www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Może ktoś mi podpowie (2829 - wyświetleń)
- Autor dadycool Dodany 2008-02-27 13:34
Chciałbym zakupić samochód z programu "sprawny dojazd" który dofinansuje PFRON ale ja muszę wnieść wkład 20% jest to spora suma,pracuje w
zakładzie pracy chronionej i rozmawiałem w sprawie pomocy z zakładowego funduszu osób niepełnosprawnych ale oni nie potrafią mi odpowiedzieć na to pytanie i odsyłają na str.internetową dofinansowania.pl ale tam nie mogę znaleść tego co mnie interesuje jeśli ktoś coś wie na ten temat to będę wdzięczny
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2008-02-27 14:47
Szczegóły odnośnie programu "Sprawny dojazd"  dostępne są na stronie internetowej PFRON www.pfron.org.pl w zakładce programy PFRON
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-02-27 18:45
No niestety, jak sama nazwa wskazuje, "wkład własny" oznacza Twoje własne środki. Możesz spróbować uzyskać kredyt, pożyczkę lub dopłatę właśnie z zakładowego funduszu - złóż taki formalny wniose, zobaczysz, co Ci na piśmie odpowiedzą. Tak "na buzię" to zwykle odmawiają, ale sądzę, że powinieneś się upierać (po to te pieniądze akurat mają...).
Nadrzędny Autor dadycool Dodany 2008-02-28 18:00
Dzięki za podpowiedzenie i na pewno masz racje z tym "na buzię" napiszę podanie i zobaczę co mi odpowiedzą wiem że posiadają sirotki na dofinansowania
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Może ktoś mi podpowie (2829 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill