www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Stomatolog dla dzieci niepełnosprawnych (4184 - wyświetleń)
- Autor Wioletta Olszewska Dodany 2009-06-22 09:38
Witam serdecznie!Mam niepełnosprawnego syna Patryka i bardzo pilnie poszukuję dla niego stomatologa,który wykonuje zabiegi w narkozie w woj.śląskim. Taki stomatolog jest w Chorzowie,ale niestety zabiegi w narkozie wykonują tam dopiero od godz.15 i dziecko musi być na czczo i dlatego też nie wyobrażam sobie jak do tej godziny miałabym nie dać nic jeść mojemu dziecku.Bardzo mocno proszę o kontakt!!!Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny Autor Arkadiusz.T Dodany 2009-06-22 14:50
Ja mieszkam w pomorskim, i lekarz stomatolog wiedział gdzie dokładnie wykonuje się dzieciom niepełnosprawnym (i nie tylko) zabiegi w narkozie. Może jakiś stomatolog by Tobie powiedział gdzie się zgłosić, no i nie wiem jak to jest w innych województwach czy rejonach, to stomatolog musi wystawić skierowanie na taki zabieg, no chyba że się zmieniło w ostatnich, latach.
Nadrzędny Autor manio Dodany 2009-06-22 21:15
OSTRZEGAM PRZED "LEKARZAMI" Z JELENIEJ GORY. MOZNA WYJSC BEZ ZEBOW. JA STRACILEM 7... OCZYWISCIE POD NARKOZA.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Stomatolog dla dzieci niepełnosprawnych (4184 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill