www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznajmy się:) (32842 - wyświetleń)
- Autor Bardotka Dodany 2006-04-27 21:50
Mam na imię Beata lat 29 mieszkam w małym miasteczku k.Bialegostoku, pisze wiersze , słucham polskiej muzyki bo ważne są dla mnie słowa a nie znam na tyle dobrze angielskiego by chłonąć piosenki zagraniczne, kocham spacery przy blasku księżyca i pogaduszki o wszystkim i o niczym , zachody słońca na Mazurach ...nie lubię hm ...braku humoru:)Choruje na reumatyzm lecz  od 15 lat nie miałam nawrotów choroby...ale siedzę na bombie. Pobieram rentę i pracuje charytatywnie w Fundacji ....jestem postrzelonym Raczkiem ..."Jestem jaka jestem "
Nadrzędny Autor manio Dodany 2006-04-29 20:04
hej, jestem Marcin z Boleslawca, mje hobby to  polityka , ksiazki kryminalne, militaria. od 23 lat czyl od urodzenia mam mpd. zawsze chcialem byc policjantem.lubie seriale . KOCHAM WARSZAWE.
Nadrzędny - Autor mamija1 Dodany 2006-04-30 09:11
A ja jestem sobie Marzena. Mam 28 lat i mieszkam w Mikołowie. Lubię poznawać nowych ludzi i z nimi dyskutować. Interesuje się psychologią. Gdy tylko dopisuje pogoda to nieodłączną częścią mojego dnia są spacery. Należę do ludzi otwartych którzy gdy mają swoje zdanie to bronią je do upadłego:)))
Nadrzędny - Autor ewita Dodany 2006-04-30 10:12
Hej, Marzenko! Miło poznać pedagoga :-) Już się może Teka nie będzie tylko mnie czepiał, hi,hi...
Jestem ewita. Pedagog z wykształcenia, zamiłowania i zawodu. Od 1994 roku na rencie powypadkowej. Poza tym jeszcze piszę teksty piosenek i wiersze (jastem członkiem ZAiKS-u od 1986 roku). Lubię ludzi i kontakty z nimi. W dalszym ciągu ciekawi mnie świat, a - ponieważ lubię gadać - wszystkie tematy są dobre! Pozdrawiam!
Nadrzędny Autor Bardotka Dodany 2006-04-30 16:17
Wow kawiarenka sie zapełnia , niedlugo trzeba bedzie stoliki rezerwować:)Milo was poznac :-)
Nadrzędny - Autor teka48 Dodany 2006-05-04 13:19
kiedyś -w liceum- zamierzchłe czasy- dostalem z dyktanda 2 !!!. nie było jedynek wtedy. ale podganiałem lekturami. a czasem wierszyk z pamięci.
ale czemu nie ma na forum opcji sprawdzania ortografii ? jak w  Wordzie np. jakby podkreślało błędy to byłoby lżej - chyba. a i ja bym się nie stresował !
Nadrzędny - Autor ania85 Dodany 2006-05-31 19:52
Cześć Mam na imie Ania. Mieszkam w Kielcach...uczę sie jeszcze, ale kiedys bede musiała skończyc :D . Jestem wesoła osobką, ciesze sie ze tu trafiłam, że nie jestem sama, ostatnio się dowiedziałam...że mam zwyrodnienie kolan, mogę jeszcze chodzić, z czego się ciesze, ale jakbym nie mogła to poprostu musiała z tym żyć...
Nadrzędny Autor Tread Dodany 2006-06-07 13:55
Cześć Aniu!Ja też już niedługo kończę szkołę-nareszcie:D.W końcu, jak sama napisałaś, ile się można uczyć.Od niedawna mam stały internet.Jeśli miałabyś czas i ochote napisz do mnie:)gg:5837499
Nadrzędny - Autor malgosia Dodany 2006-06-17 19:17
Cześć.Mam na imię Gosia.Mieszkam w Warszawie.jestem niepełnosprawna.Choruję na mpdz.Piszcie do mnie na mojego  mejla malgoskag_1973@o2.pl
Nadrzędny Autor wilk Dodany 2006-10-24 15:11
czesc  mam na imie grzegorz a na tym polega twoja choroba
Nadrzędny Autor Eve19 Dodany 2006-06-08 10:58
Witajcie!
Mam na imię Ewa, też jestem niepełnosprawna. Jeżdżę na wózku inwalidzkim.
Lubię dobre książki, chodzić do kina (i ogólnie filmy) zwierzęta (mam dwie przecudne szynszyle) oraz komputery, z którymi wiążę swoją przyszłość ;-) Bardzo chciałabym nawiązać kontakt z osobami niepełnosprawnymi. Jeśli możecie, piszcie na GG:729757
Pozdrawiam serdecznie :-)
Nadrzędny Autor lasso1 Dodany 2006-07-18 16:57
Witam wszystkich.Jestem Sławek, mam 24 lata.Nie będę pisal czym się interesuję bo jest tego zbyt dużo i często się to zmienia.Mam rozszczep kręgosłupa.Mieszkam w małej miejscowości na pograniczu śląska i małopolski.To narazie chyba tyle.
Nadrzędny - Autor lasso1 Dodany 2006-07-18 17:00
gdyby ktoś chciał pogadać to zapraszam na gg podane w moim profilu
Nadrzędny - Autor Jamisty Dodany 2006-07-20 12:18
No to i ja się dołączę do tej listy ludzi, którzy chcą poznać kogoś nowego.
Jestem z woj. świętokrzyskiego, na zewnątrz poruszam się na wózku inw. i bardzo brakuje mi obecności dziewczyny/kobiety... Chcę coś zmienić w tej kwestii...
Nadrzędny - Autor Zbyszek64 Dodany 2006-09-24 19:47
Witam wszystkich! Od niedawna mam internet i bardzo niedawno trafiłem na tą strone. Tak jak wy jestem niepełnosprawny, mam wrodzoną wade wzroku. Nie wiem czy uda mi się znaleźć tutaj przyjaciół, bo każdy czegoś tam oczekuje od innych. Narazie wrażenie na mnie robi Bardotka, bo ma skype. Może są wśród was ludzie niewidomi lub słabowidzący? Skype: zbyszek6464 gg: 7743260 Pozdrawiam, Zbyszek
Nadrzędny Autor freya Dodany 2006-10-01 10:07
Cześć! nazywam sie Martyna, 2 lata temu zakończyłam chemioterapie. Interesuje mnie muzyka, taka jak: prog rock, prog metal i ogólnie ostrzejsze brzmienia, kocham rozmawiać z ludzmi i nawiązywac coraz to nowe znajomości, a ludzie niepełnosprawni są wazną częścia mojego zycia. Z chęcia nawiążę kontakt z każdym, kto będzie miał ochote pogadać:) moje gg:9367467.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2006-11-02 19:16
Witam Zbyszku. Moje imie Zygmunt. Ja rowniez jestem ososba niepelnosprawna wzrokowo. Mam 1 gr. Bedzie mi bardzo milo jesli sie zaprzyjaznimy. Mam co prawda nowy sprzet, lecz czekam na syna ktory mi go zainstaluje. Niestety ja nie jestem szpecem w tej dziedzinie. Bede czekal na wiadomosc od Ciebie. Pozdrawiam. zjjantar@go2.pl
Nadrzędny - Autor Zbyszek64 Dodany 2006-11-04 16:21
Witaj Zygmunt. Widzę że chociaż od niedawna jesteś na forum, to bardzo dużo postów napisałeś.
Oby jak najwięcej forumowiczów było tak aktywnych.
Z ciekawością przeczytałem twoje posty, pierwszy wniosek jaki mi sie nasuwa to, że nie tylko prosisz o pomoc, ale też starasz się doradzić innym i okazujesz zrozumienie dla ludzi którzy mają problemy związane z kalectwem.
Tobie z całego serca współczuję z powodu twoich problemów zdrowotnych!!! Jeśli chodzi o budowę garażu, to nie wiem czy nie powinieneś rozpocząć kampanii medialnej. Trochę brzmi to jak byś miał robić jakąś reklamę, albo niepotrzebny szum, ale w naszym kraju, jak się ziemia nie zatrzęsie, to nic się dobrego nie wydarzy. Bo skoro robi się wielki szum w mediach że jest tak dobrze, to można przy tej okazji zbić niezły kapitał. Więc radzę żebyś znalazł jakieś lokalne media i nagłośnił tą sprawę i wtedy ci którzy korzystają z funduszy dla niepełnosprawnych, zrobią coś dla ciebie.
Jeśli chodzi o przyjaźń między nami, to czemu nie, ale lepiej skontaktuj się ze mną poza forum.
Pozdrawiam i życzę jaknajszybszego załatwienia garażu.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2006-11-09 20:01
Witam Zbyszku. Dzieki za miłe słowa. Staram się podchodzic do kazdego problemu, jak do własnegi i co za tym idzie z racji, że zawsze byłem za ludźmi pokrzywdzonymi przez los w jaki kolwiek sposób- będę zawsze ich bronił z pełnym zrozumieniem. Co do mediów. Oczywiście że nagłaśniam moją sprawę. Napisałem już artykół do regionalnej gazety tu w lubuskim, ale co z tego wyniknie, nie wiem. Napisałem również do super ekspresu. Zobaczymy, może coś to da. Pozdrawiam i bedę sie starał z Tobą zkontaktować skeyp-em, jesli oczywiście miałbyś na to ochotę. Miłego wieczoru.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2006-10-31 09:24
Witam. mam na imie Zygmunt. jestem na wozku od kilkunastu miesiecy. jestem po operacji kregoslupa i wdala sie spastyka. mam kupe lekow - ale to nie jest wazne. Interesuje siue miedzy innymi sztuka. Widze, ze tu kroi sie niezla grubka. Wiec i ja sie wcisne. Witam nowych przyjaciol. Pozdrawiam z okolic Zielonej Gory.
Nadrzędny Autor karolina_mika Dodany 2006-11-08 17:56
Cześć jestem tutaj nowa na tych forum. Zostawiłam wiadomość w kawiarence o blogu który prowadzę o centrum integracyjnym w Inowrocławiu , skąd pochodzę. Zapraszam do obejrzenia go:)
Widzę tutaj że można sobie kogoś poznać więc postanowiłam że może i ja napisze gdyż chciałabym poznać jakiegoś chłopaka któremu nie przeszkadzałaby moja choroba ( Mukowiscydoza). Mam 25l.  Jestem po LO. Piszę powieści , dwie wydałam, oprócz tego pisze wiersze. Prowadze strony internetowe, lubie robić zdjęcia i pozować do nich. Lubię czytać książki, poezje Księdza J. Twardowskiego, Tichnera interesuje mnie też religia, troche obserwuje malarstwo. Bardzo chętnie poznam kogoś kto ma podobne zainteresowania do moich.
Nadrzędny Autor hunter00 Dodany 2006-11-15 09:51
Witam wszystkich. Ja jestem Łukasz i jestem tu nowy. Mieszkam obecnie w niedużym miasteczku na śląsku. Nazwy puki co nie podaje jest w profilu :-) co sprytniejsi rozszyfrują. Również jestem niepełnosprawny w stopniu umiarkowanym, epilepsja (na szczęście minęła jakiś czas temu), poporodowe porażenie mózgowe (nie odczuwam żadnych skutków), drobne problemy z ręcami (wada wrodzona - zrośnięte kości) niestety operacja nic nie pomogła :/
Pozdrawiam wszystkich. Miłego dzionka 4 @LL
Nadrzędny - Autor anina04 Dodany 2012-02-02 17:41
witam mam na imię Ania mam 33 lata, jestem zdrowa ale poznam kogos niepelnosprawnego najlepiej z kotliny jeleniogórskiej. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor anina04 Dodany 2012-02-02 17:44
może ktoś zostawi jakiś namiar na pocztę....
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-02-02 20:48
nie podaje mejla
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-02 21:07
Ania napisz jakiej płci chcesz poznać tą osobę o.n. Tak mi się dziwnie wydaje, że przeciwnej - zależy od preferencji. :-)
Nadrzędny - Autor anina04 Dodany 2012-02-04 17:04
porozmawiac mozna z kazdym ale myslalam o plci przeciwnej ;-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-02-04 17:10
zaloguj się np w przeznaczeni pl i tam może kogoś zapoznasz powodzenia
Nadrzędny Autor KUBA Dodany 2012-02-08 08:48
Witajcie!
Zwykły samotny normalny po przejsciach.Szukam kobiecej bratniej duszy.Mam 30lat.Jestem z okolic Białej Podlaskiej.Czy jest ktoś chętny by mnie poznać bliżej?Moje zainteresowania to historia i literatura ale można ze mną rozmawiać na wiele tematów.Czekam na Wasze literki
Mój mail:
homo_mokranicus@interia.pl
P.S.Rzadko bywam na tym forum więc proszę o maile zainteresowane osoby.
Pozdrawiam "Niekompletny" Kuba
Nadrzędny - Autor kot7781 Dodany 2015-07-20 15:10 Zmieniony 2015-07-20 15:13
Witam masz ochotę popisać nazywam się krzysiek  mam 38 lat siedzę na wózku szukam kogoś do pisania lub przyjażni miłości ogólnie pogadania kotzalesie@gmail.com
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-07-20 18:54 Zmieniony 2015-07-20 18:58
Witaj sprawdzimy Twoje poczucie humoru(według mojego wyczucia)
Zazwyczaj to "my" (w cudzysłowie, bo tu niewiele"my" zostało, raczej "mu")  tutaj, do pisania posługujemy się klawiaturą, ale czemu nie, może Ci się uda, może kogoś znajdziesz kto będzie za krzyska pisał.O reszcie ,poszukiwanych przez Ciebie przymiotów  na tym forum nie słyszałem ale z pewnością znajdziesz kogoś z nienawiścią i bez empatii, na pewno . Co z tym zrobisz to już zależeć będzie od Ciebie. Jak będziesz szukał kogoś do malowania to oferuję swoje usługi, bo wiele już tu zmalowałem.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-07-21 16:08
Krzysiek tu jest pewna nieujarzmiona Jola moze sie zainteresuj?:-)
Nadrzędny - Autor Wietrzynska Dodany 2015-07-27 09:51
Hej, z tej strony Agnieszka, mieszkam w okolicach Łeby - interesuje mnie masa rzeczy, szczególnie środowisko i to, jaki wpływ (zazwyczaj zły) mają na nie ludzkie działania :-) Pozdrawiam serdecznie!

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

TT 6650
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-07-27 18:59
Witaj.
To dobrze trafiłaś bo tutaj możesz poobserwować jak zgubny wpływ mają ludzie na to forum.
Oczywiście nie wszyscy, ale to dokładnie tak samo jak w realu.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-08-30 20:25
Np Gollum,jola,TadeuszP. Widzą źdźbło w oku innego ale w swoim to nawet belki nie zauważają ;-) \Poczytajcie swoje wpisy . Nie znajdziecie ani jednego wpisu w którym nie dowalicie innym! Już nie chce się Wam odpisywać. bezsensowne zarzuty i kłótnie.
Sorry ale to się powinno leczyć u specjalisty i to dobrego.
Nadrzędny - Autor Robert Dodany 2015-08-28 21:20
Siemka, jestem nowy :-) Szukam jakiegoś miejsca w necie gdzie mógłbym czasem nasapać swoje smuty i z kimś pogadać. Mam skoliozę i chyba jakąś chorobę mięśni, czekam na wizytę w szpitalu.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-08-30 20:16
to na co czekasz,ćwicz klawiaturę
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznajmy się:) (32842 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill