www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Działania PFRON w wspieraniu osób niepełnosprawnych- ankiety (1683 - wyświetleń)
Autor loredana Dodany 2009-06-22 11:56
Witam Jestem studentką 5 roku Rewalidacji z terapią pedagogiczną i w tym roku będę bronić tytuł magistra, dlatego bardzo proszę i zachęcam do wypełnienia 2 ankiet dorosłe osoby niepełnosprawne (lub opiekunów osób niepełnosprawnych) korzystające z działalności PFRON. Temat mojej pracy to: Działania PFRON w wspieraniu osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Osoby zainteresowane proszę aby  napisaly na maila a ja prześlę ankiety: magza@buziaczek.pl

Celem mojej pracy jest zebranie opinii osób niepełnosprawnych i ich rodzin na temat różnych form pomocy w zakresie rehabilitacji zawodowej i społecznej finansowanych przez PFRON, oraz określenie poziomu subiektywnej oceny jakości życia tych osób.

Chętnym serdecznie dziękuje za pomoc.
                                       Magdalena
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Działania PFRON w wspieraniu osób niepełnosprawnych- ankiety (1683 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill