www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / PIERWSZE biuro podróży dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH (9328 - wyświetleń)
- Autor tokar1987 Dodany 2009-06-12 13:21
www.accessibletour.pl
Biuro działa wprawdzie od niedawna, aczkolwiek byłem na jednej wycieczce na majówce w białowierzy, w tym tygodniu wybieram się samolotem do Rzymu, po bardzo atrakcyjnej cenie.

Tutaj załączam wczorajszą relację TVN-u
http://dziendobrytvn.plejada.pl/29,20819,news,,1,,biuro_podrozy_dla_niepelnosprawnych,aktualnosci_detal.html
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-06-24 15:15
Przeczytałem oferty podanego biura.Ceny mają nieziemskie .Napisz ile kosztuje "tani"Rzym
Nadrzędny Autor grabek1 Dodany 2009-06-28 14:47
Cześć, witam wszystkich,
na stronie www tego nowego biura znalazłem kilka informacji, które sądzę, że warto tu przytoczyć...
Biuro to zajmuje się kompleksową obsługą niepełnosprawnych bez względu na wiek i rodzaj niesprawności (z naciskiem na turystów z dysfunkcją narządu ruchu). Specjalizują się w turystyce przyjazdowej do Warszawy, ale ich oferta obejmuje również inne regiony Polski. Oczywiście organizują też wycieczki zagraniczne, niedawno odbyła się do Rzymu, niedługo będzie Wilno i inne.
Myślę, że to na pewno pomoże w naszej aktywizacji i normalnie umili i rozweseli życie. Miło będzie gdzieś pojechać i coś zobaczyć, zwłaszcza gdy organizator jest nastawiony i przygotowany na takich klientów jak my.
Sam też na pewno z tej oferty skorzystam...
Pozdrawiam!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-30 17:41
Hej kochani dziś w TV podawali o jakimś biurze podróży( nie zrozumiałam nazwy) specjalizującym się z organizowaniem wczasów dla ON. Było to biuro które kasę brało ale nic nie działało. czyli oszuści. Proponuję jednak korzystac z bardzo wiarygodnych źródeł i sprawdzonych.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-30 18:08
Chcąc wypoczywać bez problemu,wypoczywaj prywatnie.Ja wychodzę z domu i leżę bykiem na trawie ile chcę.Jest tanio i bezpiecznie.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-30 18:56
A jak ktoś chce być nad morzem a mieszka nad jeziorem? :-(
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-30 19:51
To nasyp worek soli do jeziora.Ja nie mam ani morza,ani jeziora-tylko rzeczkę,która mogę przeskoczyć.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-30 20:03 Zmieniony 2009-06-30 20:57
Porada super co do smaku wody ale okolicy nie zmienisz :-))))))))
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-30 20:51
Można też wysypać trochę piasku morskiego.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-30 20:57
A skąd go wziąść? W tym roku jeszcze tam nie byłam :-(
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-30 21:23
Co roku przywoź w walizce,albo zamów od razu całą wywrotkę.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-30 21:26
JESTEŚ NIESAMOWITY W POMYSŁACH. tYLKO TU JEST WĄTEK     PIERWSZE biuro podróży dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH     a my schodzimy z tematu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / PIERWSZE biuro podróży dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH (9328 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill