www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / To co lubię najbardziej to moje zwierzęta (7406 - wyświetleń)
- Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-11 03:08
A to filmik z moimi ulubionymi jeżykami które się ummie urodziły.

                  http://www.youtube.com/watch?v=lXfbvxy7EKs
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-11 09:54
A WIESZ ZE JEZE SIE STRZYZE I PRZYTULA DO LONA :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-11 11:27
Śliczne są,a co teraz się z nimi dzieje?
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-11 15:14
Jeżyki rosną sobie Mamuśka za tydzień wraca na wolność a Jeżyki te malutkie w specjalnych pudełeczkach przezimują ummie a na Wiosnę tez wrócą na wolność .Jeżyki tak jak niedźwiedzie w zimie śpią.Narazie rozrabiają w klatkach i obgryzaja mnie palce .Tylko jeden daje się brać bez rękawiczek.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-11 15:08
Wilkołak pozostawiam to bez komentarza
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-11 20:52
BO NIE WIEDZIALAS ?
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-12 01:04
Wilkołak do łona to się przytula zupełnie co innego miękkiego i nie kolczastego a tego to się nie strzyże przynajmniej mnie nic nie wiadomo o'tym zbereźniku .
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-08-12 18:51
Jakie fajne te jezyki.Ale skad sie wziela jezykowa mama u Ciebie?Moze powinnas dac im wolnosc razem z mama,zeby przy niej nauczyly sie samodzielnosci,bo czy poradza sobie w przyszlosci same,kiedy je wiosna uwolnisz?
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-12 19:03
Myślę dokładnie tak samo jak Ty dobrosia-jeżykowa mama najlepiej się nadaje do opieki nad swoimi dziećmi.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-12 19:30
Zajmuje się takimi sierotami na temat Jeżyków możecie sobie poczytać wpisując w wyszukiwarce Jeże europejskie odsyłam was tam Jeżyki nie mają wagi mama do mnie trafiła przypadkowo była na leczeniu i niespodziewani urodziła dlatego mam je u siebie chcecie obejrzeć moje zwierzęta to wpiszcie w wyszukiwarke wrzuta,pl i wpiszcie użytkownik  irenaanna i tam sobie obejrzycie wszystko o moich zwierzakach ,Miłej lektury
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-12 20:46
JAK MOGLAS ODEBRAC MATCE DZIECI
MOZE ZROBISZ SOBIE Z NICH SZCZOTKE DO BUTOW
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-13 01:10
Jestem już zmęczona twoimi głupimi tekstami czy ty czytałeś co ja napisałam nikomu dzieci nie odbierałam po okresie karmienia matka sama opuszcza dzieci i zostawia je samym sobie jak nie karmi to jej rola się kończy .Jeże są typem samotnika w pary się łączą tylko na czas rui a matka karmi 8 tygodni a potem się nie interesuje dziećmi sama od nich poszła i zostawiła je same taka ich natura .Możesz na ten temat poczytać w internecie to tyle .Szczotki na buty na pewno z nich nie zrobię .
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-08-13 12:42
Nie widzialam nigdy jeza zaraz po urodzeniu,a chcialabym.Kiedys przychodzil do nas jez noca,zawsze zostawialam mu mleko w misce i rano bylo pusto.Pozniej udalo mi sie ustalic godzine,o ktorej przychodzil i patrzylam przez szybke w dzwiach jak pije,wczesniej zapalajac swiatlo przed domem.W tym roku nie przychodzi.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-13 23:22
Pięknie... I mądrze pomyślane z tym mlekiem, Dobrosiu....
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 07:46
JAK MA PRZYJSC JAK GO LUDZIE ZLAPALI TAK JAK KOKO ZROBILA
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2023-01-26 23:26
Zwierzęta, to oczko w głowie, każdego właściciela, nie inaczej jest z psiakami, możemy kupić specjalne ubranka dla psów, które pozwolą cieszyć się spacerami, cały rok. Ubranka https://www.e-sas.pl/ubranka-dla-psow , szczególnie używane będę jesienią i zimą, to nie tylko najchłodniejsze ale i bardzo mokre por roku.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / To co lubię najbardziej to moje zwierzęta (7406 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill