www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Murderball - fajny film czy wielkie oszustwo (2812 - wyświetleń)
- Autor stokrotka Dodany 2006-10-25 10:00
Widzieliście już ten film? Jak Wam się podobał? Dla mnie był super - wreszcie ktoś pokazał, że osoby niepełnosprawne to nie tylko smutasy z depresją siedzące przed telewizorami, ale też aktywni ludzie, którzy chodzą na randki, rozrabiają i prowadzą normalne życie. Przeczytałam jedną recenzję, że film pokazuje nieprawdziwy obraz rzeczywistości, bo osoby niepełnosprawne wcale nie są takie zadowolona z życia i nie radzą sobie tak dobrze, jak bohaterowie filmu... Pewnie, że nie każdy człowiek niepełnosprawny jest aktywny i zadowolony z zycia - zwłaszcza w polskiej rzeczywistości - ale przecież są tacy ludzie i takie postawy powinno się promować.
Oby więcej takich filmów!
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor miet147 Dodany 2007-10-26 19:24
Adla mnie to okrutny pastiż z wykorzystaniem ON i choć nie można autorom odmówić wręcz mistrzowskiej realizacji i montarzu to jednak dla mnie to dynamiczny teledysk z udziałem  nie wiedziec dlaczego właśnie osób niepełnosprawnych Ale(jak wierzyć Królowi Kaczorowi Pierwszemu-mamy demokrację)więc każdy ma prawo do własnego zdania
  Ciebie Stokrotko serdecznie pozdrawiam dziękując równocześnie,że zwróciłaś uwagę na ten"dokument".
Mietek
Nadrzędny Autor Milutka Dodany 2007-10-26 19:38
Witajcie
Nie oglądałam tego filmu.Jeśli w TV go nie będzie to pewnie i nie obejrzę.Mam tylko pytanie Czy są napisy dla niesłyszących. Powiem tylko krótko co do radości osób ON.Umieją być towarzyskie. Świetnie sobie radzić i bawić się o ile nie są stopowane przez ludzi nie tylko sprawnych ale wiedzących lepiej co powinni robić osoby ON.

pozdrawiam Milutka
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Murderball - fajny film czy wielkie oszustwo (2812 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill