie zakladającej ten temat ??? Chciała pozyczyć wózek inwalidzki, by spojrzeć na świat z tej perspektywy . Dostała odpowiedź przez co uznałem ,że główny temat został zamknięty . Jeżeli zaś czegoś nie chcesz czytać lub oglądać , to zapytaj Boginkę - jak to się robi . Wiem ,że już pisała na ten temat ,ale nie wszyscy szybko zatrybiają ;-)) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-18 11:01
Amalian.
Co do "zatrybiania" masz rację w pewnym sensie, lecz nie dokończa masz rację co do niektórych osób.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-12 13:45
Czapka ma przede wszystkim chronić nas przed zimnem , słońcem ,rozpoznaniem (kominiarka ) . Ale te z daszkiem mogą nam ograniczyć dostęp słoneczka przez co ograniczyć pole . Pole zaś mamy różne : uprawne , minowe . Czapko nie rób min boś nie saper ;-))) .
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-12 15:41
Niestety,ale jeżeli odpowiadamy na posty,to często schodzimy z tematu.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-12 20:09
Dlatego proponuję Bogince otworzenie wątku o pomocy informatycznej a Amalianowi wątku o jego podróżach...  Byłby podwójny pożytek z tego, ponieważ każdy co interesuje się informatyką miałby pomoc, lub sam dodałby coś co wie a inni nie wiedzą. A w wątku podróżniczym byłyby porady podróżników, linki do ciekawych fotek i różnych tego typu ciekawostkach... A co najważniejsze nie byłoby zaśmiecania wątków sprawami nie związanych z tematami w nich poruszanych...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-12 20:30 Zmieniony 2009-06-12 20:34
CZAPKA ALBO MI SIE ZDAJE ALBO TY MYSLISZ ZE TO TWOJE FORUM
NARAZIE SUGERUJESZ CO KTO MA ZROBIC A ZA NIEDLUGO BEDZIESZ NAKAZYWAL
NAPISZ JAK TO JEST JAK CIE NIE LUBIA NA TYM FORUM A TY SIE WCISKASZ JAK DRZAZGA
ZACZYNASZ BYC MECZACY
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-12 21:08
Sugerować, to ty sugerujesz, Wilkolak, że Czapka ma się wynieś na swoje forum, uważaj obyś ty znowu nie zmienił nazwy, to byłby już czwarty raz.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-12 21:52
ZYD BRONI POLAKA
CIEKAWA PARA
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-12 21:02
Amalian. Jesteś nie poprawny, i tyle.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-12 21:26
A TO CO ZNOWU. WSZYSCY NA JEDNEGO? CIEKAWE CO WAM ZNOWU TAKIEGO NAPISAŁ AMALIAN. WILLI I CZAPKA5 JAK ZWYKLE NIEWINIĄTKA.

AMALIAN ODPUŚĆ SOBIE. PO CO CI KŁOPOTY NA NOC. ZOBACZ JUZ NIKOGO TU NIE MA.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-12 21:43
Temat dawno skończony ,ale paru dyskutantom jeszcze za mało Elu . Zadaje sobie pytanie dlaczego piszą nie na temat ;-) . Również jestem za porządkiem ,ale bez przesady . Tematem tego wątku był wózek a raczej pan który chciał go pożyczyć ,więc mu poradziłem ... Z uwagą ,że nie tak profesjonalnie jak nasza koleżanka Boginka(sorry za spoufalanie ,ale ...) . I zaraz słyszę starą śpiewkę o tym ,że nie na temat ... ,ale pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-12 21:54
CZAPKA I WILLI TO TO SAMO
ZALOGOWAL SIE ZEBY SAM SIE WSPIERAC BO GO TU NIE CIERPIA
ROBI ZAMET I MACI BO BEZ TEGO NIE MOZE ZYC
JEST OBRAZONY NA CALY SWIAT ZE JEST ON
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-12 22:23
Tak, Wilkolak, mylisz się i to grubo, ponieważ mamy podobne poglądy, podobne style, ale gdybyś był spostrzegawczy to zauważyłbyś pewne nie wielkie różnice, choćby w ortografii, lub w sposobie pisania. Jednak nie to samo, błędne myślenie. :-)
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2009-06-12 22:47
Wilkolak, wilkolak, wiedziałam że ty jesteś taki nie domyślny. Na jakiej podstawie twierdzisz, że Czapka i Willi to jedna osoba? Takie myślenie jest błędne. Ja zauważyłam różnicę obu tych panów stylu pisania. Więc przyjrzyj się dokładniej pisowni a potem wyciągaj wnioski. Pozdrawiam Gruszka.
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-12 23:04
Gruszka, dokładnie, masz rację, brawo.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-12 23:05 Zmieniony 2009-06-12 23:31
Wilkolak...
Kto tu robi zamieszanie, jak nie ty??? A co do tego:

> CZAPKA I WILLI TO TO SAMO>


To na twoim miejscu grubo zastanowiłbym się zanim wypuściłbym coś takiego z ust... A miał być rozejm. Ale spróbuję jeszcze raz zawiesić broń przeciw Tobie...
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-13 06:00
PROWOKUJESZ A ZARAZ MOWISZ O JAKIMS ZAWIESZENIU BRONI
A MACHAJ SOBIE SZABELKA MOZE COS WYMACHASZ ALBO SIE STANIESZ SPRAWNIEJSZY
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-12 22:14 Zmieniony 2009-06-12 22:28
To, Amalian, świadczy o wysokości kultury w wyrażaniu się, każdy co narusza prawdziwy temat wątku, jest zaliczany do intruzów o niskiej kulturze. Również pozdrawiam.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-13 06:01
JAK WAS NIE BYLO TO BYL SPOKUJ
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-13 08:27
NIESTETY ALE WILKOŁAK MA RACJĘ.

JA JUŻ W TYM WĄTKU GŁOSU NIE ZABIORĘ. SKOŃCZYŁ SIĘ JUŻ DAWNO-WYCZEROAŁ TEMATOWO.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-13 09:15
Podesłać Wam ciupagi?
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-13 12:12
ELLA, jak popsuliście ten temat, a po bokach na komunikatorach typu GG, skype lub tlen albo też na "PW" piszecie sobie, że jak to nie jest nasza myśl, choćby była nie wiem jak dobra i gdy pomysłodawca nie jest z waszej kliki to czym prędzej trzeba go zniszczyć bo to nie nasz. A gdy już wasza klika uzna, że dopięliście swego aktu zniszczenia tematu wątku, to zacieracie ręce, mówiąc do siebie. Udało się i już mamy temat z głowy, już nie musimy wchodzić na niego. Taka jest przykra prawda na tym forum! Muszę Wam przyznać, że jesteście arcymistrzami w dziedzinie psucia myśli nie z tego forum.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-13 12:29
NIE ZGADZAM SIĘ Z TAKĄ OPINIĄ.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-13 12:39
Siwek...
Moim zdaniem, Willi ma rację co do niektórych użytkowników tego forum, na pewno... W tym temacie zabrali głos, tacy jak Willi opisał... Takie rzeczy przydarzają się tylko na forach co panuje taka a nie inna atmosfera...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-13 13:18
JAK WAM SIE NIE PRZYTAKUJE TO WSZYSCY SA ZLI
WILLI A TY CWANIAKU NIE NAZYWAJ POLAKOW NA TYM FORUM KLIKOM
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-13 17:14
Wilkolak, ja polaków nie nazywam od ćwaniaków, ponieważ jestem także polakiem i mieszkam w polsce, mam także dwuch synów także ON, są tak chorzy, że nie mogą siedzieć przy kompie. I rozumię Norbiego, o co walczy, nie raz w urzędzie tam udacznym urzędnikom wytyka błędy. A jak my mamy być zadowoleni jak ON nie rozumie siebie samych, w tak oczywistych sprawach jak porusza bogg... A przecież to jest forum ogólnopolskie i kazdy ma prawo do wypowiedzi na tematy ON, a nie, tylko wasza kilkuosobowa klika.
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-06-13 17:32
Jeżeli macie o nas takie zdanie(kilkuosobowa klika) to nie wiem po jakiego grzyba tu zaglądacie?Bo nie dość,że nas obrażacie swoimi wypowiedziami,prowokujecie do tego żeby odpowiadać Wam w podobnym tonie to mieszacie tu jak w wirówce.Skoro czapka ma tyle swoich for to idzcie tam z Bogiem i nie wracajcie tutaj.Amen.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-13 17:29
Willi Co to znaczy? cytuję i proszę o szczegółowe wyjaśnienie:

>wasza kilkuosobowa klika.>

Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-06-13 17:33
Elunia daj sobie spokój,nawet nie warto do nich klikać bo klawiatura się zepsuje..........
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-13 17:45
eliska wiem ale napadają na Amaliana jakby mu zazdrościli. Poza tym masz rację w poście powyżej. Tym razem jreszcze parę słów skrobnę.

Czy pełnosprawni tak się zrzeszają jak chce to Willi, czapka5 i gruszka? W mojej rodzinie ja tylko powypadkowa jestem. Reszta jest sprawna. Każdy robi i załatwia co do niego należy. Nie ma żadnego zrzeszania sie, ale jest wyręczanie o ile dana osoba nie radzi sobie z czymś. Nie dyskutujemy gdzie mamy protestować przeciw czemu? Niesprawiedliwości? Bo jak to inaczej nazwać.
Eliska wiem że życie sobie a wojowanie sobie więc wolę ugodę. Jak trzeba sama wdrapuję się na swoich czterech nogach by pokonać bariery nawet dla prełnosprawnych. Don Kichot walczył z wiatrakami a "?" z ministrami.

Kłaniam się walecznym i znikam z tąd co szybciej, ale polecam się na przyszłość...... :-))))))
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-13 19:36
Wilkolak, Ella i Elska....
Do kogo jest te pytanie???

>Czy pełnosprawni tak się zrzeszają jak chce to Willi, czapka5 i gruszka?>


Ja czapka5 jestem niepełnosprawny od 46 lat a Gruszka ma 23 lata i tyle samo jest "ON" a Willi jest pełnosprawnym rodzicem dwóch niepełnosprawnych synów, którzy wegetują jak rośliny, my wszyscy mamy prawo do pisania na tym forum, bez waszej zgody... A, że wam się nasze posty nie podobają to nic na to nie poradzimy... Jak wasz nie grzeją takie tematy jak bariery a sami jesteście "ON" w potrzebie, nie zaprzeczycie, że tak jest. Ja i moi przyjaciele, którzy za mną idą będziemy dalej nawoływać do walki bo jest o co walczyć a nie stać i biernie przytakiwać na to co z nami władza wyrabia... I to bez waszej zgody, wystarczy że nas nowi użytkownicy odnajdą tu, i na naszych forach... No, i co nam zrobicie???
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-06-13 19:55
Olejemy was
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-13 19:44 Zmieniony 2009-06-13 20:16
Do was kochani do was?   
A także do wszystkich tych którzy chcą wojować :-))))))

PS: Miło mi było przeczytać że jesteśmy mistrzami w burzeniu wieży z klocków :-))))))))
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-13 20:41
Ella, nie muszę się Ciebie tłumaczyć, ponieważ jesteś za mało upoważniona aby mi nawet mówić po imieniu. A to pytanie:

>>wasza kilkuosobowa klika.>>


zostawiam, bez odpowiedzi, ponieważ nie dorosłaś jeszcze abym ja ci na nie odpowiedział. Żyj dobrze w tych barierach, jak ci dobrze, a my z Norbim, Gruszką, Izzą, Nachbarem, Zygmuntem, Owsianem, Mariolą, dalej będziemy wołali, jak wołamy. Nawoływać możemy i musimy a wasza klika jest za mała aby nam przeszkodzić. Pozdrawiam, i życzę dobrego życia w barierach.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-13 20:43
Uprzejmie dziękuję za odpowiedź. Przepraszam za tykanie panie Willi ;-)))
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-06-13 21:55
Widzisz Ellunia jakie nam się tu trafiły figury?Tylko zapomnieli,że panów w Polsce już dawno wybili.Patrzcie ludzie jakie państwo nam się trafiło.Tfu,rzygać mi się chce............
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-14 13:55
Witaj eliska :-) Tak się składa że pisząc ostatni swój post o tym samym pomyślałam. Delikatnie mówiąc kiwam na tytuły. Powstało tylko małe ale... otóż została wymieniona osoba która podała mi rękę kiedy tu dopiero weszłam. Dosłownie raczkowałam na tym forum. Ten KTOŚ wspomógł mnie bardzo. Taraz jest w paczce Pana Willego o pana czapki5. Ten ktoś mni dawał rady, dobre rady. Był dobrym przyjacielem a TERAZ nie wiem co o tym myśleć. Czy warto tu zostać? Tu w tym wątku napewno juŻ nie. No chyba że ten KTOŚ sam się domyśli i napisze mi ale nie tu... ma moje priv. TYLKO TO MNIE ZASZOKOWAŁO.... :-(
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-18 09:50
Ella.
Ja zapewniam Cię że Wilkolaczek nie ma racji, ty także jej nie masz. A straszyć nie musisz że odpowiesz już w tym wątku, mam nadzieję że czas pokaże czy dotrzymasz obietnicy. :-);-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-06-23 13:04
Dziękuję  i wiem ,że [url=http://picasaweb.google.pl/adam.niemczyk/20090522TunezjaRuinyKartaginyMaj2009?authkey=Gv1sRgCPeVvb32zdPHaA&feat=directlink][url=http://picasaweb.google.pl/adam.niemczyk/20090522TunezjaRuinyKartaginyMaj2009?authkey=Gv1sRgCPeVvb32zdPHaA&feat=directlink]kliknijcie tutaj,ale tylko ci którym to nie przeszkadza,że nie na temat..Nie udało się :-((
Jeszcze raz :
[url=http://picasaweb.google.pl/adam.niemczyk/20090522TunezjaRuinyKartaginyMaj2009?authkey=Gv1sRgCPeVvb32zdPHaA&feat=directlink]tu znajdziecie moje przeżycia w Kartaginie ;(kliknijcie)[/url [http://picasaweb.google.pl/adam.niemczyk/20090522TunezjaRuinyKartaginyMaj2009?authkey=Gv1sRgCPeVvb32zdPHaA&feat=directlink] (kliknij)[/url] zamykam nawias i kliknijcie .....
Znowu nic :-(....

(kliknij)
UDAŁO SIĘ :-)))))) . DZIĘKUJE !!!!!!!!
Nadrzędny - Autor manio Dodany 2009-06-13 21:46
czlowieku.... ja jestem na wozku 25 pier...... lat, nie sadze zebys  zdolal przez jeden dzien doswiadczyc uczuc ON    , takze nie swiruj , daj se siana ;-)
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-06-13 21:58
Popieram Cię manio facet nie wie wogóle co pisze a ci co popierają jego chory pomysł są po........kani.
Jak mozna przez jeden dzień zrozumieć kogoś kto żyje np.tak jak Ty?Paranoja.
Nadrzędny Autor Błażej Dodany 2009-06-14 06:36
boggg,to tak jak ten polityk,który próbował przeżyć miesiąc za 500zł.To było jakieś chyba 3-4lata temu.Ciekawym,czy mu się udało?;-)
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-06-14 14:57

> ci co popierają jego chory pomysł są po........kani.


Jako przedstawicielka po........kanych pozwolę sobie wsadzić kij w mrowisko.

> Jak mozna przez jeden dzień zrozumieć kogoś kto żyje np.tak jak Ty?


Ludzie kochani, a kto powiedział, że autor wątku chce "zrozumieć" jak Wy żyjecie? Przecież nawet gdyby spędził na wózku najbliższe 40 lat (czego nie życzę) i tak nie mógłby zbyt wiele powiedzieć o tym jak żyje ktoś poza nim. Bo w życiu rolę gra i stopień sprawności, typ wózka, środowisko, wiek itd. Nikt normalny chyba nie myśli w kategoriach poznawania cudzego życia w jeden dzień. Ale czy tak samo źle będziecie myśleć o niektórych studentach architektury, którym się taki jeden dzień funduje (najzupełniej oficjalnie)? Albo o autorce TEGO (klik) artykułu? Ludzie siadają na wózek na ten jeden dzień z różnych powodów - co się złego stanie, że gość poeksperymentuje? Może będzie miał jakieś ciekawe wnioski na przyszłość. A jak nie, to przecież nic się strasznego nie stanie.

PS. Na wszelki wypadek - osobiście nie jeżdżę na wózku, a moją niepełnosprawność dość trudno jest udawać, więc pewnie nikt podobnego eksperymentu dla moje dolegliwości nie zrobi. Ale gdyby chciał... nie widzę powodów, dla których miałabym się na to oburzać. Jeżeli wyciągnąłby z tego jakiekolwiek korzystne dla innych wnioski, tym lepiej.

EDIT: post skrócony
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-14 07:56
Chciałabym Wam tylko zwrócić uwagę na to, że Boggg nie powiedział , z jakiego powodu on chce spędzić jeden dzień wakacji na wózku.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-14 09:59
JAK TO Z JAKIEGO POWODU
DLA JAJ
PROPONUJE ZAMKNAC TEN TEMAT
A KTO BEDZIE PISAL DALEJ JEST PISADLEM :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dzień na wózku (Strona 2) (91777 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill