www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dzień na wózku (Strona 4) (91772 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-18 10:13
Przesadzasz ty, Amalian.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-16 21:59
DO WILKOLAKA. JA WYBRALEM SOBIE TAKI NICK, KTORY COS PRAWDY O MNIE POWIE. A NIE PRZYSZLO CI DO GLOWY ZE KTOS MOZE NIE MIEC OBU RAK I JEDNEJ NOGI. A ZA TYM ZASTANOW SIE CZEGO JA UZYWAM ABY PISAC NA TYM FORUM? NO. CZYM PISZE? JAK ODPOWIESZ PRAWIDLOWO TO BEDZIE ROWNIEZ ODPOWIEDZ NA TWOJE DURNE PYTANIE.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-16 22:01
JEZYKIEM
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-16 22:02
LUBIE RUCHLIWE JEZYCZKI HA HA HA
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-16 23:50
DO WILKOLAKA. ZLA ODPOWIEDZ, ZGADUJ DALEJ, MOZE W KONCU ZAGNIESZ.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-17 11:33
JEZELI JESTES TAKIM KALEKA JAK PISZESZ TO ODDAJ KOMPA KOMUS BARDZIEJ SPRAWNEMU
TOBIE ON SIE DO NICZEGO NIE PRZYDAJE MARZYCIELU
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-17 16:26
DO WILKOLAKA. JA PRZEDEWSZYSTKIM NIE JESTEM MARZYCIELEM, A KOMPA NIE ODDAM NIKOMU, PONIEWAZ TO JEST OSOBISTA RZECZ, TAK JAK NP. GRZEBIEN LUB SZCZOTKA DO ZEBOW. A PO DRUGIE MIESZKAM SAM NA CZWARTYM PIETRZE. TRZY RAZY DZIENNIE PRZYCHODZI DO MNIE KTOS Z OPIEKI NAKARMIC MNIE I RANO UMYC I UBRAC. JEDYNYM MOIM MARZENIEM JEST ABY MOC SAMODZIELNIE WYJECHAC Z DOMU I POTEM WJECHAC A O TO WOLA TU CZAPKA I JEGO KLIKA. A TY WILKOLAK I TWOJA KLIKA JAK ZAUWAZYLEM PRZESZKADZACIE IM W TYM.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-17 16:59
TO ŻLE ZAUWAŻYŁEŚ CZAPKA I JEGO KLIKA JAK MÓWISZ BARDZO DUZO GADA W TYM RZECZYWISCIE SĄ DOBRZY A WILKOŁAK I JEGO KLIKA ,JAK TO ZGRABNIE NAZYWASZ NIKOMU W NICZYM NIE PRZESZKADZATA KLIKA NIE TRZYMA GO W KLATCE  MOZE CHODZIC I ZAŁATWIAC CO TYLKO CHCE PROBLEM W TYM ,ZE JEGO CAŁA ENERGIA IDZIE W GWIZDEK SAMO GADANIE JESZCZE NIC NIE ZMIENIŁO ALE CO TAM JAK LUBI NIECH SOBIE GADA WOLNA WOLA
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-06-17 20:05
Brawo Maltabar!!!!!!!!
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-17 20:39
Brawo malta :-)
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-17 21:06
JUZ WIEM SKAD U CIEBIE TYLE ZALU BUZIACZKU ALE TO NIE MOJA WINA
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-18 10:54
Wilkolak
Właśnie. Czy to nie twoja wina, że wyśmiewasz się z Buziaczka? Oby historia była dla Ciebie łaskawa.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-18 20:02
Wilkolak...
Długo się wstrzymywałem przed tym określeniem twojej osoby, ale teraz napiszę że jesteś najwredniejszą osobą na tym forum... A teraz zryjcie się wzajemnie, co ja tu robię, są dużo poważniejsze fora z poważniejszymi ludźmi... Pójdę śladem "Maclisc", ponieważ z wami się nie można dogadać...
Nadrzędny Autor manio Dodany 2009-06-18 21:23
bo CHAMSTWU W ZYCIU NALEZY SI PRZECIWSTAWIAC SILOM I GODNOSCIOM OSOBISTOM, wezykiem, wezykiem ;-)
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-06-18 21:57
I szerokiej drogi!!!!!Już dawno ci to sugerowaliśmy zebyś sobie stąd poszedł ze swoimi poplecznikami i dał nam spokój.Nikt cie tu nie lubi oprócz twojej własnej ciasnej kliki.
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-20 11:10
DO ELSKA. JESTES BARDZO ZLA KOBIETA. CZY TY WIESZ KTO KOGO LUBI? TO WSTYD ABY INWALIDA INWALIDZIE BYL WROGIEM. A WASZA KLIKA JEST TEGO KLASYCZNYM PRZYKLADEM. JAK MOZNA SIE NIE ZGADZAC Z TAKIMI SPRAWAMI JAK CZAPKA TU PORUSZA BARIERAMI JAKIE INWALIDZI SPOTYKAJA NA SWEJ DRODZE. CZY NIE JEST FAKTEM ZE WSZEDZIE NAS DYSKRYMINUJA? CZY NIE JEST TO PRAWDA ZE CELOWO NAM PANSTWO UTRUDNIA ZYCIE, ZE NAS WYKANCZA? CZY TO NIE JEST PRAWDA? JAK WY MYSLICIE, ZE KAZDY TEMAT MUSICIE ZEPSUC, PISAC O PIERDOLACH, ZE STEKAMY, JAK TO TU PISZE WILKOLAK? A CO WASZYM ZDANIEM POWINNISMY ROBIC? CHWALIC TO CO DLA NAS ROBI RZAD, PARLAMENT, CZY W SAMORZADACH? PRZED WYPADKIEM TEZ MYSLALEM PODOBNIE JAK WY. CZY DO WAS, LUB NIEKTORYCH JESZCZE NIE DOTARLO TO ZE JESTESCIE INWALIDAMI, ZE MAJA WAS ''GDZIES''? BO NA TO WYGLADA.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-18 22:52
NAPISZ JESZCZE ZANIM SIE POZEGNASZ JAK TO JEST JAK CIE NIKY NIE LUBI
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-19 21:35
DO WILKOLAKA. OJ, OJ, JAKIS TY BIEDNY, NIE TWOJA WINA, ZE TAK NALATUJESZ NA MNIE. A MOZE POWIESZ ZE ZNOWU, ZE TO TWOJ BRACISZEK TAK NALATUJE? NAWET MI NIE ODPOWIADAJ, BO ZA CHWILKE ZROBIE TAK JAK KAZAL CZAPKA5, ZABLOKUJE CIE.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-19 22:15
DO KOGO BEDZIESZ SIE WTEDY ZALIL NA SWOJ LOS
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-20 10:13
Buziaczek...
Brawo i nie daj się sprowokować...
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-18 10:15
Wilkolak.
Teraz dopiero pokazujesz swoją inteligencję.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-18 10:31
Pokaż swoją
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-18 10:49
Maltabar
Nie wyśmiewam się z ON bo mam dwóch synów także ON. A wiesz, że za wyśmiewanie z czyjegoś kalectwa historia może się odpłacić? A Wilkolak wyśmiewa się z Buziaczka, i Ty go bronisz za to. I Ty nazywasz to inteligencją? Wstydziłabyś się, razem z tymi co Ci dopingują.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-18 11:14
Nie mam się czego wstydzic
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-18 20:09
Malti...
Skąt ta pewność że się nie masz czego wstydzić??? Nie ładnie wyśmiewać się z osoby tak niesprawnej jak Buziaczek08... Wspieranie osoby wyśmiewającej się z takiego człowieka jest tak samo niegodziwe jak wyśmiewanie się... Nie sądzisz???? Nie odpisuj, nie poczytam...
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-18 22:54
I NAGLE BUZIACZEK ZNIKNOL
CZYZBY CZAPKA NIE MIALA CZASU PISAC W PARU OSOBACH HA HA HA
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-19 16:40
A JA NE ROZUMIEM. PAN WILLI ZAWSZE NAZYWA MNIE NAS KLIKĄ A PISZE W OSOBIE SWOJEJ UŻYWA TAKICH SŁÓW JAK MY, WY, ONI. JA ROZUMIEM ŻE W PISOWNI TO JEST ODMIANA ALE DLACZEGO MNIE SIĘ MIESZA DO SŁOWA "WY" , KLIKA, ITP.

JA SIĘ NIE ZGADZAM TAK SAMO JAK PAN WILLI CO KAZAŁ SIE TYTUŁOWAĆ.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-19 16:51
Willi ,czy też pan willidefinicje słowa -"inteligencjcja"mozesz znalesc w słowniku wyrazów obcych lub nawet w internecie, nie wysmiewam się z osób ON(O ILE NIE OSZUKUJĄ )
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-20 11:12
Buziaczek zniknął -pan kazał sługa musi
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-20 11:28 Zmieniony 2009-06-20 11:31
DO MALTABAR. CO TY CHRZANISZ ZA PIERDOLY, MALTABAR? NIE WSTYD CI, MALO MASZ DOWODOW TWOJEJ NIEUZASADNIONEJ I GŁUPIEJ AROGANCJI, CO TY CHCESZ PRZEZ TO UDOWODNIC? ZE, TO NIE JEST PRAWDA ZE WSZYSTKIE URZEDNIKI MAJA W NOSIE INWALIDOW, A MOZE NALEZYSZ DO TYCH URZEDNIKOW, LUB KARZA CI TO ROBIC ABY NIE WYSZLO SZYDLO Z WORKA? A CZAPKA NIE JEST MOIM PANEM, JAK SIE Z NIM NIE BEDE ZGADZAL TO MU NAPISZE O TYM.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-20 11:42
NIE JEST, CIEKAWE?(MOŻE I RZECZYWIŚCIE SKORO MNIE NIE ZABLOKOWAŁES) A SZKODA
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-20 12:27
DO MALTRABAR. JA JESZCZE CIEBIE JESZCZE NIE ZABLOKOWALEM, ALE LADA CHWILA, JAK BEDE UWAZAL, ZE NIE MAM Z TOBA TEMATU, TO BYC MOZE TO ZROBIE.
Nadrzędny - Autor Błażej Dodany 2009-06-20 12:43
Malta bój się,będą Cię blokować!To "straszna" wiadomość.Już Dostajesz ostrzeżenia.;-))))))
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-06-20 12:50
Cała się aż trzęsę( tylko czy ze strachu ,czy z radości,że taka chwila moze nastąpic?
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-20 12:50
DO BLAZEJA. A KTOS TY, CZEMU SIE CIEPIASZ? MASZ COS DO MNIE TO PISZ DO MNIE A NIE PRZEZ MALTABAR. OK?
Nadrzędny - Autor Błażej Dodany 2009-06-20 12:55
Kto-człowiek,ON,Polak.Pisałem do Malty ale oczywiście zawsze ktoś się wtrynia się.;-)
Nadrzędny - Autor Błażej Dodany 2009-06-20 12:59
Ja nawet nie myślę do Ciebie pisać.Masz 31 postów i w większości nie miłych.Więc nie mam do kogo pisać.Ten post jest pierwszy i ostatni.
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-20 17:06
DO BLAZEJA. JAK BEDZIESZ MILY TO I JA BEDE MILY DLA CIEBIE. A TY MASZ WIECEJ POSTOW, TYLKO W TAKICH WATKACH CO NIE PISZE SIE O PRAWDZIWYCH SPRAWACH INWALIDOW. MNIE NIE INTERESUJE DZIECINADA.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-20 18:06
Buziaczku kiedyś dawno temu pisał tak o ON Marcel. To on właśnie dzielił ON na prawdziwych i nieprawdziwych.Również Marcel właśnie chciał by każdy mu przytakiwał inaczej mówiąc był grzeczny Dziwny zbieg okoliczności. Jak dasz sie lubić nie napiszę ani słowa krytyki. To Ty musisz dać sie polubić a nie narzucać swego zdania.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-06-20 18:16
Doskonale pamiętam Marcela,cóz juz go chyba nie ma(przynajmniej pod tym nikiem,czas sam weryfikuje obecnośc niektórych osób na forum
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-20 22:19
DO ELLA. JA NIE NARZUCAM SWEGO ZDANIA, ANI TEZ NIE DZIELE NA PRAWDZIWYCH LUB "Z PAPIERKA" INWALIDOW. TYLKO INTERESUJA MNIE PRAWDZIWE SPRAWY TYCH LUDZI TAKIE JAK BRAK PODJAZDOW, WIND, WYSOKIE KRAWEDZNIKI, SCHODY, PRZEPISY I ZUS, KRUS, PFRON A NIE ZABAWY W SLOWA CZY ZABAWY, JESTEM NA TO ZA STARY, CHOC NIE MAM RAK I JEDNEJ NOGI CHCE BYC AKTYWNY. A WY ZAMIAST COS DYSKUTOWAC NA TAKIE TEMATY JAK POWYZEJ PODALEM, TO WY SIE WOLICIE BAWIC. TU RACJE DALBYM 62NORBI, ON TEZ ZOSTAL ZABANOWANY ZA TO ZE NIE LUBIL PIERDOL PISAC. TAK SAMO PRZEZ CIEBIE WSPOMNIANY JAKIS MARCEL, KTOREGO NIE ZNAM ALE SADZE ZE TO SAMO GO SPOTKALO CO 62NORBI. JA TYCH LUDZI CO PISZA TU O PRAWDZIWYM ZYCIU INWALIDOW SZANUJE BO DZIEKI IM WLASNIE WIEMY JAK I Z CZEGO ZYJA, JAKIE PRZESZKODY POKONUJA. A WASZA KLIKA UNIKA, PRZESZKADZA I NIE DOPUSZCZA ICH DO GLOSU, SPRYTNIE ROBICIE IM BALAGAN W WATKACH I PROWOKUJECIE KLOTNIE. I Z TEGO POWODU MACIE PRETENSJE ZE WAM BRZYDKO ODPOWIADAJA NP. CZAPKA5, WILLI, GRUSZKA, JAKIS OWSIAN, ZYGMUNT, NACHBAR, IZAA, ELKA, MACLISC I TEN MARCEL. JAK WIDZISZ, DOSC DUZA GRUPKA LUEDZI POZNALA TE WASZE PRAKTYKI. NIE TYLKO JA BUZIACZEK. JA MYSLE, ZE KTOS WAMI KIERUJE I KAZE WAM ''PRZESZKADZAC'' TYM CO PISZA O PRAWDZIWYCH PROBLEMACH INWALIDOW. A WIEM ZE TU, JAK SIE CHWALI SZEFOWSTWO PORTALU ZAGLADAJA LUDZIE WLADZY, POSLOWIE I SENATOROWIE, JAK PLURA, PIECHOTA I INNI, MOZE NIE WDAJA SIE W DYSKUSJE ALE CZYTAJA TE WASZE BREDNIE.
Nadrzędny Autor gruszka Dodany 2009-06-20 22:35
Witam.
Tak, Buziaczek, masz racje co do tego ze ci ludzie cos wymieniłeś są jakby przesladowani, ja tez odczułam te same wrazenie co ty i tu masz racje ze nam przeszkadzają i byle czym zabawiają tak aby wibic z tematu, tak jakbysmy pisali jakies nie prawdziwe rzeczy
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-21 17:03
Ja tylko tak dla ścisłości:

> TU RACJE DALBYM 62NORBI, ON TEZ ZOSTAL ZABANOWANY ZA TO ZE NIE LUBIL PIERDOL PISAC


Za co został zbanowany, to akurat on i Administracja wiedzą. Nie dorabiałabym teorii, bo banują nie użytkownicy tylko przedstawiciele Administracji.

> TAK SAMO PRZEZ CIEBIE WSPOMNIANY JAKIS MARCEL, KTOREGO NIE ZNAM ALE SADZE ZE TO SAMO GO SPOTKALO CO 62NORBI.


Nie znasz to sobie poczytaj przed ocenieniem. Nie za to samo.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-21 17:35
DO BOGINKI. A, TY, BOGINKA, SKAT TY WIESZ, ZA CO TU BANUJĄ? CHYBA MASZ COS SPOLNEGO Z SZEFOWSTWEM NA TYM FORUM. BO JAK CZYTAM TWOJE WYPOWIEDZI ZE ZAWSZE STAJESZ TAM, GDZIE PORUSZAJA PODOBNE TEMATY. I TO NIE PIERWSZY RAZ. CO TO TEGO NIE MAM JEDNAK PEWNOSCI ALE ODNOSZE TAKIE WRAZENIE.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-06-21 17:58
A napisałam, że wiem za co? W przypadku Norberta nie wiem, więc się nie wtrącam. Pana Marcela pamiętam natomiast dość dobrze. Wiem jak i o czym pisał - z tej wiedzy wynika wniosek, że nie dostał bana za to, za co Ci się wydaje, bo o tym nawet nie pisał.

> ODNOSZE TAKIE WRAZENIE


Trudno. Nic z Twoim wrażeniem nie zrobię. Przecież nie mogę Ci udowodnić, że jest inaczej niż myślisz, bo to da się zrobić tylko "w realu". A wtrącam się... bo ileś lat już na różnych forach bywam (czasem więcej niż inni tu obecni) i przede wszystkim byłoby mi miło gdyby to forum (którego użytkownikiem jestem niemal od początku) i jego użytkownicy ominęli kilka klasycznych "dziur w drodze", w tym dzielenie się na grupy interesów, posądzanie o takie czy inne ukryte motywy, straszenie administracją i banami. Znam to, widziałam na innych forach i w moim bardzo głębokim przekonaniu do niczego dobrego to nie prowadzi, więc kiedy czytam takie dyskusje, to mnie palce świerzbią.
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-22 20:44
Buziaczek. Nie pisze się "inwalida", tak się mówiło na ludzi niepełnosprawnych za komuny, możesz napisać: osoba niepełnosprawna, albo osoba z niesprawnością. "Inwalida" to określenie niezbyt dobrze odbierane przez ON - skrót powyższego.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-23 05:51
NIE PISZ DO MNIE Z WIADOMYCH POWODOW
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-21 18:07
A oto cytat postu Buziaczka:

> Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-20 18:06  DO BLAZEJA. JAK BEDZIESZ MILY TO I JA BEDE MILY DLA CIEBIE. A TY MASZ WIECEJ POSTOW, TYLKO W TAKICH WATKACH CO NIE PISZE SIE O PRAWDZIWYCH SPRAWACH INWALIDOW. MNIE NIE INTERESUJE DZIECINADA.>


To dlatego tak porównałam.

>O PRAWDZIWYCH SPRAWACH INWALIDOW>


To wszystko co mam do powiedzenia. Nie czuję się INWALIDKĄ a jedynie niepełnosprawną. Też potrzebuje opieki ale nie tu nie na forum. To co mi potrzeba załatwiam osobiście ewentualnie telefonicznie a dodam, że mam głęboki niedosłuch i korzystam z telefonu. Ciekawe co? Chodzę o dwóch kulach i świetnie sobie radzę. Nie biadolę i nie dokuczam innym na forum nie robie zlotów ani wieców za to cieszę się z tego co mam. WIEDZ JEDNO TEGO FORUM ZADEN MINISTER NIE CZYTA. To tak pewne jak 2x2=4. Życzę Ci miłej walki ale beze mnie. Nawet Boginka Ci zawadza. Widać masz żal o co? Wypadek? Ja też po wypadku ale mnie staranował pirat drogowy a Ciebie...... Może o tym popiszemy?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-22 22:38 Zmieniony 2009-06-22 22:41
Ja również , ale postanowiłem sobie poeksperymentować z klikaniem . Pewnie zaraz poczytam ,że nie na temat , ale pewnie jutro popróbuje . Pozdrawiam :-) . p.s. Proszę nie klikać już ;-) .
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-23 12:31
W tym wątku Boginka instruowała jak można kliknąć w (kliknij) i otworzy się link  . Nie wiem dlaczego nie mogę znaleźć tej instrukcji :-((((
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dzień na wózku (Strona 4) (91772 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill